Ludmila Weinholdová, psycholog Černošice

PhDr. Ludmila Weinholdová

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Žatecká 2092, Černošice
Klinická psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Úžasná paní psycholožka,pár let k paní psycholožce docházím.Vyposlechne,poradí,neměnila bych!Díky Irena

Paní doktoruku také doporučuji.Známe se dost let,plně paní dr.důvěřuji.Děkuji za vyslechnutí,podporu je vidět,že paní dr..má hodně zkušeností....Jedním slovíčekm DOPURUČUJI!!!

Oceňuji její profesionalitu, laskavý přístup a trpělivost. Naslouchá se zaujetím a přítomě, radí mě jako osobě, nikoli jako diagnóze. Jsem nadmíru spokojená.

Paní doktorku mohu doporučit. Dlouho jsem se odhodlávala najít si psychologa, ale vybrala jsem si dobře, paní doktorka je velice laskavá, konzultace s ní byly velice příjemné a neměla jsem problém s ní otevřeně mluvit. Naslouchá, nedává jednoznačné rady, spíš člověka nasměruje, aby svůj problém nahlédl z jiného úhlu. Vždycky jsem od ní odcházela s lehčí a čistčí hlavou, velice mě povzbudila. Dalším plusem je spolupráce s pojišťovnou, takže jsem za sezení nemusela platit šílené sumy.

Odcházím vždy s dojmem lehkosti a naděje. Paní doktorka mi velmi pomáhá. Lepší neznám.

Znam ji velice dobre.Velmi prijemny clovek.Nejlepsi psychlozka co znam.Doporucuji!