Ord. praktického lékaře pro dospělé
Červenohradecká 1559, Jirkov

ano pani doktorka byla upřimna a mila vše uměla podat a poradit moc jsem si ji važil a i moje žena ktera už neni mezi nama opravdu dobra doktorka děkuji ji moc kořinek.p

úžasná lékařka, umí naslouchat, a hlavně pomoci, má zkušenosti a je to velice příjemná žena.

Je to SUPER doktorka která umí naslouchat.
Mohu jen a jen doporučit... (až na ty fronty v čekárně ale kde to je jiné??)

Super Doktorka,ochotná vstřícná vřele doporučuji.

Paní doktorka je odborníkem s dlouholetou praxí což se odráží v jejím přístupu k pacientům , je velice ochotná a lidská, když nejste schopni ze zdr.důvodů ji navštívit v ordinaci není pro ni žádný problém přijet až domů a to i mimo ord.hodiny. Umí naslouchat pacietovi a pokud si neni jista diag.neváhá poslat pacienta na odborné vyšetření.Chodíme k ní dlouhá léta celá rodina je to nejlepší a nejsvědomitější lékařka na prvním místě je u ní vždy pacient.Nevím na koho se obrátíme až nám odejde do důchodu,ale sai na její dceru (pí.Kranerovou),ta jde jak se říká v jejích šlépějích.

Je nejlepší doktorka

Můj názor na práci paní doktorky je veskrze pozitivní. Paní doktorka je
velmi dobrým odborníkem a navíc skvělým člověkem.Doufám, že hned tak do důchodu nepůjde..

Paní doktorka je velmi vstřícná ve svém přístupu k pacientům, vážím si ji i pro profesní odbornost. Já osobně jsem se nesetkal s negativním postojem.

je super, hodná doktorka

paní doktorka je lidská a má individuální přístup ke každému pacientovi velmi obětavá