Magdalena Chvílová - Weberová

Pediatr Více

Havlíčkův Brod 1 adresa

Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Jiný

Porodila jsem bohužel spící miminko a paní doktorka byla jediná, která se mnou v nemocnici vše řešila. Chodila za mnou několikrát denně. Dala mi i telefonní číslo, že mám ve dne v noci volat a to i po propuštění z nemocnice. Paní doktorka je anděl

Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Jiný

Opravdu hodně velká nespokojenost.
Byla mi sdelena diagnóza, která nebyla ani potvrzena geneticky s tím že to tak je! A není léků!
Nechápu jak se někdo může takhle chovat k malým dětem....Pro mě nejhorší zkušenost kdy s lékařkou......měla by si uvědomit, že nemůže určit diagnózu když to není podložené prozatim z testu a ne říct že to tak je! A proboha davat mi kontakty na lidi co mají nemocný dite nemoci které moje dítě ano nemělo!!! Pouze podle Weberovy!!!! Za mě nejhorší doktorka v brode! A bohužel nemám tolik odvahy to řešit dál, ale nikomu bych nepřála tskove chování jako měla ke mě ona!

Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod

Paní primářky jsem se hodně bála co o ni vykládali druzí. Ale o pak byl pravdou . Paní primářka je obětavá, hodna a laskavá. Pro miminka je schopna udělat vše , ale závisí na vás jestli chcete také a uděláte všechno co vám poradi. Díky primářce plně kojim. Za což ji děkuji. Mohla jsem ji volat kdykoliv i v noci. Všem moc doporučuji se klidně na ni obrátit s problémem.

Na detskem oddeleni jsem stravila s par dni starym synkem a dvema zenami se stejnym problemem (stagnace vahy kojence) nekolik dni. Vzhledem k tomu, jak se o primarce podprahove vyjadroval ostatni zdravotnicky personal, jsem mela z jejiho pristupu urcite obavy. Ty se ovsem rozplynuly, kdyz me nasla v slzach a par vetami me uklidnila a pritom v mych ocich nezlehcovala problem, ktery jsem v te dobe povazovala za nejvetsi na svete. Co se potvrdilo bylo to, ze umi byt svym zpusobem prisna, ale ja jsem si neprisla delat pratele, nybrz resit problem. A ten se ni primarce podarilo rozlousknout behem par zakroku. Sve praci beze sporu rozumi a jeji obetavost detem dle meho nezna hranic. Neznam nikoho jineho, kdo o vikendu prijede mimo sluzbu do prace vecer ve 20, 23 hod a ve dve v noci, jen aby mi pomohl nakojit! A jeste se slovy:"Kdykoli volejte, hned jsem tu." To snad nedela ani muj muz. A pokud mi u toho nemaze med kolem pusy a dava vecne a cilene rady, tim lepe. Dalsi, co je treba si uvedomit je, ze pani Weberova je taktez manazerkou oddeleni se spoustou personalu, coz vyzaduje vedeni a stejne jako dobra lekarska prace i rychle rozhodovani, nikoli vodeni za rucicku. A uprimne, co tri nocni sestry resily hodinu, ona dokazala jednou rukou asi za 5 vterin, coz je pro me dukaz profesionality nad dukazy. A spokojene zdrave detatko nemene tak.

C

Mám velmi špatnou zkušenost, kdy jsme byli s malym ve 2 mesicich v nemocnici kvůli úrazu. Několik dní před tím jsme začali mít problém s kojením, kdy malý začal náhle kojeni odmitat a přestal pribirat, začali jsme proto vážit po každém kojení, prikrmovali lžičkou odstrikane mléko, skoro každé kojení byl boj... Když už jsme tedy byli v nemocnici, chtěla jsem poradit. Paní doktorce jsem chtěla vylicit celý problém, ale vůbec mne nenechala domluvit a jelikož jsem zrovna kojila (a malý jak naschvál zrovna pil pěkně), tak mi dala přednášku, jak mám špatnou polohu (ano byla nesprávná, ale to byl již důsledek toho odmítání a nalezení jakékoliv polohy, ze které malý pil) a nakonec dodala, že to moc resim. Ještě musím dodat, že v nemocnici hlavně řešili, že je malej "uhlej" na jednu stranu a MUDr.Weberova ho ukazovala jak cvicenou opici a že musíme cvičit..samozřejmě to bylo nakonec úplně zbytečný a malej je naprosto v pořádku. Na její radu jsem tedy přestala vše řešit, až jsme nakonec skončili na flasce a UM, plus jsem alespoň odsavala. Dodnes nevím, v čem byl problém a možná bysme na UM skončili i tak, ale lituju toho, že jsem to neřešila, když už mi tato doktorka nebyla schopná poradit. Musím říct, že i na tom internetu se najde víc informací, bohužel ...

Paní primářka je neskutečně obětavá. Kdyby byl každý doktor alespoň z poloviny takový vypadalo by to jinak. Udělala pro nás první poslední a s úspěchem. Můžu jí jen poděkovat a všem vřele doporučit.

Mám teda naprosto jiný názor. Když jsem kojila a ona prišla do pokoje, tak začala ječet, že je všechno špatně........a začala mě dávat přednášku, jak si mám dát za záda dva polštáře, pak si jednou drukou dítě vyndat z postýlky a chytnout ho jak kabelku pod paždí a nožičky si strčit za záda. No prostě po porodu pro ženu nemožné!!! Tak hlavní je, že dítě je spokojené a pije............Druhá věc: musela jsem přestat kojit ze zdravotních důvodů a tak jsem si vyslechla, že jsem si to taky mohla odpoustit! Což je velmi šokujíci slyšet takovou reakci od zdravotníka, když kojení mi zakázal jiný lékař.

LENKA

Pani doktorka je dětský anděl! Děti skutečně miluje a obětuje jim hodně, předevšim skoro vrškerý svůj čas! Je skutečný odborník, který vyloženě zachraňuje životy!! Sice občas působí tvrdě, ale je velmi empatická a dokáže podržet i hroutící se maminky a všechno laicky vysvětlit. Pro miminka dýchá a nezdráhá se láskyplně obejmout i jejich rodiče. Je to malá žena s VEEELKÝM SRDCEM, které vděčím za hodně a určitě nejsem sama!!!