Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm
Praktický zubní lékař

Umístění: Praktický zubní lékař

Jedna z nejhorších zubních lékařů vůbec... při jednotlivých zákrocích je patrná nešikovnost doktorky, neschopnost píchal injekce to se poté podepisuje na bolestivosti. Při stejných zákrocích u jiných lékařů je bolest výrazně menší. Důrazně nedoporučuji

paní doktorka sice odvedla svojí práci vždycky jak měla, ale kolik lží a utrpení jsem u ní zažil. Právě kvůli p. Váňové mám strach ze stomatologů a zřejmě se ho už nikdy nezbavím. 4 injekce, všechny vedle, následné křeče, které jsem absolvoval při vytahování nervu. Nikdy už nechci zažít stejné zacházení a proto jsem přešel jinam.

Naprosto souhlasim se zbytkem. Chodim k ni od mala a vzdy dobre odvedena prace a vstricny pristup. Velkym problemem je akorat dlouhe cekani v cekarne, ktere byva casto hodinu i dele.

K paní doktorce chodím už od malička a musím říct,že je velice pečlivá a svou práci odvádí moc dobře. Ani jednou se mi nestalo, že by mi vypadla plomba nebo že by byly jakékoliv problémy při trhání; když jsem si zlomila přední zub, velmi pěkně mi jej dodělala, že to nejde vubec poznat a bez problémů drží již několik let.
Jediné, co by se dalo vytknout je dlouhé čekání v čekárně ( s minimálně hodinou musíte vždy počítat), takže se spíš obrnit trpělivostí.

Jak už bylo napsáno, delší doba strávená v čekárně, ale poté následuje perfektně odvedená práce a vstřícný přístup.

Velmi dobrá stomatoložka, precizní práce, vždy se snaží pacientovi zaručit nejlepší kvalitu provedené práce, vytkla bych pouze dlouhou dobu čekání i při objednání na určitý čas.

K Lidušce chodím již mnoho let i z toho důvodu, že je to moje spolužačka. Mám k ni plnou důvěru