MUDr. Marcela Švandová

Neurologická ambulance
Masarykova 885, Humpolec

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka léčila našeho tříletého syna, léky určenými dospělým pacientům. Po roce a půl jsme "utekli" k MUDr. Hřebenovi do jihlavské nemocnice. Sdělil nám nález odpovídající zdraví a věku našeho dítěte, i dle původně natočeného EEG, které si následně vyžádal. Šok, lítost a ztracené dva roky života syna, který po dobu "léčby" silnými léky zaostal ve vývoji.

Šla jsem za paní doktorkou po doporučení obvodní lékařky s akutní bolestí zad. Po hodině čekání mi sestra oznámila, že mě objedná za měsíc. V čekárně si všichni šeptali jak je paní doktorka a setra nepříjemná. K lékaři chodím minimálně, ale tento přístup mě dnes úplně dorazil.

Kdybych měl hodnocení této lékařky říci jedním slovem, tak KATASROFA!! Její dlouhé pauzy se dají ještě pochopit, přeci jen je už starší.V odbornosti má obrovské mezery a než vás někam objedná, tak to co nejdéle protahuje.. Po půl roce čekání jsem si to stejně musel zařídit sám.Je nervozní, neosobní a pacienti jsou ji jen na obtíž.NEDOPORUČUJI!!!!

Velmi výborná lékařka, byl jsem v její péči cca 2 roky a ikdyž mi vzala ŘP, tak jí musím pouze chválit.... Jako doktorka nemá chybu, mohu jen doporučit jako ošetřující lékařku...

Paní MUDr.Švandová je mojí ošetřující lékařkou již hodně let. Děkuji ji za její léčbu.