Psychologická poradna pro děti a dosp.
K Nemocnici 2814, Kladno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Paní doktorka je nesympatická, neposkytuje žádnou zpětnou vazbu. Člověk v její společnosti má pocit, že jí obtěžuje, že si člověk svoje problémy jen vymýšlí. Jen sedí a nic neříká. Zastaralá metoda "léčení". Člověka s problémy ještě více rozhodí. Naproto nedoporučuji!

Paní doktorka nepomohla, byla jsem u ní asi 2 hodiny, nepochopila evidentně co jsem chtěla. Údajně bych měla 2-3 diagnózy, kdyby mě poslala na psychiatrii, ale jsem prý moc malá, aby tohle se mnou řešila, že si nejdřív mám vymalovat pokoj a přestat nosit černé oblečení. (???)

Sli jsme sem se synem. Vubec s nim nemluvila, pry je jeste maly, je mu sedum, podle mne dostatecny vek. Co jsme rekli, to nam potvrdila, jinak vubec nepomohla.

Velice schopná psycholožka,prošla jsem jich několik a mohu s čistým svědomím říci ,že je velmi erudovaná,schopná řešit situace ve kterých se zrovna nacházíte nebo je váš problém zanedbaný,velice pozorně naslouchá, nedělá za Vás rozhodnutí,vše musí člověk rozvážit a s pomocí p.Pospíšilové si trochu přeorat myšlení.Chodila jsem k několika psycholožkám ty mě nenechali ani domluvit.A ještě ke všemu měly vždy pravdu jen ony.jejich titul je snad pasoval na pánaboha.

Měla by spolupracovat s rodinou, nikoliv pouze s psychicky narušeným klientem. Víme o pacientovi, který neříká pravdu a spíše manipuluje s lékařkou tak, jak on sám potřevbuje, jelikož si nechce přiznat vinu na výchově a poznamenaném životě u dítěte!

Mně osobně při rozvodu nepomohla. :o(

Paní doktorka je sluníčko,dokázala mne vrátit zpátky do života.

Se mnou si dala panáka vodky, takže doporučuji vřele, dobrá paní doktorka.

je dobrá pomohla nám