Ordinace prakt. lék. pro děti a dorost
náměstí T.G. Masaryka 117, Veselí nad Lužnicí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Chodím k němu 3 mesice, od doby, kdy se přestěhoval do Budějovic a je to naprosta bomba! K synovi se staví laskavě a profesionálně. Nemůžeme si stěžovat.

CHODÍM K DO ORDINACE PANA DOKTORA MARKA S KLUČÍKAMA, JSEM VELICE SPOKOJENÁ JAK S PŘÍSTUPEN PANA DOKTORA MARKA TAK PANÍ DOKTORKY TRNKOVÉ, OBA JSOU VELICE VSTŘÍCNÍ, OCHOTNĚ PORADÍ, POMOHOU. SESTŘIČKA VANDA JE POKLAD, USMĚVAVÁ, CHÁPAVÁ.

Mám dvě děti a k panu doktorovi chodím bezmála 10 let.Nikdy jsem s ním neměla žádný problém.Vždy pomohl a vysvětlil.Obě děti ho mají moc rádi a má starší dcera ho přímo zbožňuje.Sestřička Vanda je super.Kéž by bylo všude takových sestřiček jako je ona.

Ahoj všichni,tak jsem narazila na hodnocení lékařů-připíši i můj názor.K Dr. Markovi chodím už léta a jsem poměrně spokojená,je sice pravda,že někdy nemá dobrou náladu,ale myslím si,že se mto stává a tak se to dá občas přehlédnout.Jinak kdykoliv jsem ho potřebovala-byl k dispozici a musím napsat,že s péčí o děti bych se k jinému nesvěřila.Paní Dr.Trnková si myslím,že je také velice fajn doktroka,také se snaží udělat maximum a naslouchá pokud se na něco zeptám.Sestřičky....no je fakt,že sestra Romana byla nejlepší....ta Vanda taky jde i když se teď změnila bych řekla k horšímu než byla před MD hlavně pak když slyším,jak vypráví co komu je a přitom se to nesmí!!!ta před ní nevím Marta? na mnohé dělala možná jiný pohled,ale myslím si,že se sestra nezastaví celou dobu a pokud vím,tak kdykoliv jsem něco potřebovala tak taky byla k dispozici.....a po pravdě je fakt,že takový rok teď se i smála a byla celkem v pohodě......

Pan doktor je dobrý a vstřícný, stejně tak jako sestřička Vanda.
Bohužel současná setra je nepříjemná, neochotná a nešikovná.
A paní doktorka? to se nedá s panem doktorem porovnat!

K panu doktorovi chodím o narození dcerky (5 let) a VŽDY jsem se setkala s naprosto profesionálním a fundovaným přístupem. S Baruškou "navařil" od první chvíle a ta ho doporučuje všem, včetně svých prarodičů :-)
Se sestřičkou jsem také neměla nikdy problém (ani s novou ani se starou).
A i paní doktorka Trnková drží nastavený standard na vysoké úrovni.
Všem děkuji za péči a pomoc.
Pavla Bravencová

Dobrý den, k panu doktorovi chodím s dětmi již třetím rokem a jsem s péčí o ně naprosto spokojena. Nejvíc oceňuji vysokou odbornost lékaře. Bezvadný je rovněž systém objednávání, minimální doba čekání, příjemné prostředí čekárny a ordinace.
Pavlína Neugebauerová

S Mudr.Markem jsem spokojená i když občas nerozumím tomu o říká....po pravdě,ale musím napsat,že se velice změnil a to k lepšímu,o předepíše sie p delší době zabere a bez ATB ož uznávám,ale mohl by předepisovat něo lainějšího nebo aspoň něo o aspoň částečně hradí pojišťovna,ne každý má dost peněz neustále něo nakupovat,pokud máte často nemoné dítě jako já dceru.%Cas na objednání je taky super,ale moýná by mohla sestra objednávat kontroly ke kontrolám a ne když jdeme sbradavicema-mezi nemoné děti.Po pravdě sestřička byla děsná-dneska už je taky lepší a to se i usměje,nejspíš jí asi někdo domluvil,jelikož opravdu byla někdy na pěst a to si každá z nás matek říkala,to snad nemůže být sestra!!! je fakt,že Romana a Vanda....to byly královny dětskýh srdíček,úsměv dělá mnohdy opravdu zázraky a strach jde pryč....a nová paní Dr,je taky příjemná!

K panu doktorovi dojíždím z Tábora již 4rokem a jsem maximálně spokojená s jeho přístupem a léčbou.Nepředepisuje zbytečně antibiotika a to oceňuji.V Táboře je spousta jiných pediatrů,ale raději pojedu pár kilometrů navíc a vím že je o dcerku dobře postaráno.Jen doufám ,že nová sestřička ,která je tam nyní tam zůstane a není to jen záskok za tu předchozí.Pane doktore upřímně děkuji za Váš přístup.

Máme dvě už dospělé ,,děti," které od svého útlého věku navštěvovaly (dcera ještě navštěvuje) ordninaci pana doktora Marka. Kromě běžných dětských nemocí, které vždy úspěšně vyléčil, se bohužel u našich dětí projevily i nemoci vážnější a poměrně vzácné. A právě díky panu doktoru Markovi, který je nejen včas diagnostikoval, odborně léčil a pomohl nám najít i vhodné specialisty (i ve svém volném čase je navštěvoval a s námi telefonicky konzultoval veškeré problémy), jsou dnes obě naše děti zdravé. Ze zkušeností svých známých s jinými pediatry vím, že takto profesionální a lidský přístup není rozhodně zcela běžný a že právě my, veselští rodiče, můžeme být šťastni, že takového lékaře máme zrovna u nás. A skutečnost, že naše dětí léčí (a léčí je moc dobře!) v prostorách, které spíše připomínají království pohádek než ordinaci, je jen třešničkou na dortu vysoké úrovně léčení našich nejmenších.