Boženy Němcové 7, Jablonec nad Nisou
Ambulance ORL a Foniatrie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Ambulance ORL a Foniatrie

Po velmi nepříjemné zkušenosti z JBC nemocnice je to úplný opak. Pak doktor velmi příjemný, milý, ochotný i sestra. Vyborné chování k dětem. Po odborné stránce také pomohl, jsem velmi spokojena. Jinam nepůjdu.

Výborný lékař a člověk. Po hororové zkušenosti z Jablonecké pohotovosti musím říct, že zde (u pana doktora Bursy) bylo jednání z jeho strany lidské, bez zbytečně bolestivých procedur a ve finále úspěšné.
Sestra taktéž pohodová. Mohu jen doporučit. Varga

Nejlepší specialisty ORL v Jablonci, ihned diagnostikoval zánět ačkoliv jinde si nevěděli rady. Doporučuji

Byla jsem u pana doktora Bursíka cca před dvěma lety a narozdíl od identického vyšetření v liberecké ambulanci (po němž jsem se cítila hodně nepříjemně) jsem ve prospěch MUDr. Bursíka zjistila, že stále platí: Duo cum faciunt idem, non est idem, čili Když dva dělají totéž, není to totéž.

Pan doktor Bursa i sestřička paní Fejfarová jsou vždy příjemní a profesionální k pacientovi,do takové ordinace jdu s důvěrou. Jsem na invalidním vozíku,vždy se setkám s ochotou v ordinaci.
Děkujeme doktore i sestřičko.
Doporučujeme všem,kdo potřebují ORL.

Je to profík na svém místě,šel jsem na jeho doporučení (i kdýž se mi v prvopočátku moc nechtělo,neboť hospitalizace trvala deset dní) do nemocnice k léčení.Jsem mu vděčný neboť mi to hrozně pomohlo a vyřešilo moje problémy.Rád se na něho obrátím a doporučím všem

Š

Moc fajn znát doktora, jako je tento. Příjemný, umí to s dětma a to je velká pomoc. Atmosféra v ordinaci velice příjemná i díky sestřičce. Doporučuji !!!!!

Kéž by bylo více takových lékařů jako pan doktor Bursa mám jen jedno slovo "skvělý".

Po zkušenostech s "léčením" jiné lékařky obrovská změna. Pan doktor je velice příjemný a milý. Vše vysvětlí a poradí. Sestřička je milá a usměvavá. V čekárně (i bez objednání) jsem pokaždé čekala max. 10.minut.

Dnes jsem byla u tohoto lékaře poprvé. Čekací doba 10 minut. Ordinace pěkně zařízená.Pan doktor milý, klidný, usměvavý, jeho přístup velmi profesionální.
Děkuji.... M. Hrabovská