Odborný lékař kožní
Ostrožná 27/244, Opava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní akne

Mnohokrát děkuji paní Hoffmannově, moc mi pomohla s akne. Byla jsem před tím u nějaké dermatoložky v opavske nemocnice a to byla hruuuuza - nic neporadila, jen dala nejake letáky. Paní Hoffmannova mi dala nekolik doporuceni a poslala na Fotonyx do nemocnici. a zabralo to! dermatolog z nemocnice asi nevěděla o přístroji, který je umístěn par metru od jeji ordinaci.

Perfektní paní doktorka, poradila na výbornou, následná péče a zájem o pacienta je úžasný. Vřele doporučuji všem!

Super paní doktorka, byla jsem u ní pouze jednou, ale přítel už víckrát a pomohla mu, byla moc ochotná a příjemná. Víc takových hodných doktorek!

BOMBA paní doktorka.

Velmi kvalitní p. doktorka,poradí,pomuže doporučuji

..bez vyleceni duse nebude zdravo telo..dekujeme

Skvělá doktorka !

Paní doktorka je velice pečlivá, milá a ochotná, mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti.

Musím uznat, že paní doktorka je výborná. Vždy milá, ochotná, zajímá se o zdravotní stav pacienta a já s ní mám jen dobré zkušenosti. Není nic, co bych mohla vytýkat. I sestřička je milý a citlivý člověk. Oběma tímto velmi děkuji.

V dřívější době (v pubertě) jsem k ní chodila a musím říct, že se vždycky snažila pomoct. Byla ochotná a příjemná. Teď se k ní chystám se synem, který má ekzém. Jinak tel. číslo je tady uvedeno nesprávně. 552 301 564