Žižkova 2379/54a, Karviná
Poliklinika Karviná (mapa)

Podotýkám,že jsem si nevšimla hodnocení a pro paní doktorku dávám VELMI DOBRÝ !

S paní doktorkou se znám krátce,ale musím zde napsat,že to je jedna z nejlepší specialistek a lékařů které znám. měla jsem problém z bratrem a jeho chrápáním a dýchaním a žádný lékař se mu nevěnoval tolik pozornosti jako ona. Bratrovi nasadila léčbu a do týdne se jeho dýchání zlepšilo a nám se všem doma ulevilo,že ho nemusíme hlídat a hlavně poslouchat. Poté jsem s paní doktorkou navázala bližší kontakt i já se svými problémy a jestli se ještě na někoho někdy obrátím tak už NA NI !! VŘELE DOPORUČUJI VŠEM. Konečně lékař,který stojí nejen za komentář ,ale za minimálně za všechno. Děkuji paní doktorko,že jste :)

F

K paní doktorce chodím několik let a jsem s ní velmi spokojená. Milá, vstřícná a profesionální. Nyní k ní chodíme již celá rodina, včetně manžela a dvě děti. Takže jí máme jako "rodinnou" lékařku. Děkujeme:-)

Mandle, hlasivky, nos, uši - časté problémy. Na doporučení paní doktorky jsem absolvovala dvě nepříjemné operace nosu. Můj zdravotní stav se výrazně zlepšil, takže dýchám bez potíží, cítím a slyším. Profesionální schopnost této lékařky má moji důvěru.

Paní Šalounové bych ráda vzkázala...
Můžete mít názor jaký, chcete, žijeme v demokracii. Ale nepravdivé údaje zde uvedené jsou nefér.Jak má lékař toto tvrzení vyvrátit.? Aplikujeme naušnice přesně podlé návodu a zaškolení firmou, která nám náušnice dodává. Tedy i zde zmíňovaný "tlustý fix.." zdravotně nezávadný.
Pro srovnání zde uvedu já postup. Rodič si vybere naušničky, pak označíme místo , určeným fixem, zeptáme se rodiče, zda to tak vyhovuje a pak naušničky nastřelíme. Poté se opět ptáme, zda je vše tak jak si rodič představuje a je vystaven recept na kapičky, kterými se ouška ošetřují. Rodič je pak poučen,jak o ouška pečovat a v případě jakéhokoliv problému, nechť se obrátí na nás. Kdyby se maminka obrátila na nás, bude druhá aplikace zcela zdarma.
Ohledně ceny. Rodič je předem informován o ceně a pokud nesouhlasí, může vyhledat jiné zařízení, s nižší cenou a jiným druhem naušnice. U nás aplikujeme naušnice z chirurgické oceli, zlacené nebo stříbřené švýcarské firmy, různých druhů kamínků.
Vyjadřuji se k tomuto hodnocení, protože zde uvedené nepravdy jsou přinejmenším nefér a zavádějící. Snažíme se našim pacientům vyjít vstříc a jakákoliv reklamace by měla směřovat nejprve do naší ordinace.
Přeji Vám hezký den Dr Hrdinová

Osobně si myslím,že paní doktorka je celkem ucházející k pacientům,tedy dospělým pacientům.Ze své zkušenosti vím,že na dětské pacienty není nikterak milá.Řve po nich jako tygr.A už vůbec nesnáší ,když dítě žvýká v její ordinaci.To je pro ni opravdu zločin jako sviňa.

MUDr. Marcela Hrdinová

Velmi plodný příspěvěk. Mám mnoho dětských pacientů a nemám důvod po nich řvat a už vůbec ne jako tygr:-) pane(paní) anonymní paciente. Už forma příspěvku svědčí o objektivnosti Vašho pohledu, netuším ani jak vypadá zločin "jako sviňa". Přeji Vám hezké svátky. Hrdinová

Paní doktorka je naprosto skvělá!Příjemná, profesionální.Když jsem v rámci pobytu v nemocnici po porodu navštívila ORL, jelikož jsem neslyšela na jedno ucho - "pan" primář mě arogantně odbyl s tím ať se stavím po propuštění z nemocnice a neobtěžoval se mě ošetřit..myslím, že toto nepotřebuje komentář.Naopak paní doktorka mě při návštěvě ordinace hned ošetřila s ohledem na to , že mám doma malé dítě.Při léčbě bere paní doktorka ohled i na názor pacienta ohledně postupu (např. mě jako kojící matky)Sestřička je naprosto úžasná bytost.Moc děkuji! šlachtová

Nechápu, kam se podělo mé předchozí nedoporučující hodnocení na paní doktorku. Vidím, ale, že přibylo opět pozitivní, ze stejné IP adresy. Téměř všechna poslední udělená pozitivní hodnocení jsou udělena dvěmi stejnými lidmi, jedním z nich je sama paní doktorka...myslím, že to o mnohém svědčí.
Hodnocení bylo "vynulováno". Důvod: Obsah komentáře neuvádí žádný důvod.

Dostali jsme doporučení,že paní doktorka miminkám nastřeluje náušnice tak jsme se za ní vydali s naší půlroční dcerkou.Už při vstupu do ordinace vypadalo,že to paní doktorka chce mít brzo za sebou.Označila fixem dírky a nastřelila náušnice.Malá samozřejmě začala plakat,ale paní doktorka ani nezkontrolovala jestli jsou ve stejné výšce.Doma jsme přišli na to,že nejsou stejně nastřelené(rozdíl cca 5mm).Druhý den jsme požádali o jejich přestřelení.S kyselým obličejem nám vyhověla,ale výsledek byl obdobný.Při odchodu ještě arogantně poznamenala,že už snad budete spokojeni.Zdá se nám,že za cenu 500kč by měly být tyto služby už na perfektní úrovni.Jak se nás známí ptali,u které paní doktorky jsme byli,tak při naší odpovědi jenom kroutili očima,že s ní mají také špatné zkušenosti.Takže s miminkama zajděte někde jinde třeba na tu samou polikliniku,ale o patro výš,kde nám znova nasřelili náušnice o stovku levněji a s velkou spokojeností.

K paní doktorce chodím se svými malými syny asi dva roky. Zvládáme vyšetření naprosto v pohodě a to jsou kluci pěkná živá čísla. Pokaždé jsou odměněni obrázkem, bonbonkem a kontroly jsou taky bez otíží. Budu se určitě stále obracet s potížemi právě na paní doktorku! Sestřičku má taky moc příjemnou,takže něktrá hodnocení tady nechápu.