Oční lékařka
Sadová 33, Blansko

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

X

Na kontrolu jsem u paní doktorky nebyla hodně dlouho a nevěděla jsem co mě čeká. Také jsem bohužel byla z jejího chování zděšená. Je neustálo nervozní, nepříjemná a neochotná. Od sestry jsem čekala lepší chování a myslím si že je to stejné. Chápu že to není jednoduché pracovat s lidmi, ale přesto si myslím, že lékař s pacientem by měl spolupracovat na profesionální úrovni. Platí to i pro sestru.

Jedna velka katastrofa !!! Divim se jak nekdo takovy muze v teto dobe provozovat praxi... Do Blanska jsem se pristehovala a hledala tedy nejakeho ocniho lekare. Nebudu tu dlouze rozepisovat co vse jsem mela s pani doktorkou za problem. Z dioptrie +2 mi predepsala +3, ja koupila dvoje nove bryle ( jedny samozrejme slunecni ) a nechala si udelat i velmi drahe skla s +3. Bohuzel zlepseni videni se nekonalo, vse rozmazane.P. doktorka mi na to rekla, ze ji to nezajima a ze je to pouze muj problem, ze jsem si nechala udelat bryle podle jejiho predpisu !!! Na otazku kolik dioptrii mi namerila mi odpovedela, ze mi to nepovi !!! Takze,abych vubec mohla byt mobilni, musela jsem si opet nechat predelat skla na +2, samozrejme na sve naklady. Oknem mi vylitlo 7 500 kc jen tak pro nic za nic... Na ocni uz jen do Brna a vsem doporucuji to same !

Plně se ztotožňuji se všemi negativními komentáři. Paní doktorka je arogantní, vznětlivá, nevhodně se chová ke starým lidem. Dlouhou dobu jsem k paní doktorce chodila s bolestí za očima a i přes to mi nikdy neprovedla měření očního tlaku. Až po doporučení z neurologie mi toto vyšetření provedla a diagnóza zněla zelený zákal. Manželovi léčila úraz oka tak, že o něj málem přišel a zachránili mu ho až v Brně. Dceři zase neustále vyčítá nošení kontaktních čoček s tím, že je to cizí těleso v oku a jesli vlastně vůbec špatně vidí, přitom má do dálky 2,5 dioptrie. Sestra je velice příjemná, vstřícná a je vidět, že se za chování paní doktorky někdy stydí.

Nedoporučuji! Pani doktorka je arogantní, nepříjemná s jízlivými poznámkami. Když jsem k ní byla odeslaná od jiného lékaře s akutním problémem, tak na mě zírala co po ní vlastně chci - závěr žádný. Ani po 5 letech co jsem u ní byla naposledy mi nepřepřeměřila zrak!

Nedávno jsem byla u paní MUDr. :-) , tak mně jen tak napadlo podívat se na její hodnocení ostatními pacienty. Zde vidím, že nejsem sama, kdo ji nemá rád.
Nedokážu sice hodnotit až tak její odbornost,ale posuďte sami. Šla jsem si předepsat brýle. Spustila na mně jako bych byla malá holka, která něco provedla. Jednak proto, že jsem na očním nebyla od svých 10 let(nevím proč vyhledávat ošetření když nemám problém) a pak na mně najela diagnózou zeleného zákalu, což se podrobnějším vyšetřením zaplať pan bůh neprokázalo.(stejně tak to bylo i v případě mé sestry) :-(. Od ní jsem tenkrát odešla vyděšená a bez brýlí, protože
prý žádný nepotřebuji, sama vím,když si nasadím "čtecí brýle" , vidím a čtu lépe, no podle paní MUDr. Tihonové to tak není, asi se málo snažím nebo co :-)
Sestra u paní doktorky byla příjemná, na druhou stranu bych se jí nedivila,denně s paní doktorkou spolupracovat není asi pro citlivou duši. Divím se, že jí ještě neutekla.

Jak už tady padlo. Taky se mě ptala, jestli chci brýle. Napsala mi je, když jsem jí řekla, že brýle potřebuji. Následně mi v optice opravdu profesionálně vyhlížející optik přeměřil dioptrie a na každé oko jsem měla o půl dioptrie víc než mi naměřila ona. Navíc asi "zanedbává ústní hygienu."

s vysetrenim pani doktorky jsem velmi spokojena, opravdu vidim s brylema, ktere mi predepsala lepe; pani doktorka se snazi byt profesionalne prijemna, vse pro jistotu opakuje vicekrat, ovlivnuje ji asi jak spolupracuje se starsimi lidmi...co se tyka motivace deti a rodicu ke spolupraci, nezvolila pani dr pro me nejvhodnejsi formu, ale kazdy je jiny, takze doporucuji!

Tak nevím,dle mé zkušenosti paní doktorka není arogantní,namyšlená a už vůbec ne zlá,je výborná očním lékařka.Ani se mi nechce věřit,že hodnotím stejnou lékařku!Ale zaráží mě,že negativní hodnocení,psaná jako přes kopírák,píše vždy žena ,stejný styl i výrazy-nejde spíš o nějakou osobní pomstu!?

Nejhorší doktorka,kterou sem poznala.Namyšlená,nervozní,k pacientům velice špatné chování.Radši k ní nechodit a zaregistovat se jinde.

namyšlená, arogantní