Adresa

Praktický lékař
Sovětská 487, Bučovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Je velmi dobrá lékařka a hlavně má pochopení pro postižení. Jsem tělesně postižená a kdykoliv jsem nemocná ihned osobně přijede a pomůže -nejen léky, ale hlavně dovede člověka slovně uklidnit a potěšit.

F

Ochotná, slušná, empatická. Má mnohdy větší rozhled než doktoři specialisté. Navíc hlídá termíny očkování, které byly vymazány z občanek a občané si těžko budou pamatovat. Možnosti obvoďáka jsou omezené a na to co může dělat dělá maximum.

Paní doktorku jsem ve svém životě mockrát neptřeboval, ale když to bylo ptřeba, vždy byla ochotná a příjemná.Doporučuji, protože má bohaté zkušenosti. Byl jsem u ní registrován i v době, kdy ordinovala ve Slavkově u Brna.


V

Velmi hodná, pohodová, vstřícná a ochotná paní doktorka, dokáže léčit i slovem, snaží se člověku pomoci v každém případě a za každých okolností, pomůže rozumně a ochotně vyřešit problém, který pacienta tíží, dokáže poradit, pomoci vlídným slovem a pohladit slovem i po duši, udělá pro člověka i víc než je její povinností, nikdy nenechá na holičkách a snaží se zvolit to nejoptimálnější řešení problému, prostě jedním slovem skvělá a vynikající!!! Má pochopení a zajímá se o pacienta celkově, nejen z hlediska vyřešení zdravotního problému, ale i z hlediska pomoci a psychické podpory. Prostě odcházím vždy s dobrým pocitem, že pro věc udělala víc než maximum. Dokáže se vcítit do problému pacienta, není jí žádný problém ani šrám na duši lhostejný. Je to lékařka s velkým "L", což se dnes už snad ani nevidí. Zkrátka K NEZAPLACENÍ.


S

Jsem s p.doktorkou spokojen.Když k ní jdu s čímkolov(co se týká zdravotního stavu),
vždy si věděla rady a pomohla mi,ba ještě mě poslala preventivně k odbornému lékaři,aniž bych ji musel o to žádat a vždy se její diagnoza ptvrdila.Nevím proč ji někdo hodnotí negativně.Snad nedala neschopenku nějakému simulantovi,tak proto ji hodnotí špatně.Já jsem spokojen a kdo není ať jde k jinému lékaři.Já ji doporučuji.


H

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, je vstřícná, příjemná, starostlivá o váš zdravotní stav. Navštevuji ji sice jen tak 2x do roka, ale když jsem měl úraz nebo byl nemocen, poskytne vám 100% péči. Nechápu špatná hodnocení někoho, kdo usoudí, že lékař je špatný jen podle toho že mu nevezme krev, paní doktorka určitě ví co dělat a jak postupovat při stanovení diagnózy. Vřele doporučuji.


J

znám paní doktorku velmi dobře.Má velké zkušenosti,odborně velmi zkušená,umí potěšit i slovem


P

Velmi spokojený pacient,paní doktorka léčí i slovem.


R

Vstřícná, pohodová, ochotná, rozumí svému oboru


P

Bezproblémový praktický lékař, s všeobecnými zkušenostmi a slušným vystupováním.Mohu doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu