Adresa

náměstí T.G. Masaryka 117, Veselí nad Lužnicí
Ordinace prakt. lék. pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

E
Ověřeny pacient

Chodím k němu 3 mesice, od doby, kdy se přestěhoval do Budějovic a je to naprosta bomba! K synovi se staví laskavě a profesionálně. Nemůžeme si stěžovat.


J
Ověřeny pacient

CHODÍM K DO ORDINACE PANA DOKTORA MARKA S KLUČÍKAMA, JSEM VELICE SPOKOJENÁ JAK S PŘÍSTUPEN PANA DOKTORA MARKA TAK PANÍ DOKTORKY TRNKOVÉ, OBA JSOU VELICE VSTŘÍCNÍ, OCHOTNĚ PORADÍ, POMOHOU. SESTŘIČKA VANDA JE POKLAD, USMĚVAVÁ, CHÁPAVÁ.


H
Ověřeny pacient

Mám dvě děti a k panu doktorovi chodím bezmála 10 let.Nikdy jsem s ním neměla žádný problém.Vždy pomohl a vysvětlil.Obě děti ho mají moc rádi a má starší dcera ho přímo zbožňuje.Sestřička Vanda je super.Kéž by bylo všude takových sestřiček jako je ona.


N

Ahoj všichni,tak jsem narazila na hodnocení lékařů-připíši i můj názor.K Dr. Markovi chodím už léta a jsem poměrně spokojená,je sice pravda,že někdy nemá dobrou náladu,ale myslím si,že se mto stává a tak se to dá občas přehlédnout.Jinak kdykoliv jsem ho potřebovala-byl k dispozici a musím napsat,že s péčí o děti bych se k jinému nesvěřila.Paní Dr.Trnková si myslím,že je také velice fajn doktroka,také se snaží udělat maximum a naslouchá pokud se na něco zeptám.Sestřičky....no je fakt,že sestra Romana byla nejlepší....ta Vanda taky jde i když se teď změnila bych řekla k horšímu než byla před MD hlavně pak když slyším,jak vypráví co komu je a přitom se to nesmí!!!ta před ní nevím Marta? na mnohé dělala možná jiný pohled,ale myslím si,že se sestra nezastaví celou dobu a pokud vím,tak kdykoliv jsem něco potřebovala tak taky byla k dispozici.....a po pravdě je fakt,že takový rok teď se i smála a byla celkem v pohodě......


Pan doktor je dobrý a vstřícný, stejně tak jako sestřička Vanda.
Bohužel současná setra je nepříjemná, neochotná a nešikovná.
A paní doktorka? to se nedá s panem doktorem porovnat!


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím o narození dcerky (5 let) a VŽDY jsem se setkala s naprosto profesionálním a fundovaným přístupem. S Baruškou "navařil" od první chvíle a ta ho doporučuje všem, včetně svých prarodičů :-)
Se sestřičkou jsem také neměla nikdy problém (ani s novou ani se starou).
A i paní doktorka Trnková drží nastavený standard na vysoké úrovni.
Všem děkuji za péči a pomoc.
Pavla Bravencová


Dobrý den, k panu doktorovi chodím s dětmi již třetím rokem a jsem s péčí o ně naprosto spokojena. Nejvíc oceňuji vysokou odbornost lékaře. Bezvadný je rovněž systém objednávání, minimální doba čekání, příjemné prostředí čekárny a ordinace.
Pavlína Neugebauerová


S Mudr.Markem jsem spokojená i když občas nerozumím tomu o říká....po pravdě,ale musím napsat,že se velice změnil a to k lepšímu,o předepíše sie p delší době zabere a bez ATB ož uznávám,ale mohl by předepisovat něo lainějšího nebo aspoň něo o aspoň částečně hradí pojišťovna,ne každý má dost peněz neustále něo nakupovat,pokud máte často nemoné dítě jako já dceru.%Cas na objednání je taky super,ale moýná by mohla sestra objednávat kontroly ke kontrolám a ne když jdeme sbradavicema-mezi nemoné děti.Po pravdě sestřička byla děsná-dneska už je taky lepší a to se i usměje,nejspíš jí asi někdo domluvil,jelikož opravdu byla někdy na pěst a to si každá z nás matek říkala,to snad nemůže být sestra!!! je fakt,že Romana a Vanda....to byly královny dětskýh srdíček,úsměv dělá mnohdy opravdu zázraky a strach jde pryč....a nová paní Dr,je taky příjemná!


H
Ověřeny pacient

K panu doktorovi dojíždím z Tábora již 4rokem a jsem maximálně spokojená s jeho přístupem a léčbou.Nepředepisuje zbytečně antibiotika a to oceňuji.V Táboře je spousta jiných pediatrů,ale raději pojedu pár kilometrů navíc a vím že je o dcerku dobře postaráno.Jen doufám ,že nová sestřička ,která je tam nyní tam zůstane a není to jen záskok za tu předchozí.Pane doktore upřímně děkuji za Váš přístup.


J

Máme dvě už dospělé ,,děti," které od svého útlého věku navštěvovaly (dcera ještě navštěvuje) ordninaci pana doktora Marka. Kromě běžných dětských nemocí, které vždy úspěšně vyléčil, se bohužel u našich dětí projevily i nemoci vážnější a poměrně vzácné. A právě díky panu doktoru Markovi, který je nejen včas diagnostikoval, odborně léčil a pomohl nám najít i vhodné specialisty (i ve svém volném čase je navštěvoval a s námi telefonicky konzultoval veškeré problémy), jsou dnes obě naše děti zdravé. Ze zkušeností svých známých s jinými pediatry vím, že takto profesionální a lidský přístup není rozhodně zcela běžný a že právě my, veselští rodiče, můžeme být šťastni, že takového lékaře máme zrovna u nás. A skutečnost, že naše dětí léčí (a léčí je moc dobře!) v prostorách, které spíše připomínají království pohádek než ordinaci, je jen třešničkou na dortu vysoké úrovně léčení našich nejmenších.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti