I. P. Pavlova 6, Olomouc
FN Olomouc - Neurochirurgická klinika (mapa)

Pan doc. MUDr. Lumír Hrabálek, Ph.D. mě operoval hrudní obratle ze zadního přístupu v březnu 2016 a nyní v květnu 2016 mě čeká druhá operace hrudního obratle z předního přístupu. S panem docentem mám jen ty nejlepší zkušenosti, jeho profesionalita a lidský přístup je vynikající. Zároveň musím pochválit i celé neurochirurgické oddělení, kde se o mě starali všichni lékaři, staniční sestra a zdravotní sestry s nevídanou ochotou a odborností, což přispívá k rychlému uzdravení pacienta. Všem upřímně děkuji a Vám pane docente, včetně celému personálu neurochirurgie, přeji ze srdce hodně úspěchů a štěstí. D. Horáková

Havária, zlomené väzy (dens, C2, C4, platnička C2-3), pán doktor L. Hrabálek operoval - výmena platničky C2-3 + predná fixácia. Dnes chodím - čo viac dodať, mal som šťastie, prešiel som rukami profesionála, ktorému ostávam dlžníkom. Som mu vďačný do konca života. Chcem ho v budúcnosti stretnúť osobne, podať mu ruku a s poklonou mu povedať veľké ĎAKUJEM.

Pan Mudr. Lumír Hrabálek mě již třikrát operoval meziobratlovou ploténku a čeká mě čtvrtá operace meziobratlové ploténky. Mám s panem doktorem jen samé dobré zkušenosti, je velice příjemný,profesionální odborník. Škoda že takových není víc. Když chcete něco vysvětlit, tak vždy byl velmi vstřícný a ochotný o všem pohovořit. Od jiného lékaře bych se operovat nenechala.Děkuji, že mi již mnohokrát pomohl.

Vážení pacienti,
pokud budete mít to štěstí a dostanete se k tomuto lékaři,určitě si můžete říct"měl jsem kliku",ostatně to mohu říct i já a o celé olomoucké neurochirurgii.Úžasný optimista s úsměvem na tváři,kdykoli ho uvidíte,lidský přístup a hlavně profesionalita.Vím o čem hovořím.V olomoucké nemocnici jsem byl po předchozích třech operacích v Praze.Pan primář Mudr.Vaverka s Mudr.Hrabálkem mě dali opět šanci na relativně bezbolestný pohyb a chuť se po deseti letech bolestí se opět hýbat a užívat radostí i starostí běžného života.Páni lékaři,moc děkuji a věřte,že si na Vás v dobrém mnohokrát vzpomenu.
Vláďa Trubka
vtrubka@seznam.cz

Pan Mudr.Hrabálek je největší kapaci ve střední Evropě a ten kdo si stěžuje asi to neuhrál na invalidní důchod,jen si sáhněte na svědomí,milé dámy.

Není potřeba sahat do svědomí, nevratně poničené nerny při přední stabilizaci páteře a ani neuměl přiznat. Co je člověk skutečně zač, se ukáže až se něco stane. Věra

souhlasím stebou 12.2.2010 18:44 já jsem s panem doktorem velice spokojená! Monča

zajímalo by mně proč se pod tu špínu nepodepisujete,mimochodem panDOKTOR Hrabálek mně operoval,vše na co jsem se zeptal bylo odpovězeno vysvětleno,jsem po operaci v pořádku,a co se týče poškození po operacisáhněte si do svědomí jakjste dodržovali předepsaný režim!

Operace ploténky L5 S1 9 mm 11/2008.
Na oddělení jsem se dobelhal po pravé noze.Po operaci jsem mohl bez potíží chodit a po měsíci a půl se zařadit do ,,normálního" života.Děkuji moc za profesionální přístup a provedení zákroku.Vím,že jsou závažnější onemocnění a úrazy.Při léčení těchto,Vám přeji pane doktore mnoho úspěchů a hlavně štěstí.
P.S.Mnohem důležitější než dlouhosáhlé rozhovory s lékařem je pro mě výsledek....

Je to nejlepší neurochirurg,kterého jsem poznala...Pane doktore,mockrát děkuji!!!!