Poličská nemocnice, s.r.o.
Eimova 294, Polička

Pani doktorka je velmi pečlivá a svedomita, špatně hodnotím jen velmi dlouhé čekání v čekárně. Např. i dvě hodiny a více.

Paní doktorka i paní sestřička jsou výborné, především trpělivé, profesionální a pozitivní k pacientům. Velice si vážím toho, že k nim mohu chodit a přál bych všem poznat tento lékařský přístup . . . Děkuji Novotný

Nejlepší doktorka kterou znám

Nikdy jsem s paní doktorkou neměla problém!!! Vždy mi poradila, v těhotenství i hlídala štítnou žlázu!!- i o to ní radila se specialistou!!!! Výborná péče. A to, že si diagnozu hledá v knížce je jen její svědomitost!!!!! Chodím k ní léta a nikdy jsem antibiotika nedostala!!! Nemluvě o příjemné sestřičce§více takových♥

Musím nutně reagovat na článek, ve kterém pisatel anonym kritizuje pani lékařku a obviňuje ji z toho, že zapříčinila smrt otce malých dětí. Dovoluji si tvrdit, že celá situace, která je jistě pro obě strany velmi bolestivá, má dva úhly pohledu. Paní doktorka je zde však nepřiměřeně obviňována za něco, co nezavinila. Je to sprostá pomluva.

Někteří lidé, co si tu dovolují posuzovat léčebná opatření, ačkoliv k tomu nemají odborné zkušenosti a pochybuji, že paní doktorka na vše indikuje antibiotika, zřejmě neumí nic jiného než kritizovat, to že lékař něco hledá v knížkách je jen ukázkou pečlivého přístupu, bylo by mi to rozhodně příjemnější, než-li pouhé odkývání a předstírání, které je pro spoustu jiných lékařů jistě pohodlnější. Je mi líto zemřelého otce dětí, ale rozhodně nebyla jedinným lékařem, co se o něho staral a rozhodně to není chyba pouze lékařky, doporučení mohl napsat i specialista a ani to není vždy nutnou podmínkou, pokud jde o urgentní příjem. Není tak snadné zajistit odvoz a i pacienti v nemocnicích si ho hradí, alespoň částečně - jako taxík. Je sadné kritizovat, ale nic není tak přímočaré, jak se zdá - chyba je v celém zdravotnickém systému.

Skvělá odbornice,velmi zodpovědná,chytrá,skromná.

Chtěla bych paní doktorku velmi pochválit za vzornou péči o pacienty. Vždy jsem se u ní setkala s maximální péčí a nechtěla bych vyměnit ji ani její velmi milou sestřičku. Přeji Vám maximum spokojených pacientů.

Svědomitá,pečlivá,jsem u ní maximálně spokojená,nemám co bych vytkla,i sestřičku má velice příjemnou.

Velice pečlivá, svědomitá a ochotná lékařka, rozhodně odborník na svém místě, velmi přátelský a příjemný přístup k pacientům, mohu jen doporučit!