Lukáš Vavrečka, Opava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Je to arogantí člověk ,má nelidský přístup , hádavý ,modlím se aby moje dítě nikdy nemuselo zažít jeho služby :(

Umístění: Ordinace Jiný

Na pana doktora jsem slyšela jenom záporné hodnocení. Avšak po mé osobní zkušenosti si troufám říct, že je to doktor na právem místě. Vše mi řádně vysvětlil. Jsem velmi spokojená s jeho přístupem v době mé hospitalizace i následné péče.

Umístění: Ordinace Jiný

Arogantni. Sice udelal svou praci, ale to je tak vsechno. Jeho neprijemne chovani se snazila vyvazit svym pristupem sestricka, ale aby se ji to povedla, musela by mit nadprirozene schopnosti. Pokud by se pan doktor pohyboval v mem oboru a nahodou se stal mym zamestnancem, skoncil by ve zkusebni dobe. S takovými lidmi nespolupracujeme. M. Soucek

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto nechápu, proč zamestanavame takové lidi! Člověk si zaplatí za pohotovost, v sobotu ráno, v 7:30, doktor nikde, chápu, vizita. Ale proč Vám pak vyčítá, ze s takovým případem jste mohla k obvodnimu lékaři? V sobotu? Těžko. A znovu píšu, zaplacená služba! Jak si tohle muže dovolit? Když mi řekl, ze neschopenku si budu muset zařídit u obvodního lekare a já mu odpověděla, ze netřeba, ze pracuji z domu, poprvé mi přišlo, ze si uvědomil, ze tam fakt nejsem dobrovolně. Docela by mě zajímalo, jak se takový člověk chová k nepracujici menšině. Tento člověk by vůbec neměl pracovat s lidma.

Umístění: Ordinace Jiný

Arogantní,zlý doktor, k dětem žádný lidský přístup,spíš žádný. V poloprázdné čekárně,kdy děti mají bolesti,horečku se na milost pana čeká přes půl hodiny.

Umístění: Ordinace

U doktora Vavrečky jsem byla v sobotu na pohotovosti. Nechal mě tam sedět minimálně půl hodiny,ikdyž jsem byla jako jediná v čekárně. Poté,co jsem přišla do ordinace na mě byl velice arogantní, zvýšil na mě hlas a ani mi pořádně nevysvětlil,co mi je. Poté co se mě zeptal jaké léky beru a já mu oznámila,že beru Bellaru (antikoncepce) se na mě s opovržením podíval a zeptal se,co to je. V ordinaci jsem byla asi 3 minuty a nikdy více nechci mít další zkušenost s tímto doktorem.

Umístění: Ordinace Usni infekce

Nedala bych ani jednu hvezdicku kdyby to slo, je to arogantni clovek co vidi jen svuj vlastni nazor a odmita zhodnotit nebo pripustit ostatni moznosti. Nechal nas sedet v cekarne 40 minut i kdyz jsme tam byli sami a syn mel bolesti, dokonce na me zvysil hlas. Kdyz uz je doktor tak aspon ocekavam respekt. Pristup k detem uplne nulovy, zadna uroven.

Nic dobreho k panu doktorovi nemuzu rict, je arogantni, nic nevysvetli, nezduvodni, nepouci, jenom rychle sup, sup at uz jste hlavne pryc ...takovy mam z nej pocit. A pristup k detem? Katastrofa, je logicke, ze deti placou a boji se, uz nikdy vic!!