Adresa

Karlovarská nemocnice, Neurologické oddělení
Bezručova 19, Karlovy Vary

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Karlovarská nemocnice, Neurologické oddělení Jiný

P. Doktorka je ochotna milá dá se sní hovořit o všem, a vše vysvětli. Pošle vás na vyšetření na vyšetření aniž by jste ji to řekli. Velice ochotna .

J
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá odpovědná znalá milá. Opravdová lékařka. Píší s odstupem několika měsíců ale několik let již docházím. Vozil jsem svou mamku také sem, velká spokojenost, moc a moc děkuji. Na setkání s touto doktorkou se i těším. Kdo naší milou doktorkou poznal, tak ví o čem píšu

M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Zatím nemohu posoudit účinnost léčby, ale jinak, přesně jak píší lidi přede mnou. Je skvělá. Opravdu učiněný zázrak. My co jsme zvyklí spíše na ego-maniaky doktory, super empatická ženská lékařka, která nasadí všechny páky co jsou, aby Vám pomohla. Dá se s ní mluvit, neseřve Vás jako většina doktorů, což je tedy alespoň má dosavadní častá zkušenost, bohužel. Snad se i zadaří pořešit zdárně můj celoživotní problém. Je fakt, že jako jediná mě poslala i kdysi na CT v noci, když měla službu na pohotovosti, jiného doktora nikdy nenapadlo udělat mi jediné vyšetření.....člověk si opravdu připadá pak jako hypochondr a bl..c, přestože má celoživotní potíže, nedovolí si zažádat o nic. Paní doktorka Vás pošle sama od sebe a na nejlepší vyšetření.....fakt, skvělá.....Také si pro mne došla do čekárny :-) je fakt, že cestou do ordinace bych se tak pětkrát ztratila a dobývala jinam :-)


B
Ověřený profil
Umístění: jiné místo problémy se zády

Opravdu velmi pečlivá,milá a obětavá pani doktorka,Takových lékařů je dneska už hodně málo.Doporučuji všem pacientům.Moc mi pani doktorka pomohla od bolestí zad a za její obětavou práci moc děkuji. Balounová


J
Ověřený profil

Výjimečná paní doktorka, pečlivá, starostlivá, zajímají ji příčiny problému, nejen následná léčba, doporučí vás i na specializovaná vyšetření, se kterými ostatní lékaři "šetří". Po všech předchozích anabázích se zády jsem neskutečně spokojená, je opravdu nejlepší široko daleko.
Jana


D
Ověřený profil

Výborná paní doktorka, milá, pečlivá, fundovaná. Pošle vás na pracoviště, které je určitě lepší, než to v místě bydliště. Přemýšlí, jak by pacientovi pomohla a nechává dělat různá vyšetření, aby se dostala ke zdárnému výsledku. Dokonce mi i volá, když se potřebujeme na něčem domluvit, chodí pro mne do čekárny, i když má asi 3 sestry. Opravdu, paní doktorka je jedna z nejlepších, se kterými jsem se setkala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu