Tylova 39, Plzeň
Oční ordinace

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Jiný

K paní doktorce chodím léta a musím uznat,že je velmi milá,ochotná a pečlivá.Patří jí Velké děkuji!!

Perfektní profesionál,ochotná ,vše vysětlí a přitom milá a lidská.Vzor pro některé lékaře!Je třeba ,aby se rozšiřovaly řady takto lidsky přístupných a pečlivých lékařů.

Je třeba, aby se rozšiřovaly řady takto lidsky přístupných a pečlivých lékařů!

CHTĚLA BYCH SE PŘIDAT K OSTATNÍM SPOKOJENÝM PACIENTŮM.PŘÍSTUP PANÍ DOKTORKY I ZDR. SESTRY JE OPRAVDU NEVŠEDNĚ VSTŘÍCNÝ.ZDE MÁ ČLOVĚK POCIT ŽE JE VÍTÁN A NEOBTĚŽUJE SVÝMI PROBLÉMY.ZDE SE SNOUBÍ PROFESIONALITA S LIDSKOSTÍ A TO JE NEJVÍC CO SI MŮŽEME PŘÁT.

Paní doktorka je nejlepší oční lekařka,kterou znam.I sestricka je na jednicku.K pani doktorce chodim uz 25 let a je cim dal tim lepsi.Vrele doporucuji.Jsem velmi spokojena pacientka.

Úžasně optimistická pí doktorka skvélý odborník:-)

Nedokáži si představit sympatičtější doktorku, profesionální a zároveň přátelský přístup. doporučuji

Vážená paní doktorko, naše milá sestřičko
přeji Vám oběma nádherné léto ,pohodu a mnoho příjemných chvil a těším se jako oddaný pacient , který je u vás vždy s péčí velmi spokojený brzy nashledanou .

Ordinaci , jako pacientka hodnotim velmi pozitivně .

Při přečtení některých reakcí údajně klientů , nemohu hodnocení přejít bez alespoň malé reakce.
Jsem také pacientka paní doktorky a tutíž samozřejmě i zdravotní sestřičky . Nevadí mi počkat si v klidu na ošetření,protože , respektuji , že tato ordinace ošetřuje i úrazy , a všichni víme , že, mají přednost .
Nemohu pochopit ,jak , sprostými výroky na adresu zdrav. sestry někdo z občanů reaguje .Proč čekáte , údajně 2 až 3 hodiny? Špatná zdrav. sestra , dlouhá čekací doba a co ještě ? Předpokládám, že tuto ordinaci již nenavštěvujete ,a rozdáváte typy , kde v Plzni na očním přijdete na řadu během 10 minut , a personál , který hanobíte výrazy : řeznický pes apod., Vám padá kolem krku.
Já jsem s péčí spokojená, zdravotní sestra , je kdykoliv ochotna vyjít vstříc mimo rámec svých běžných povinností každému slušnému pacientovi.
MUDr. Prokopová je výborná lékařka a skvělý člověk !!!!
Zakončím slovy A.Einsteina:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidká hloupost. U té první si však nejsem jist.