MUDr. Marie Francová

Dermatolog Více

České Budějovice 1 adresa

Dermatologie
Na Sadech 23, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Bohužel musím souhlasit s negativními názory, protože sice mi paní doktorka občas s problémem částečně pomohla, ale několikrát byla velmi nepříjemná, a to hlavně kvůli tomu, že jsme si ještě s několika dalšími pacienty, registrovanými u ní, dovolili přijít hodinu a půl před koncem ordinační doby! Prý za tu dobu nestihne 3 pacienty (všichni jsme si šli pouze pro recept na masti, které jsme užívali dlouhodobě). Jednou mě dokonce nenechala domluvit a předepsala mi jinou mast, na jiné obtíže, kterou jsem v té době nepotřebovala, a já si toho všimla až v lékárně... Hledám si jiného dermatovenerologa...

S paní doktorkou mám negativní zkušenosti už ze svého mládí, kdy jsem trpěla na akné a pamatuji si na její nemístné komentáře a celkově necitlivý přístup . To vše by se dalo ustát, kdyby mi její léčba pomohla, což se však nestalo.Sama mám už velké děti, a snažím se takovým lékařům jako je ona zdaleka vyhnout. Je fajn, že si dnes člověk může vybírat.(((-:

Já osobně jsem byla u paní doktorky 2x.. Jednou když jsem si chtěla nechat ostranit mateřské znaménko. V ordinaci jsem se cítila jako doma.. Sice se tu píše, že jsou tam nepříjemní.. ale já osobně takové zkušenosti nemám. Sestřička na mě byla velice milá a při povídání s ní jsem si nepřipadala ani jako i doktora.. Paní doktorka se ke mě chovala normálně, sice už je na ní vidět, že je stará a má toho všeho dost, ale kdo by taky neměl v jejím věku. .. Pokud má člověk nějaká znamínka, které si chce nechat odstranit tak bych určitě zašla tam, kde vám bez problémů vypíše potvrzení, že ho lze odstranit a vy si pak zajdete jen na chirurgii.. .

W

Dnes jsem u ní byl. Přístup opravdu velice chladný a ochota či rada pacientovi se čekat prostě nedá. Takže příště jdu jinam ;-).

NEDOPORUČUJI!!!

Nemám výhrad. Vždy mi s problémem pomohla.

Se vším co je zde psáno plně souhlasím,katastrofální přístup,div,že vám pí Dr,nevynadá,že obtěžujete,nakonec zjistíte,že dle ní vám vlastně není vůbec nic.
Nezbylo mi,než se poohlédnout jinde,v našem zdravotnictví to ale bude brzy umění.
Zdravím všechny a pevné nervy.
B.

přístup paní doktorky i sestry je opravdu hrozný, to jsem ještě nezažila ( sama pracuji ve zdravotnictví a kdybych se k pacientům chovala stejně, už jsem dávno na dlažbě), připadala jsem si jako v dobách socialistického zdravotnictví, kdy se někteří lékaři k pacientům chovali, jako by to byl obtížný hmyz, doba se ale změnila, to by si paní doktorka i sestra měly uvědomit a jít na odpočinek

Mám atopický exem po celém těle už od narození. Paní doktorka se to snažila léčit různými mastmi, které mi nepomáhali. Vysvětlení toho bylo, že si prý holím nohy žiletkou. Nohy jsem si tedy přestala holit žiletkou a přešla jsem na holicí strojek a dál jsem používala předepsané mastičky. Exem se nezlepšil a paní doktorka mi řekla, že je to tím, že si pořád ty nohy holím. A pak mi řekla, že pokud si budu holit nohy i dál, tak ať už k ní radši nechodím... Tak už jsem tam taky nikdy nešla!! Ale co je to za logiku, že mám exem po celém těle i na obličeji a ona to svede na holení nohou?? Nechápu!!

Paní doktorka mne přijala ačkoli nejsem její pacientka a po té co jsem jí přemluvila aby mne neposílala s rozsáhlým zánětem do nemocnice mi předepsala pár mastiček a já po dvou dnech můžu jít zase mezi lidi - vyrážka je téměř pryč.

Paní doktorka při každé návštěvě opětovně upozorňuje jak jí špatně platí pojišťovny a že proto nemůže napsat určité léky. Jako pacientku mne to sice absolutně nezajímá ale přesto se cítím jako by to byla moje vina. O jakýkoliv lék nebo mast jsem požádala, vždy jsem byla odbyta touto formou. Nakonec jsem raději změnila ordinaci i lékařku.