Ludmila Brzková, pediatr Telč

MUDr. Ludmila Brzková

Pediatr

Masarykova 444, Telč
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Dobrý den, paní doktorku bohužel nemůžu doporučit. S pětiměsíčním miminkem v horečkách nás nechala čekat v prázdné čekárně téměř hodinu, se setřičkou si mezitím pily kávu... Nereagovaly ani na několik urgencí. Poté jsme hned byli posláni do nemocnice. Chápu, že toho má hodně a pacienti jsou různí, ale toto bylo dopoledne a pocity rodiče v naší situaci už se blížily zoufalství. Nelze se u ní objednat, nedělá vyšetření krve... to byly jedny z mnoha důvodů, proč jsme od ní odešli.

Paní doktorka je podle mého názoru opravdu neschopná . Byla jsem u ní se silnou bolestí v krku, dala mi kloktadlo a poslala jen tak domů. Hned další den jsem jela na plicní, kde mi okamžitě naordinovali silná antibiotika a musela jsem 2 týdny ležet, aby se můj stav nezhoršil. V jiném případě si mi stěžovala (bylo mi 16 let), jak jedna paní zrovna přivedla toho "blbýho Tondu" (mluvila o mentálně postiženém), zrovna když už chce odjet na dovolenou. Urážení pacientů před jinými pacienty? Jste opravdu profesionálka paní doktorko.
A také by to chtělo trochu zkultivovat slovník.

U paní doktorky jsem byla celé dětství a nemůžu si stěžovat.Byla fajn a vůbec žádný problém s ní nikdy nebyl, takže si nemůžu stěžovat!!

nejlepsi doktorka!!!

Doktorka je svělá! Sestřička to samé! Chodíme k ní 17 let a nikdy žádný problém. K dětem i rodičům se chovají bezvadně. Není to žádná moje známá, takže to hodnocení je díky 17-leté realitě. A že je náladová? A kdo není? Jste dokonalí jak vyžadujete po doktorce? Vy, co to píšete sáhněte si na "srdce" a zeptejte se sami sebe jěstli jste vždy v pohodě..... I.J.

X

Paní doktorka je velice ochotná.Například když jsme byli s mojí dcerou na 3-leté prohlídce,moje dcera se tak trochu zasekla, neřekla skoro nic a paní doktorka a ani paní sestřička z toho nedělali vědu. Ne každé dítě je před cizími upovídané. Já jsem jim moc vděčná za přístup k dětem. Moc děkuji!

Paní doktorkamá na strarosti nejen Telč ale ještě navíc Mrákotín a vše stíhá spatřičnou pečlivostí.

Znám paní Ludmilu mnoho let a nevím,že by někdy zanedbala svoje lékařské povinnosti.Martin Hodek

Paní doktorce leží na srdci víc blaho obce než dětí.

Paní doktorka je ta najlepší za kterou jsem chodila 19.let,a pomohla my se vším všudy co jsem potřebovala a pomohla mi z rodinných důvodů,protože tam chodi¨l bretranec,sestra a já,a jsme všichni spokojený nad míru je to ta nejlepší doktorka co může v Telči bejt Střitetská se může jít někde udělat znovu školu a bude klid.