Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Malý Koloredov 811, Frýdek-Místek
Zařízení klinické psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Má zkušenost s paní doktorkou je ta nejlepší. Navštěvuji jí už léta a vždy byla vlídná a trpělivá, né vždy to totiž měla se mnou lehké. Vždy dovedla vyhmátnout podstatu problému a pomoci mi. Jsem ji za to moc vděčná.

Marta

Dobry den, doslova me udivuje, ze zde vidim jen jeden negativni nazor k p.Cvekove.
Jeji vysoce ponizujici pristup k me osobe byl snad jeste drtivejsi nez problem, se kterym mi ciste teoreticky ( a jak jsem se mohla pozdeji presvedcit - i velice snadne ) mohla pomoci. Vzhledem k jejim jednostrannym predsudkum jsem nemela sebemensi duvod myslet si, ze se mi dostava profesionalni, lekarsky podlozene pece. Z vlastni zkusenosti bych ji zadne, me blizke osobe urcite nedoporucila. Urcite ne.

člověk na svém místě

sympaticka a zkusena, pohovory s ni opravdu pomahaji

Již deset let využívám služeb paní doktorky. Poslední léta to je asi dvakrát ročně. Vždy mi setkání a pohovory moc pomohly a moje problémy se zmírnily. Je dobře, že takovou paní psycholožku máme.

zkušená, empatická, profesionální, lidská, kultivovaná osobnost