Praktický lékař
Sovětská 487, Bučovice

Je velmi dobrá lékařka a hlavně má pochopení pro postižení. Jsem tělesně postižená a kdykoliv jsem nemocná ihned osobně přijede a pomůže -nejen léky, ale hlavně dovede člověka slovně uklidnit a potěšit.

Ochotná, slušná, empatická. Má mnohdy větší rozhled než doktoři specialisté. Navíc hlídá termíny očkování, které byly vymazány z občanek a občané si těžko budou pamatovat. Možnosti obvoďáka jsou omezené a na to co může dělat dělá maximum.

Paní doktorku jsem ve svém životě mockrát neptřeboval, ale když to bylo ptřeba, vždy byla ochotná a příjemná.Doporučuji, protože má bohaté zkušenosti. Byl jsem u ní registrován i v době, kdy ordinovala ve Slavkově u Brna.

Velmi hodná, pohodová, vstřícná a ochotná paní doktorka, dokáže léčit i slovem, snaží se člověku pomoci v každém případě a za každých okolností, pomůže rozumně a ochotně vyřešit problém, který pacienta tíží, dokáže poradit, pomoci vlídným slovem a pohladit slovem i po duši, udělá pro člověka i víc než je její povinností, nikdy nenechá na holičkách a snaží se zvolit to nejoptimálnější řešení problému, prostě jedním slovem skvělá a vynikající!!! Má pochopení a zajímá se o pacienta celkově, nejen z hlediska vyřešení zdravotního problému, ale i z hlediska pomoci a psychické podpory. Prostě odcházím vždy s dobrým pocitem, že pro věc udělala víc než maximum. Dokáže se vcítit do problému pacienta, není jí žádný problém ani šrám na duši lhostejný. Je to lékařka s velkým "L", což se dnes už snad ani nevidí. Zkrátka K NEZAPLACENÍ.

Jsem s p.doktorkou spokojen.Když k ní jdu s čímkolov(co se týká zdravotního stavu),
vždy si věděla rady a pomohla mi,ba ještě mě poslala preventivně k odbornému lékaři,aniž bych ji musel o to žádat a vždy se její diagnoza ptvrdila.Nevím proč ji někdo hodnotí negativně.Snad nedala neschopenku nějakému simulantovi,tak proto ji hodnotí špatně.Já jsem spokojen a kdo není ať jde k jinému lékaři.Já ji doporučuji.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, je vstřícná, příjemná, starostlivá o váš zdravotní stav. Navštevuji ji sice jen tak 2x do roka, ale když jsem měl úraz nebo byl nemocen, poskytne vám 100% péči. Nechápu špatná hodnocení někoho, kdo usoudí, že lékař je špatný jen podle toho že mu nevezme krev, paní doktorka určitě ví co dělat a jak postupovat při stanovení diagnózy. Vřele doporučuji.

znám paní doktorku velmi dobře.Má velké zkušenosti,odborně velmi zkušená,umí potěšit i slovem

Velmi spokojený pacient,paní doktorka léčí i slovem.

Vstřícná, pohodová, ochotná, rozumí svému oboru

Bezproblémový praktický lékař, s všeobecnými zkušenostmi a slušným vystupováním.Mohu doporučit.