Karlov 1, Prostějov
Odborný lékař oftalmologie

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

C

U paní doktorky jsem registrovaná již několik let, doktorka je příjemná, profesionální. Čekací lhůty děs, důchodci předbíhající v ordinaci taky, ale po profesní stránce bych neměnila. Sestra mi moc nesedí.

jsem spokojená

Jenom by mohli být někde na internetu ordinační hodiny !!
Předem děkuji - mám sklerozu !

V ordinaci v průměru čekám asi hodinu i s objednáním. Jinak je paní doktorka příjemná, pomohla mi naučit se používat kontaktní čočky a je velmi ochotná.

Ochotná, příjemná.

Vyborne znalosti, pristup k pacientum, vybaveni.

Paní doktorka, je jedna z nejlepších,které jsem měla možnost v očním lékařství poznat. Mám za sebou docela náročnou operaci obou očí,která byla provedena mimo naše město,ale na její doporučení a po velkých konzultacích, je vynikají odborník a zároveň i skvělý člověk, ano,čekací lhůty a posezení v čekárně je sice delší,ale rozhodně bych nikdy neměnila.Vlastně k ní chodíme celá rodina, opravdu velmi d ě k u j i paní doktorko.

Š

¨Doporučují, je příjemná, ochotná, jsem spokojená.

Jsem velmi spokojen. Vyšetření mi udělala kompletně za použití moderní techniky a i s postupem léčby a s výsledky jsem velmi spokojen. Lékařka i sestra dovedou při vyšetření navodit velmi příjemnou atmosféru, pracoviště má velmi dobře vybaveno moderní diagnostickou technikou.

Lékařka i sestřička v této ordinaci jsou příjemné a ochotné.Vyšetření na vysoké úrovni.