Adresa

Ambulance ORL a Foniatrie
Boženy Němcové 7, Jablonec nad Nisou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ambulance ORL a Foniatrie Jiný

Pan doktor zjistí akutní zánět čelistních dutin.Lék ale žádný.Když se zavolá o žádost o lék.Tak se řekne ,že si pacient musí říct. Opravdu krásný přístup.

J
Umístění: Ambulance ORL a Foniatrie Jiný

Skvělý lékař s profesionálním ale i lidským přístupem, příjemný a ochotný, oční problém řeší rychle a svědomitě. Též sestra je přívětivá a rychlá. Všem tuto ordinaci doporučuji. Jana L.

A
Umístění: Ambulance ORL a Foniatrie Jiný

Pan doktor úžasný, vtipný a hlavně rychlý. K synovi se choval úžasné a mně (jako rodiči) všechno po lopate vysvětlil. Sice jsme v čekárně byli 30min ale v ordinaci cca 7 min. Za mně - super!!!!


T
Umístění: Ambulance ORL a Foniatrie Jiný

Pro mne velmi neprijemna zkusenost.Chapu mozna nazory lidi zde,pokud meli 100% problem ORL.Ja zasla k panu doktorovi s akutni a nepretrvavajici bolesti krku v zadni casti s tim,ze vubec nevim,co to je a moje prakticka lekarka neni pritomna bez udani informace zastupu.Nic jineheho mi nezbylo,nez zkusit.Uz jsem nemohla vubec otacet hlavou a prislo mi,ze je krk porad horky,jakoby zanet.Dostalo se mi arogantniho pristupu,ze toto neni neni pana doktora'bussiness'ze s tim nic nenadela.Bleskove a hrube me prohledl,pricemz mi drivkem priskripl ret.Nakonec predepsal neco jako silnejsi ibalgin a nazdar.Uz nikdy.


R
Ověřený profil
Umístění: Ambulance ORL a Foniatrie

Po velmi nepříjemné zkušenosti z JBC nemocnice je to úplný opak. Pak doktor velmi příjemný, milý, ochotný i sestra. Vyborné chování k dětem. Po odborné stránce také pomohl, jsem velmi spokojena. Jinam nepůjdu.


P
Ověřený profil

Výborný lékař a člověk. Po hororové zkušenosti z Jablonecké pohotovosti musím říct, že zde (u pana doktora Bursy) bylo jednání z jeho strany lidské, bez zbytečně bolestivých procedur a ve finále úspěšné.
Sestra taktéž pohodová. Mohu jen doporučit. Varga


D
Ověřený profil

Nejlepší specialisty ORL v Jablonci, ihned diagnostikoval zánět ačkoliv jinde si nevěděli rady. Doporučuji


Ověřený profil

Byla jsem u pana doktora Bursíka cca před dvěma lety a narozdíl od identického vyšetření v liberecké ambulanci (po němž jsem se cítila hodně nepříjemně) jsem ve prospěch MUDr. Bursíka zjistila, že stále platí: Duo cum faciunt idem, non est idem, čili Když dva dělají totéž, není to totéž.


H
Ověřený profil

Pan doktor Bursa i sestřička paní Fejfarová jsou vždy příjemní a profesionální k pacientovi,do takové ordinace jdu s důvěrou. Jsem na invalidním vozíku,vždy se setkám s ochotou v ordinaci.
Děkujeme doktore i sestřičko.
Doporučujeme všem,kdo potřebují ORL.


P
Ověřený profil

Je to profík na svém místě,šel jsem na jeho doporučení (i kdýž se mi v prvopočátku moc nechtělo,neboť hospitalizace trvala deset dní) do nemocnice k léčení.Jsem mu vděčný neboť mi to hrozně pomohlo a vyřešilo moje problémy.Rád se na něho obrátím a doporučím všem


Došlo k chybě, zkuste to znovu