Marek Kašpar, chirurg Břeclav

Marek Kašpar

Uložit

Chirurg Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Dnes jsme s manzelem podstoupili odstraneni materskych znamenek.U pana doktora jsme byli poprve a byli jsme velice mile prekvapeni.Zakrok byl nejen vyborne, rychle a bezbolestne provedeny,ale pristup pana doktora i jeho sestricky byl velice optimisticky,lidsky,pozitivni a profesionalni.Klobouk dolu,takovych lekaru bychom si prali vice dekujeme
manzele Ruppovi


Á
Ověřeny pacient

Když jsem jela k panu doktorovi poprvé, jela jsem vlastně s akutním žlučníkem. Prohmatal mi břicho a sdělil mi, že to žlučník není, ať se otočím na břicho. Nechápala jsem... Na zádech mi ihned našel místo, které mě bolelo asi dva roky. Místo mi třikrát opíchal a bylo po letité bolesti. Je Superman nebo co? To má laserové oči? Odcházela jsem úplně nadšená, s nechápajícím výrazem. Praktik, gastroente. mi radili na "žlučník" dietu a algifen, já se tím řídila, ale žlučník to nebyl. Byla to úporná bolest od těch zad. Tímto Panu doktorovi velice děkuji, že mi od bolestí pomohl. Je milý, přátelský, usměvavý, veliký profesionál. A sestřičky? Ty se povahami k němu hodí. Jsou také moc milé. Jsem ráda, že jsem měla to štěstí a šla právě tam. Všem ho vřele doporučuji!!! Plotová :)


I
Ověřeny pacient

Děs! O profesionálním jednání ani nemluvě.Po zkušenostech z místní ordinace volím jinou možnost, kde se nechat ošetřit.Komu bych tam dal dobré hodnocení, tak to jedině sestře ze sádrovny, která má profesionální přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi milý,přátelský,veselý a vždycky skvěle naladěný ikdyž má plnou čekárnu lidí...nejlepší chirurg a sestřičky jsou taky skvělé a mají pěkný přístup k lidem...nemám na něj žádné špatné slovo..je skvělý Silvie Havlovičová


Ověřeny pacient

Vyborny pristup pana doktora i celeho jeho kolektivu. nemam ani jizvicku a to jak se postarali o mou dceru.. proste na jednicku!!!


Rádi bychom poděkovali za výtečnou péči, která nám byla v této nemocnici poskytnuta.
Rádi bychom pochválili pana doktora Marka Kašpara a jeho tým, kteří se nám s nebývalou ochotou věnovali při ošetření zlomeniny klíční kosti.
Přestože jsme neměli občanský průkaz ani kartu pojištěnce, jejich přístup byl velmi milý a velmi profesionální. Děkujeme také pracovníkům pracoviště RTG.

Vděčně
manželé Kučerovi.


Dobrý den, byl jsem u něj již několikrát a líbí se mi strašně pozitivní přístup celé ordinace. Předávají tuto energii druhým lidem a tím je vlastně také léčí. Poděkování patří nejen panu doktorovi, ale také sestřičkám, které si úctu a pěkné chování víc než zaslouží. Díky a budu se těšit na další setkání.
J.Rolník


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti