PhDr.

Marie Cveková verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Kontaktní informace

• Má zkušenost s paní doktorkou je ta nejlepší. Navštěvuji jí už léta a vždy byla vlídná a trpělivá, né vždy to totiž měla se mnou lehké. Vždy dovedla vyhmátnout podstatu problému a pomoci mi. Jsem ji za to moc vděčná.

Marta

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Marta

• Dobry den, doslova me udivuje, ze zde vidim jen jeden negativni nazor k p.Cvekove.
      Jeji vysoce ponizujici pristup k me osobe byl snad jeste drtivejsi nez problem, se kterym mi ciste teoreticky ( a jak jsem se mohla pozdeji presvedcit - i velice snadne ) mohla pomoci. Vzhledem k jejim jednostrannym predsudkum jsem nemela sebemensi duvod myslet si, ze se mi dostava profesionalni, lekarsky podlozene pece. Z vlastni zkusenosti bych ji zadne, me blizke osobe urcite nedoporucila. Urcite ne.

• člověk na svém místě

• sympaticka a zkusena, pohovory s ni opravdu pomahaji

• P

Již deset let využívám služeb paní doktorky. Poslední léta to je asi dvakrát ročně. Vždy mi setkání a pohovory moc pomohly a moje problémy se zmírnily. Je dobře, že takovou paní psycholožku máme.

• M

zkušená, empatická, profesionální, lidská, kultivovaná osobnost