Praktický lékař stomatolog
Sídliště Míru 1, Odry

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Ordinace trvale uzavřena, bez kontaktování pacientů.

Velmi dobrá zubařka, příjemná, trpělivá ,vždy poradí a pomůže. Vysvětlí jestli se zub má léčit nebo ne.

velmi nespokojen z pristupem a jednani jeto typ ruka ruku myje.toto jak se smym problemem vyporadala bylo strasne a ponizujici uz vam nekdo rek aby vypadly zub jste si sami nasadily.to rekla ona me cos je ubohe.nikdy svobodova.

nejlepší paní zubařka co jsem kdy měla,velice doporučuji

Milá, ochotná, kvalita práce,lidové ceny,nadstandartní služby

Spokojenost

V Odrách těch stomatologů moc není, ale musím uznat, že ona je jedna z těch nejlepších. Je upřímná, pokud vidí, že to bolí, tak na chvíli přestane. Když jsem měla problém s osmičkou (to jsem byla u jiné zubařky), tak jsem stejně skončila u ní, protože moje mi nebyla schopna pomoct - ani mě nikam neposlala. pí Svobodová mě okamžitě poslala do Ostravy na stomatologii, aby šel ten zub pryč - špatně rostl. Kvůli tomu, že mě moje - nyní již bývalá - zubařka nikam neposlala a nic nedělala, tak jsem týden byla na brufenu s bolestmi. Radši budu u ní čekat 3 hod. s tím, že mi pomůže, než vůbec nečekat a být stejně, jako kdybych nikam nešla.
Samozřejmě, že by bylo lepší, aby člověk nečekal, ale všechno mít nemůžeme, ne? :o)

Souhlasím. Co se týče práce je naprosto skvělá. Víte, k ní se člověk nebojí jít. Ona nedělá caviky s injekcí od bolesti. Když vrtá, nechá vás vydechnout,chvíli spočnout. To mnoho zubařů nedělá. Odvedou skvělou práci ale nechají vás potit se na křesle. Když uhnete nahoru, vezmou si žebřík, když dolů, klidně si k vám i lehnou. Ona ne, chápe že to bolí a dá vám chvíli se nadechnout. Jediná výtka je, že čekací doba bez ohledu na objednání je 2 hodiny a více :-( I když jste objednaní na 9, přijdete pro jistotu v 8 a na řadu dojdete až v 11. Jinak je opravdu geniální co se týče výkonu.

velice pečlivá zubařka.vždy mi předem řekne co mi bude dělat a tím mě také uklidni.přehlásila jsem k ní i kamarádku a ta je taky velice spokojená.

Jsem velmi spokojená s jejím přístupem k pacientům,je hodná a jako zubařka je pro mě nejlepší a dělá svou práci velmi dobře. Jedinou výtku, kterou mám, je, že nebere pacienty dle objednání a tak tam člověk stráví docela dost času, což každému nevyhovuje a pokud to napraví a pacienty bude brát dle objednání, nemám nic dalšího.