Boženy Němcové 7, Jablonec nad Nisou
Ambulance ORL a Foniatrie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Názory

Umístění: Ambulance ORL a Foniatrie Jiný

Pro mne velmi neprijemna zkusenost.Chapu mozna nazory lidi zde,pokud meli 100% problem ORL.Ja zasla k panu doktorovi s akutni a nepretrvavajici bolesti krku v zadni casti s tim,ze vubec nevim,co to je a moje prakticka lekarka neni pritomna bez udani informace zastupu.Nic jineheho mi nezbylo,nez zkusit.Uz jsem nemohla vubec otacet hlavou a prislo mi,ze je krk porad horky,jakoby zanet.Dostalo se mi arogantniho pristupu,ze toto neni neni pana doktora'bussiness'ze s tim nic nenadela.Bleskove a hrube me prohledl,pricemz mi drivkem priskripl ret.Nakonec predepsal neco jako silnejsi ibalgin a nazdar.Uz nikdy.

Umístění: Ambulance ORL a Foniatrie

Po velmi nepříjemné zkušenosti z JBC nemocnice je to úplný opak. Pak doktor velmi příjemný, milý, ochotný i sestra. Vyborné chování k dětem. Po odborné stránce také pomohl, jsem velmi spokojena. Jinam nepůjdu.

Výborný lékař a člověk. Po hororové zkušenosti z Jablonecké pohotovosti musím říct, že zde (u pana doktora Bursy) bylo jednání z jeho strany lidské, bez zbytečně bolestivých procedur a ve finále úspěšné.
Sestra taktéž pohodová. Mohu jen doporučit. Varga

Nejlepší specialisty ORL v Jablonci, ihned diagnostikoval zánět ačkoliv jinde si nevěděli rady. Doporučuji

Byla jsem u pana doktora Bursíka cca před dvěma lety a narozdíl od identického vyšetření v liberecké ambulanci (po němž jsem se cítila hodně nepříjemně) jsem ve prospěch MUDr. Bursíka zjistila, že stále platí: Duo cum faciunt idem, non est idem, čili Když dva dělají totéž, není to totéž.

Pan doktor Bursa i sestřička paní Fejfarová jsou vždy příjemní a profesionální k pacientovi,do takové ordinace jdu s důvěrou. Jsem na invalidním vozíku,vždy se setkám s ochotou v ordinaci.
Děkujeme doktore i sestřičko.
Doporučujeme všem,kdo potřebují ORL.

Je to profík na svém místě,šel jsem na jeho doporučení (i kdýž se mi v prvopočátku moc nechtělo,neboť hospitalizace trvala deset dní) do nemocnice k léčení.Jsem mu vděčný neboť mi to hrozně pomohlo a vyřešilo moje problémy.Rád se na něho obrátím a doporučím všem

Š

Moc fajn znát doktora, jako je tento. Příjemný, umí to s dětma a to je velká pomoc. Atmosféra v ordinaci velice příjemná i díky sestřičce. Doporučuji !!!!!

Kéž by bylo více takových lékařů jako pan doktor Bursa mám jen jedno slovo "skvělý".

Po zkušenostech s "léčením" jiné lékařky obrovská změna. Pan doktor je velice příjemný a milý. Vše vysvětlí a poradí. Sestřička je milá a usměvavá. V čekárně (i bez objednání) jsem pokaždé čekala max. 10.minut.