Ludmila Brzková, pediatr Telč

MUDr. Ludmila Brzková

Pediatr

17 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 444, Telč
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
17 názorů

Ověřeny pacient

Dobrý den, paní doktorku bohužel nemůžu doporučit. S pětiměsíčním miminkem v horečkách nás nechala čekat v prázdné čekárně téměř hodinu, se setřičkou si mezitím pily kávu... Nereagovaly ani na několik urgencí. Poté jsme hned byli posláni do nemocnice. Chápu, že toho má hodně a pacienti jsou různí, ale toto bylo dopoledne a pocity rodiče v naší situaci už se blížily zoufalství. Nelze se u ní objednat, nedělá vyšetření krve... to byly jedny z mnoha důvodů, proč jsme od ní odešli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je podle mého názoru opravdu neschopná . Byla jsem u ní se silnou bolestí v krku, dala mi kloktadlo a poslala jen tak domů. Hned další den jsem jela na plicní, kde mi okamžitě naordinovali silná antibiotika a musela jsem 2 týdny ležet, aby se můj stav nezhoršil. V jiném případě si mi stěžovala (bylo mi 16 let), jak jedna paní zrovna přivedla toho "blbýho Tondu" (mluvila o mentálně postiženém), zrovna když už chce odjet na dovolenou. Urážení pacientů před jinými pacienty? Jste opravdu profesionálka paní doktorko.
A také by to chtělo trochu zkultivovat slovník.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


U paní doktorky jsem byla celé dětství a nemůžu si stěžovat.Byla fajn a vůbec žádný problém s ní nikdy nebyl, takže si nemůžu stěžovat!!


nejlepsi doktorka!!!


Doktorka je svělá! Sestřička to samé! Chodíme k ní 17 let a nikdy žádný problém. K dětem i rodičům se chovají bezvadně. Není to žádná moje známá, takže to hodnocení je díky 17-leté realitě. A že je náladová? A kdo není? Jste dokonalí jak vyžadujete po doktorce? Vy, co to píšete sáhněte si na "srdce" a zeptejte se sami sebe jěstli jste vždy v pohodě..... I.J.


X

Paní doktorka je velice ochotná.Například když jsme byli s mojí dcerou na 3-leté prohlídce,moje dcera se tak trochu zasekla, neřekla skoro nic a paní doktorka a ani paní sestřička z toho nedělali vědu. Ne každé dítě je před cizími upovídané. Já jsem jim moc vděčná za přístup k dětem. Moc děkuji!


M
Ověřeny pacient

Paní doktorkamá na strarosti nejen Telč ale ještě navíc Mrákotín a vše stíhá spatřičnou pečlivostí.


Ověřeny pacient

Znám paní Ludmilu mnoho let a nevím,že by někdy zanedbala svoje lékařské povinnosti.Martin Hodek


J

Paní doktorce leží na srdci víc blaho obce než dětí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Paní doktorka je ta najlepší za kterou jsem chodila 19.let,a pomohla my se vším všudy co jsem potřebovala a pomohla mi z rodinných důvodů,protože tam chodi¨l bretranec,sestra a já,a jsme všichni spokojený nad míru je to ta nejlepší doktorka co může v Telči bejt Střitetská se může jít někde udělat znovu školu a bude klid.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti