Soukromá ordiance pro děti a dospělé PK JIH
Matice Školské 17, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Soukromá ordiance pro děti a dospělé PK JIH Jiný

S panem doktorem jsem nemela nikdy potize az do ted. A duvod byl, ze jsem se ozvala a projevila zajem o sve zdravi. Po dobrani antibiotik (na chripku) se mi po 4 dnech rozvinul zanet dutin. Pan doktor mi ovsem napsal totozna antibiotika co predesly prakt. lekar na chripku. Zjistovala jsem si informace u sveho prakt. lekare a doktora farmacie v lekarne o techto antibiotikach a bylo mi receno, ze tento postup je nespravny. Po te, co jsem se vratila do ordinace mi bylo sdeleno, ze mi napise co chci, ale ze uz nemam chodit. Jen jsem chtela pochopit, proc musim brat neco, co mi vlastne nepomohlo, kdyz od 2 dalsich odborniku slysim, ze pokud prerusite lecbu a nasadite tyto antibiotika znovu, jsou neucinne. Na zanet dutin obcas trpim a vim co mi pomaha. Pan doktor to musi mit zapsane v moji karte, ale bohuzel ho muj nazor nezajimal. Bohuzel s pristupem od pana doktora nejsem spokojena. Jsem jen obycejny clovek co si zjistuje informace, pokud mu neco nesedi a selsky rozum radi neco jineho.

Umístění: Soukromá ordiance pro děti a dospělé PK JIH Jiný

Měl jsem velmi pozitivní zkušenost s tímto doktorem. Byl přátelský a zdvořilý během celé návštěvy, což mi pomohlo cítit se v pohodě a uvolněně. Doktor byl také schopen přesně diagnostikovat moje problémy a navrhnout vhodné léčebné postupy. Vysvětloval mi pečlivě své diagnózy a vysvětloval mi všechny možnosti léčby. byl také schopný vysvětlit složité zdravotní informace jednoduchým způsobem. Byl ochotný vysvětlit mi lékařské termíny a zodpovědět mé otázky. Celkově jsem během návštěvy cítil, že jsem v dobrých rukou a byl jsem dobře informován o své situaci. jsem rád, že jsem se obrátil na tohoto doktora. Doporučil bych ho ostatním pacientům, kteří hledají kvalitního ORL doktora.

Umístění: Soukromá ordiance pro děti a dospělé PK JIH Jiný

Přijetí i bez objednání jen po telefonické domluvě a ještě ten den. Příjemný a profesionální přístup, mohu jen doporučit.

Umístění: Soukromá ordiance pro děti a dospělé PK JIH Jiný

Díkybohu, že jsem našla pana doktora, který mi pomohl od dlouhodobě vleklého zánětu dutin. Bohužel jiná ORL lékařka, ke které jsem chodila snad 20 let zavedla pravidlo, že bez objednání vám nepomůže. Takže když máte opravdu akutní problém, kdy je zapotřebí dát správná ATB a HLAVNĚ provést vyšetření a vy dostanete nejbližší termín za 3 týdny, tak je to hodně smutné.. To tady opravdu nehrozí. Byla jsem přijata okamžitě, p. doktor provedl veškerá vyšetření a hlavně pomohl. Jsem moc vděčná, že k němu můžu nadále chodit a tímto MOC děkuji za veškerou jeho péči. Ještě bych dodala, že sestřička je také moc milá a sympatická.

Umístění: Soukromá ordiance pro děti a dospělé PK JIH Jiný

Příjemný lékař, profesionální. Spokojenost,krátká objednací lhůta. Dodržení objednací doby. Možnost přijít bez objednání.

Umístění: Soukromá ordiance pro děti a dospělé PK JIH laryngologické vyšetření

Trpělivý lékař s lidským přístupem, při podobném vyšetření u jiné lékařky se mi dělalo nevolno (těžko říct, jak jsem to měl potlačit) a tam jsem se se zlou potázal, u MUDr. Mansoura to nebyl problém, chápal mou situaci. Můžu vřele doporučit.

Pana doktor je člověk na svém místě. Má osobní a profesionální přístup. Je příjemný a trpělivý. Mohu jedině doporučit!

Velmi dobrý lékař a kvalitní ošetření byla jsem u něj ze synem a spokojenost veliká po všech stránkách.

Pan doktor je naprostý profesionál se skvělým lidským přístupem. Léčila se u něho má dcera a teď i já. Oběma moc pomohl. Jinam už bych nešla. Člověk se ho může v klidu zeptat na věci ohledně léčby, pan doktor vše trpělivě vysvětlí. Mohu jen doporučit!