Brázdimská 1000/3, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Ambulance specialisty - psychiatra, Nemocnice s poliklinikou Brandýs nad Labem

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ambulance specialisty - psychiatra, Nemocnice s poliklinikou Brandýs nad Labem

Já si teda na paní doktorku vůbec nemůžu stěžovat, je ochotná člověku pomoc, poradit - prostě se mu věnovat a neodbývat ho. Jsem moc ráda, že mohu chodit k ní, pomohla mi v nejtěžší chvíli (smrt mé dcery) a pomáhá mi i nadále. Má velké zkušenosti ve své praxi, nechce mě ládovat návykovými léky - prostě je machr ve svém oboru. Za to jí tímto moc děkuji!
M. Marešová

Souhlasím s Leou v tom sebevědomí - dávat pacientovi s úzkustnou poruchou najevo nadřazenost určitě není správná cesta. Značně neprofesionální. Přestala jsem k ní chodit, postupně jsem odbourala léky a nikdy mi nebylo líp!

Paní doktorka Kalužová rozhodně není nezkušená, psychiatrii se věnujěe už drahně let (tuším cca 20) a její přístup je přesně takový, jaký moje problémy vyžadují, její přímý přístup mi pomohl i v nejtěžších chvílích a nejen, že mě "zachránila" před "nechtěnou hospitalizací", kdy jiní lékaři jinou možnost neviděli, ale dokázala mi můj život vrátit na koleje, na kterých nikdy předtím nebyl. Možná, že její tvrdší a realistický přístup nebude vyhovovat každému, ale já se s lepším psychiatrickým "dohledem" nesetkala.

vélmi sebevedoma, i kdyz nezkusena, snazi se, ale cekala jsem vic

Pomohla mi v netěžších chvílích mého života, kdy už jsem nevěděl, jak dál a několik jiných psychiatrů mi vůbec nedokázalo poradit, nevěděli, co se mnou.