Praktický lékař gynekolog
Bendlova 2236, Česká Lípa

Rozhodně nedoporučuju, díky paní "doktorce" Rusový mám z gynekologů traumata. Po každém vyšetření mě bolelo v podbříšku a ikdyž jsem na to upozorňovala je to prý zcela normální (že to není normální jsem zjistila včera u nového gynekologa, který mi dělal to samé a nic jsem necítila). U jejího stolu musím stát jako žák a i přes to že hned po levé straně jsou křesílka. Když jsem upozornila že mám před operací kolene jestli si mohu sednout její odpověď akorát byla jakto že to nemá napsané v kartách! Jsem velmi nespokojená a myslím, že by paní doktorka už neměla ordinovat.

Tak nevím,po tom,co jsem si tady přečetla bud chodím k jiné lékařce,nebo sem píší samí nespokojenci.Chodím k paní doktorce devět let,ještě se mi nestalo,že by mne nešetrně vyšetřila,nebo ona či sestřička byli nepříjemné.Při potížích vždy pomohla.Tímto jí za vše děkuji.

Je mi 37 let.K paní doktorce chodím od 15ti.Vždy mě vyšetřila tak,aby to bylo co možná nejméně nepříjemné.Velice mi pomáhala když jsem byla těhotná..vše vysvětlila...i možná rizika.Ráda si s ní i popovídám...co se týče nějakých zánětů a mikoz...vždy neponechala nic náhodě.Vše řádně léčeno!!Za mě super..už teď se bojím ke komu půjdu,až paní doktorka odejde do důchodu :(

neprofesionalni mudr. zastarale vybaveni, pristup proste hrozny, po dvou potratech mi rekla ze jsem zdrava, presla jsem proto k jinemu gynekologovi a to v novem boru - mudr. pitonak, ten nelenil a po mych zkusenostech a male moznosti otehotnet me odeslal do odbornych rukou libereckeho gennetu. cili pokud chcete ztracet cas tak pani doktorka vam bude vyhovovat, ale pokud jste produktivni zena co by rada zalozila rodinu,tak nepochodite, navic vysetreni u p. dr je bolestive

C

Mizerně vybavená ordinace, lékařka šetří, není si ani kam sednout, pac. stojí u stolu jak ve škole, prostě děs a hrůza. nedoporučuji!!!!!!

Jednoduše špatné! Ordinace ve velmi špatném stavu, nemluvě o tom, že se nemáte kam posadit a mluvíte s doktorkou za stoje. Když mi byl zjištěn myom na děloze, tak by mě i v mých 19 letech nejradši poslala na vybrání dělohy. Nekomunikativní, připadáte si na obtíž, předepisuje neustále stejné léky na výtoky, které nepomáhají. Jsem ráda, že jsem odešla.

U paní doktorky jsem byla dvakrát, a to v době, kdy má dr. Radotínská ze zdravotních důvodů téměř rok neodrinovala. Její přístup je alarmující! Naprosto neprofesionální a nepříjemná lékařka..

chodila jsem k pani doktorce sice jen kratce,ale i to stacilo na to abych si hledala noveho se kterym jsem nadmiru spokojena,...po 2 letech o snazeni se o miminko se nam zadarilo,ovsem pani doktorka se svym zastaralym vybavenim neni schopna zajistit dobrou peci, kdyz jsem v 8 tydnu potratila, rekla jen, mate v sobe shnile vajicko,musi to jit pryc a vic se se mnou nezabyvala, po rekonvalescenci jsem zadala o dalsi vysetreni partnera,ale bylo mi receno PROC JAKO? vzdyt vite ze otehotnet muzete, tak proc do toho zatahovat dalsi doktori, coz tedy byla posledni kapka...shrnuti: pani doktorka je prijemna jen kdyz nejsou problemy, sestra take neni moc vstricna, vybaveni zastarale, doktorka se musi spolehat i na jine doktori, kteri provedou ultrazvuk atd., ordinace neutulna, hovorite ve stoje, jak ve skole pred tabuli, bojite se zeptat na cokoliv,abyste si nemyslela ze jste uplne hloupa, ze to nevite....vrele doporucuji pana dr. Jána Pitoňáka, je sice ze Cvikova, ale ma ordinaci i v Novém Boru, je vyborny, vstricny a hlavne pokrokovy ve vybaveni, cili vyskytne-li se problem muze byt hned odstranen, sestra je take vyborna

Bohužel opravdu paní doktorku nemůžu doporučit. Jednání strohé a po dlouhých třech letech mi nedokázala s mým banálním problémem pomoci. Navíc mě honila na prohlídky každý čtvrt rok, kvůli mému prý velmi rizikovému čípku. Obávám se ale, že za tím bylo něco jiného než starost o mé zdraví :-/ Teď již přes rok navštěvuji jiného gynekologa a jsem nad míru spokojená. Můj čípek byl na nejmodernějších přístrojích klasifikován náhle jako vzorový!! O sestřičce se raději zmiňovat ani nebudu, nechci být sprostá!

Myslím si, že paní doktorka vůbec nemá cit. Byla jsem u ní před měsícem na vyšetření a musím říct že nebyla vůbec opatrná co se týče kontrolování odcházela jsem od ní a dva dny mě to ještě bolelo. A když jsem po ní chtěla radu a říkala jsem jí moje problémy řekla mi že je to normální, a když jsem se zeptala někoho jiného hned mi řekl že se to musí léčit.