MUDr. Marie Dočkalová

Zubař Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Vančurova 401, Frýdek-Místek

k paní doktorce chodím devět let, začal jsem k ní chodit poté co jsem u jiného zubaře byl nekolikrát ošetřen a bez vysledku, nedokázal mi pomoct, tak jsem začal navštěvovat paní Dočkalovou, která mi pomohla bez problému, a proto si myslím že u takového lékaře stojí počkat i tři hodiny
Petr Dlabal

K paní doktorce chodím cca 16 let,její práci není co vytknout je perfektní,jsem velmi spokojena.Co mi však velmi vadí a proto snižuji hodnocení je systém objednávání.Není výjimkou čekání 2-3 hodiny! Nezdá se mi za ta léta,že pokaždé když přijdu je přede mnou několik lidí,čili to čekání už vidím na první pohled.Že by akutní pacienti,ktreří zaviní časový skluz?Ale to se mi nezdá a dodneška to nepochopím jak jsou v této ordinaci pacienti vlastně objednáváni.Jsem zaměstnána a rozhodně nemám čas vysedávat hodiny v čekárně !

S paní zubařkou jsem velice spokojená. Je milá, trpělivá, no prostě skvělá. Jsem tam se svými zuby docela často. Sice se někdy dlouho čeká, ale nikdy bych tuto paní doktorku za někoho jiného nevyměnila.

Skvělý přístup, paní doktorka mi moc pomohla...a za to čekání to opravdu stojí.

V mnoha příspěvcích je zde zmiňováno,
že lhostejno zda přijdete již ráno,
s tím nesouhlasit věru nelze,
neb v čekání organizace selže.

Co se týká spokojenosti mohu ohodnotit z dlouholeté zkušenosti velmi kladně, ošetření velmi pečlivé(toť zřejmě důvod průběžného časového skluzu) pokud tedy jste ochotni strávit v čekárně i v případě objednání neočekávanou dobu, pak máte dobrou volbu před sebou. Paní doktorka je obětavá a ochotná vzít mimořádné případy.Více nevím co by bylo možno popsat.
Tedy resumé= vyjma čekání veskrze kladné.

K paní zubařce jsem chodila několik let, vždy usměvavá, milá. Jednoho dne mne rozbolel zub, paní zubařka vyvrtala a zase zaplombovala, mělo by to být v pořádku. Nebylo, zub bolel jak šlak, opět rozvrtání, zaplombování - tak to šlo tři dny, bez prášků jsem nevydržela, když mi otekla celá polovina tváře, rozhodla jsem se vyhledat pomoc u jiného zubaře. Okamžitě mi pomohl, vyčistil kanálky a podivoval se nad postupem paní doktorky. Pak mi ještě musel po paní doktorce předělávat několik zubů a dávat vše do pořádku. Proto paní doktorku nedoporučuji!

Pečlivá a velmi příjemná. Jediné mínus je, že si neumí zorganizovat čekací dobu. Tři hodiny v čekárně , když jsem objednán je fakt hodně!!!!!

Výborná zubařka,milá,příjemná,ale bohužel s čekací dobou-někdy i 3hod-by se mělo něco udělat.
Když se objednám na určitou hodinu,tak bych v tento čas měl být ošetřen.Proto se objednávám,ať nemusím čekat.Ne každý má tolik času,aby tam vysedával.

Velmi příjemná a hodná zubařka,je skvělá na děti.Ale systém objednání a čekání je hrozný.Nechápal jsem,když jsem se objednal na začátek ordinačních hodin tj. na 6.30 a když jsem v 6.20 přišel ,tak byli přede mnou tři lidi objednání.Nechápu??

Dnes jsem čekal na ošetření 2,5 hodiny.Systém objednání na určitou hodinu naprosto nefunguje. Kdyby takovým tempem pracovali například pekaři všichni chcípnem hlady.Zas tak dobrá není aby se u ní na ošetření muselo čekat takovou dobu!!!!