Klinická psychologie
Žatecká 2092, Černošice

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Klinická psychologie Jiný

Po tragické smrti tatínka jsme s maminkou docházeli na terapie. Paní doktorka nám velice pomohla překonat toto těžké období.

Umístění: Klinická psychologie Jiný

Nejlepší paní doktorka, jakou znám! Empatická, poradí, pomůže, vyslechne a hlavně s vámi jedná jako s člověkem.

Úžasná paní psycholožka,pár let k paní psycholožce docházím.Vyposlechne,poradí,neměnila bych!Díky Irena

Paní doktoruku také doporučuji.Známe se dost let,plně paní dr.důvěřuji.Děkuji za vyslechnutí,podporu je vidět,že paní dr..má hodně zkušeností....Jedním slovíčekm DOPURUČUJI!!!

Oceňuji její profesionalitu, laskavý přístup a trpělivost. Naslouchá se zaujetím a přítomě, radí mě jako osobě, nikoli jako diagnóze. Jsem nadmíru spokojená.

Paní doktorku mohu doporučit. Dlouho jsem se odhodlávala najít si psychologa, ale vybrala jsem si dobře, paní doktorka je velice laskavá, konzultace s ní byly velice příjemné a neměla jsem problém s ní otevřeně mluvit. Naslouchá, nedává jednoznačné rady, spíš člověka nasměruje, aby svůj problém nahlédl z jiného úhlu. Vždycky jsem od ní odcházela s lehčí a čistčí hlavou, velice mě povzbudila. Dalším plusem je spolupráce s pojišťovnou, takže jsem za sezení nemusela platit šílené sumy.

Odcházím vždy s dojmem lehkosti a naděje. Paní doktorka mi velmi pomáhá. Lepší neznám.

Znam ji velice dobre.Velmi prijemny clovek.Nejlepsi psychlozka co znam.Doporucuji!