Psychiatrická ambulance
Jaselská 146, Mladá Boleslav

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Vyborny lekar,ke kteremu chodim dvacet roku.Vzdy s plnym nasazenim cloveku pomoci.Jsem mu tolik vdecen,ze to slovy nelze vyjadrit.Dekuji Bohu,ze stvoril takovou bytost.Pacient Pavel.

Moc hodný a je fakt super moc mu za vše děkuji velice mě pomohl a pomáha za vše mu moc moc děkuji.

velmi vstřícný, laskavý, chápající, mám jen nejlepší zkušemosti, citlivý přístup k pacientovi

Pan doktor mi velice pomohl.

chodim tam rok vzdy me vyslechne velice prijemny

Škoda, že pan doktor má hodně pacientů a někdy působí tak, že nemá čas a odpoledne už je na něm vidět že je hodně unavený, občas zavírá i oči.
Měla jsem někdy problém s tím, co mi poradil, respektive neporadil, pouze konstatoval, že jsem taková a taková a měla bych to a to, ve smyslu "...už se vzpamatujte a začněte se sebou něco dělat", což mi v dané situaci moc nepomůže, spíše naopak.

Pán doktor mi udělil konkrétní rady do života, které situaci ještě zhoršily. Po konzultaci s jiným odborníkem mi bylo řečeno, že udělovat konkrétní rady a postupy v životě člověka znamená, vést klienta do závislosti. Bohužel přesně tohle se stalo,dnes bych si poradila sama a jinak.

Pan doktor má velice citlivý přístup k pacientovi.Mně pomůže už to že mně vyslechne a poradí.V jeho ordinaci se cítím velice dobře .Děkuji pane doktore.