Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

U mě diagnostikovala od stolu hemeroidy a problémy se střevy od nervů,napsala mi mastičku a ejhle- ona to rakovina střeva s metastázami do místních uzlin.No ve 43 letech jsem se paní doktorce nevešla do tabulky, prý příliš mladá na tento typ rakoviny.Stáhli mě hrobníkovi z lopaty a následky drastické léčby mám dodnes,včetně ID 2.stupně.A takových je nás víc, neochota paní doktorky někoho poslat ke specialistovi už je legendární,každý je holt hypochondr nebo simulant,jo,akutní astma mi léčila antb. 2 měsíce, než mě poslala na plicní...tam byli na mrtvici :-D

K pani doktorce jiz chodim od malicka,ale nikdy jsem nebyla spokojena.Vim ze je naprosto v poradku "mit sve dny'' nahoda je ze pani doktorka takovych dnu ma vetsinu.Kdyby byl v Cervena Vode jeste jeden prakticky lekar
okamzite menim.Nedoporucuji.

C

Ochotná a obětavá lékařka,také velmi znalá ve svém oboru

Paní doktorka je milá a hodná.

Je obětavá a lidská.Je to praktik,která má životní skušenosti a mě vždy pomohla.

Velmi dobrá doktorka ........,nedělejme si o praktických lékařích přehnané iluze ,ale Mudr.Moravcová patří mezi ty lépe vzdělané a slušné lékaře.

Hrůza a děs

Taky se podepisuji k tomu, že paní doktorka dobře neléčí. Často stanovuje diagnózy od dveří, neposílá na odborné vyšetření, až po delší době, kdy si neví rady. S pacienty nemluví, koukne do krku, koukne do papírů a další. A jestli v Červené Vodě bude někdy lepší praktický lékař? Byl zájem a prý obecní úřad druhého praktického lékaře v obci nepovolil...takže dojíždějme nebo držme krok a ...u. Paní dotorce bych přála pokojný odchod do důchodu. A abych nepsala jen to nejhorší o ní - pokud jedná s dětmi, tak je úplně jiná: hodná, komunikuje a směje se. Také navštěvuje nemocné doma, asi nad rámec své práce...Ale stejně nedoporučuji.

Je to dobrá,zkušená a velice milá paní doktorka.Je pracovitá.Pomůže nám pacientům i po pracovní době.Ze své zkušenosti vím ,že rozumí své práci,poradí a pomůže.Je dobře že ji tady máme.nemůže se zavděčit všem!Jak se říká na hulváty hrubá záplata.MOje rodina je sní spokojená a vím ,že je nás víc spokojenějších než asi 2% nespok.Děkujeme Vám paní doktorko za vaši péči!