Adresa

FN Olomouc - Neurochirurgická klinika
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: FN Olomouc - Neurochirurgická klinika Jiný

Pan docent mně operoval, jsem spokojená. Vše mi perfektně vysvětlil, je vstřícný a moc hodný, pomáhá lidem a to je k nezaplacení. Pane docente, děkuji Vám.

D
Ověřený profil

Pan doc. MUDr. Lumír Hrabálek, Ph.D. mě operoval hrudní obratle ze zadního přístupu v březnu 2016 a nyní v květnu 2016 mě čeká druhá operace hrudního obratle z předního přístupu. S panem docentem mám jen ty nejlepší zkušenosti, jeho profesionalita a lidský přístup je vynikající. Zároveň musím pochválit i celé neurochirurgické oddělení, kde se o mě starali všichni lékaři, staniční sestra a zdravotní sestry s nevídanou ochotou a odborností, což přispívá k rychlému uzdravení pacienta. Všem upřímně děkuji a Vám pane docente, včetně celému personálu neurochirurgie, přeji ze srdce hodně úspěchů a štěstí. D. Horáková

Ověřený profil

Havária, zlomené väzy (dens, C2, C4, platnička C2-3), pán doktor L. Hrabálek operoval - výmena platničky C2-3 + predná fixácia. Dnes chodím - čo viac dodať, mal som šťastie, prešiel som rukami profesionála, ktorému ostávam dlžníkom. Som mu vďačný do konca života. Chcem ho v budúcnosti stretnúť osobne, podať mu ruku a s poklonou mu povedať veľké ĎAKUJEM.


Pan Mudr. Lumír Hrabálek mě již třikrát operoval meziobratlovou ploténku a čeká mě čtvrtá operace meziobratlové ploténky. Mám s panem doktorem jen samé dobré zkušenosti, je velice příjemný,profesionální odborník. Škoda že takových není víc. Když chcete něco vysvětlit, tak vždy byl velmi vstřícný a ochotný o všem pohovořit. Od jiného lékaře bych se operovat nenechala.Děkuji, že mi již mnohokrát pomohl.


Ověřený profil

Vážení pacienti,
pokud budete mít to štěstí a dostanete se k tomuto lékaři,určitě si můžete říct"měl jsem kliku",ostatně to mohu říct i já a o celé olomoucké neurochirurgii.Úžasný optimista s úsměvem na tváři,kdykoli ho uvidíte,lidský přístup a hlavně profesionalita.Vím o čem hovořím.V olomoucké nemocnici jsem byl po předchozích třech operacích v Praze.Pan primář Mudr.Vaverka s Mudr.Hrabálkem mě dali opět šanci na relativně bezbolestný pohyb a chuť se po deseti letech bolestí se opět hýbat a užívat radostí i starostí běžného života.Páni lékaři,moc děkuji a věřte,že si na Vás v dobrém mnohokrát vzpomenu.
Vláďa Trubka
vtrubka@seznam.cz


Pan Mudr.Hrabálek je největší kapaci ve střední Evropě a ten kdo si stěžuje asi to neuhrál na invalidní důchod,jen si sáhněte na svědomí,milé dámy.


Není potřeba sahat do svědomí, nevratně poničené nerny při přední stabilizaci páteře a ani neuměl přiznat. Co je člověk skutečně zač, se ukáže až se něco stane. Věra


souhlasím stebou 12.2.2010 18:44 já jsem s panem doktorem velice spokojená! Monča


zajímalo by mně proč se pod tu špínu nepodepisujete,mimochodem panDOKTOR Hrabálek mně operoval,vše na co jsem se zeptal bylo odpovězeno vysvětleno,jsem po operaci v pořádku,a co se týče poškození po operacisáhněte si do svědomí jakjste dodržovali předepsaný režim!


Operace ploténky L5 S1 9 mm 11/2008.
Na oddělení jsem se dobelhal po pravé noze.Po operaci jsem mohl bez potíží chodit a po měsíci a půl se zařadit do ,,normálního" života.Děkuji moc za profesionální přístup a provedení zákroku.Vím,že jsou závažnější onemocnění a úrazy.Při léčení těchto,Vám přeji pane doktore mnoho úspěchů a hlavně štěstí.
P.S.Mnohem důležitější než dlouhosáhlé rozhovory s lékařem je pro mě výsledek....


Došlo k chybě, zkuste to znovu