Adresa

Poličská nemocnice, s.r.o.
Eimova 294, Polička

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Pani doktorka je velmi pečlivá a svedomita, špatně hodnotím jen velmi dlouhé čekání v čekárně. Např. i dvě hodiny a více.

V
Ověřený profil

Paní doktorka i paní sestřička jsou výborné, především trpělivé, profesionální a pozitivní k pacientům. Velice si vážím toho, že k nim mohu chodit a přál bych všem poznat tento lékařský přístup . . . Děkuji Novotný

Nejlepší doktorka kterou znám

Ověřený profil

Nikdy jsem s paní doktorkou neměla problém!!! Vždy mi poradila, v těhotenství i hlídala štítnou žlázu!!- i o to ní radila se specialistou!!!! Výborná péče. A to, že si diagnozu hledá v knížce je jen její svědomitost!!!!! Chodím k ní léta a nikdy jsem antibiotika nedostala!!! Nemluvě o příjemné sestřičce§více takových♥

P

Musím nutně reagovat na článek, ve kterém pisatel anonym kritizuje pani lékařku a obviňuje ji z toho, že zapříčinila smrt otce malých dětí. Dovoluji si tvrdit, že celá situace, která je jistě pro obě strany velmi bolestivá, má dva úhly pohledu. Paní doktorka je zde však nepřiměřeně obviňována za něco, co nezavinila. Je to sprostá pomluva.

Někteří lidé, co si tu dovolují posuzovat léčebná opatření, ačkoliv k tomu nemají odborné zkušenosti a pochybuji, že paní doktorka na vše indikuje antibiotika, zřejmě neumí nic jiného než kritizovat, to že lékař něco hledá v knížkách je jen ukázkou pečlivého přístupu, bylo by mi to rozhodně příjemnější, než-li pouhé odkývání a předstírání, které je pro spoustu jiných lékařů jistě pohodlnější. Je mi líto zemřelého otce dětí, ale rozhodně nebyla jedinným lékařem, co se o něho staral a rozhodně to není chyba pouze lékařky, doporučení mohl napsat i specialista a ani to není vždy nutnou podmínkou, pokud jde o urgentní příjem. Není tak snadné zajistit odvoz a i pacienti v nemocnicích si ho hradí, alespoň částečně - jako taxík. Je sadné kritizovat, ale nic není tak přímočaré, jak se zdá - chyba je v celém zdravotnickém systému.

Skvělá odbornice,velmi zodpovědná,chytrá,skromná.

M

Chtěla bych paní doktorku velmi pochválit za vzornou péči o pacienty. Vždy jsem se u ní setkala s maximální péčí a nechtěla bych vyměnit ji ani její velmi milou sestřičku. Přeji Vám maximum spokojených pacientů.

Svědomitá,pečlivá,jsem u ní maximálně spokojená,nemám co bych vytkla,i sestřičku má velice příjemnou.

Z

Velice pečlivá, svědomitá a ochotná lékařka, rozhodně odborník na svém místě, velmi přátelský a příjemný přístup k pacientům, mohu jen doporučit!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti