Odborný lékař psychiatrie
Trávnická 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Deprese

Moc mě mrzí že paní doktorka nemá smlouvu s všeobecnou pojišťovnou.Toto je jediný důvod,proč jsem odešla.Paní doktorky si velice vážím a mohu doporučit všem kteří hledají odborníka i člověka s pochopením v jednom.Paní doktorko DĚKUJI VÁM.Marie Vénosová

Je to nejlepší psychiatr kterého jsem poznala,rok jsem se plácala ve svých problémech a dohromady mě nikdo neléčil ani nepomohl.Paní doktorka je jediná s lidským přístupem a ví co dělá,díky ní se již cítím o mnoho lépe a můžu žít Marta Horáková

S paní doktorkou jsem velmi spokojená!Doporučuji!!!!!

Paní primářka je opravdu velmi dobrý psychiatr a z mého pohledu ten nejlepší, kterého znám.

Byla jsem u paní doktorky poprvé a udělala na mě velmi dobrý dojem.

Paní doktorku mohu vřele doporučit.Je empatická, na pacienta si vždy udělá čas, k problému přistupuje nejen odborně,ale i lidsky.Myslím si, že tento přístup spoustě lékařů v dnešní době chybí.Paní doktorce za její milý přístup patří veliký dík.

Paní doktorku vřele doporučuji. Vždy jsem od ní odcházela s lepším pocitem.

bezva

Díky této paní doktorce se mi změnil život k lepšímu a dokázala jsem překonat sama sebe.

Bezkonkurenčě nejlepší, profesionální, lidská, chápavá, vstřícná,příjemná. Jako lékařka na vysoké úrovni.