Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Podotýkám,že jsem si nevšimla hodnocení a pro paní doktorku dávám VELMI DOBRÝ !

S paní doktorkou se znám krátce,ale musím zde napsat,že to je jedna z nejlepší specialistek a lékařů které znám. měla jsem problém z bratrem a jeho chrápáním a dýchaním a žádný lékař se mu nevěnoval tolik pozornosti jako ona. Bratrovi nasadila léčbu a do týdne se jeho dýchání zlepšilo a nám se všem doma ulevilo,že ho nemusíme hlídat a hlavně poslouchat. Poté jsem s paní doktorkou navázala bližší kontakt i já se svými problémy a jestli se ještě na někoho někdy obrátím tak už NA NI !! VŘELE DOPORUČUJI VŠEM. Konečně lékař,který stojí nejen za komentář ,ale za minimálně za všechno. Děkuji paní doktorko,že jste :)

K paní doktorce chodím několik let a jsem s ní velmi spokojená. Milá, vstřícná a profesionální. Nyní k ní chodíme již celá rodina, včetně manžela a dvě děti. Takže jí máme jako "rodinnou" lékařku. Děkujeme:-)

Mandle, hlasivky, nos, uši - časté problémy. Na doporučení paní doktorky jsem absolvovala dvě nepříjemné operace nosu. Můj zdravotní stav se výrazně zlepšil, takže dýchám bez potíží, cítím a slyším. Profesionální schopnost této lékařky má moji důvěru.

Paní Šalounové bych ráda vzkázala...
Můžete mít názor jaký, chcete, žijeme v demokracii. Ale nepravdivé údaje zde uvedené jsou nefér.Jak má lékař toto tvrzení vyvrátit.? Aplikujeme naušnice přesně podlé návodu a zaškolení firmou, která nám náušnice dodává. Tedy i zde zmíňovaný "tlustý fix.." zdravotně nezávadný.
Pro srovnání zde uvedu já postup. Rodič si vybere naušničky, pak označíme místo , určeným fixem, zeptáme se rodiče, zda to tak vyhovuje a pak naušničky nastřelíme. Poté se opět ptáme, zda je vše tak jak si rodič představuje a je vystaven recept na kapičky, kterými se ouška ošetřují. Rodič je pak poučen,jak o ouška pečovat a v případě jakéhokoliv problému, nechť se obrátí na nás. Kdyby se maminka obrátila na nás, bude druhá aplikace zcela zdarma.
Ohledně ceny. Rodič je předem informován o ceně a pokud nesouhlasí, může vyhledat jiné zařízení, s nižší cenou a jiným druhem naušnice. U nás aplikujeme naušnice z chirurgické oceli, zlacené nebo stříbřené švýcarské firmy, různých druhů kamínků.
Vyjadřuji se k tomuto hodnocení, protože zde uvedené nepravdy jsou přinejmenším nefér a zavádějící. Snažíme se našim pacientům vyjít vstříc a jakákoliv reklamace by měla směřovat nejprve do naší ordinace.
Přeji Vám hezký den Dr Hrdinová

Osobně si myslím,že paní doktorka je celkem ucházející k pacientům,tedy dospělým pacientům.Ze své zkušenosti vím,že na dětské pacienty není nikterak milá.Řve po nich jako tygr.A už vůbec nesnáší ,když dítě žvýká v její ordinaci.To je pro ni opravdu zločin jako sviňa.

MUDr. Marcela Hrdinová

Velmi plodný příspěvěk. Mám mnoho dětských pacientů a nemám důvod po nich řvat a už vůbec ne jako tygr:-) pane(paní) anonymní paciente. Už forma příspěvku svědčí o objektivnosti Vašho pohledu, netuším ani jak vypadá zločin "jako sviňa". Přeji Vám hezké svátky. Hrdinová

Paní doktorka je naprosto skvělá!Příjemná, profesionální.Když jsem v rámci pobytu v nemocnici po porodu navštívila ORL, jelikož jsem neslyšela na jedno ucho - "pan" primář mě arogantně odbyl s tím ať se stavím po propuštění z nemocnice a neobtěžoval se mě ošetřit..myslím, že toto nepotřebuje komentář.Naopak paní doktorka mě při návštěvě ordinace hned ošetřila s ohledem na to , že mám doma malé dítě.Při léčbě bere paní doktorka ohled i na názor pacienta ohledně postupu (např. mě jako kojící matky)Sestřička je naprosto úžasná bytost.Moc děkuji! šlachtová

K paní doktorce chodím se svými malými syny asi dva roky. Zvládáme vyšetření naprosto v pohodě a to jsou kluci pěkná živá čísla. Pokaždé jsou odměněni obrázkem, bonbonkem a kontroly jsou taky bez otíží. Budu se určitě stále obracet s potížemi právě na paní doktorku! Sestřičku má taky moc příjemnou,takže něktrá hodnocení tady nechápu.

K paní doktorce chodím již více 15 let, jsem velmi spokojená s její léčbou. Je milá, usměvavá a velmi ochotná vyřídit věci i nad rámec jejich povinností. vyhovuje mi i objednávkový systém.Určitě bych neměnila.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojený. Chodím k ní již několik let. Nemusí se u ní čekat, objednávkový systém, možné telefonciké objednání , či konzultace mi naprosto vyhovuje. Snaží se pacientům vyjít vstříc.Je milá, usměvavá, rychlá a dle mého názoru odborník na svém místě.