PhDr.

Marie Cveková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Má zkušenost s paní doktorkou je ta nejlepší. Navštěvuji jí už léta a vždy byla vlídná a trpělivá, né vždy to totiž měla se mnou lehké. Vždy dovedla vyhmátnout podstatu problému a pomoci mi. Jsem ji za to moc vděčná.

Marta

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Kateřina Kováčová
    Kateřina Kováčová
    8. pěšího pluku č. 85, FRÝDEK-MÍSTEK

Radek Chrobák
    Radek Chrobák
    Politických obětí, Frýdek-Místek
    Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Radkovi za empatické a laskavé provedení náročným obdobím. Díky jeho trpělivosti… Více

Hana Jursová
    Hana Jursová
    Na Poříčí 1190, Frýdek-Místek

Jan Pisak
    Jan Pisak
    Na poříčí 595, Frýdek-Místek
    Doporučuji. Velmi sympatický, mladý pan doktor. Po sedmi návštěvách je ze mě daleko spokojenější člověk. Díky němu… Více

Denisa Pastuszaková
    Denisa Pastuszaková
    Wellnerova 3b, Olomouc
    Jsem moc ráda, že jsem se pro paní doktorku rozhodla. Rozhovor, který jsme vedly, byl příjemný, pro mě přínosný… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Marta

• Dobry den, doslova me udivuje, ze zde vidim jen jeden negativni nazor k p.Cvekove.
      Jeji vysoce ponizujici pristup k me osobe byl snad jeste drtivejsi nez problem, se kterym mi ciste teoreticky ( a jak jsem se mohla pozdeji presvedcit - i velice snadne ) mohla pomoci. Vzhledem k jejim jednostrannym predsudkum jsem nemela sebemensi duvod myslet si, ze se mi dostava profesionalni, lekarsky podlozene pece. Z vlastni zkusenosti bych ji zadne, me blizke osobe urcite nedoporucila. Urcite ne.

• člověk na svém místě

• sympaticka a zkusena, pohovory s ni opravdu pomahaji

• P

Již deset let využívám služeb paní doktorky. Poslední léta to je asi dvakrát ročně. Vždy mi setkání a pohovory moc pomohly a moje problémy se zmírnily. Je dobře, že takovou paní psycholožku máme.

• M

zkušená, empatická, profesionální, lidská, kultivovaná osobnost