MUDr. Lucie Staňková

Psychiatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

U této doktorky jsem byla před dvěma lety,věnovala se mi,vždy věděla a měla co říct a to je důležité,byla ochotná,hodná a milá.Doporučuji

poznamka pacienta bohuzel casto pobyvajiciho na odd. psychiatrie v Usti : Vsechna NEGATIVNI hodnoceni jsou od PSYCHOPATU (lekari jim hezky rikaji PORUCHA OSOBNOSTI), je mi jich lito, kez by jim bylo pomoci.

je výborná.

Za sebe rozhodně nedoporučuji. Arogantní, nezkušená a mladá lékařka- bez základní znalosti pacietova stavu, ihned nasadí návykové léky! Nebere vážně subjektivní pocity pacianta, má tendenci vše zlehčovat.Příště více ohleduplnosti a méně vlastního ega..

PAní doktorka Stáňková je užasná doktorka. Chodila jsmeke 3 psychologům a ani jeden mk nedokázal pomoc také jsme navštívila jednu psychiatričku kterou nebudu jmenovat. Byla jsem na tom, špatně a chtěla sjem spáchat sebevraždu ale přesto mi psychiatrička nedokázala pomoc as řekla že jsem silná osobnost a zvládnu to sama nakonec jsme skončila na antidepresivech u paní doktorky Stáňková netrvalo ani rok a byla sjem zase v pořádku špatné vzpomínky ve mě zůstanou navždya připomyšlení na mé zážitky mi je špatně ale to je už jen zlá vzpomínka která ve mě zůstane navždy

Paní doktorka mi velmi pomohla, její vstřícnosti a péče, které mi při hospitalizaci věnovala, si velice cením a vážím. Předchozí psychiatři se mým steskům na stav dušičky buď vůbec nevěnovali nebo jsem byla jen odbyta s tím, že je můj stav vážný a prostě se zhoršil a pro jeho zlepšení mi byly naordinovány koňské dávky Diazepamu, na který jsem si velmi rychle zvykla. Díky paní doktorce, která se mi osobně věnovala a pomohla mi se z hrozného stavu dostat, se cítím dnes podstatně lépe a jsem ráda, že si mě při hospitalizaci vzala do péče právě ona. Takových lékařů, kteří pacienta vyslechnou a zároveň vhodnou medikací pomůžou, je už dnes skutečně jako šafránu. Děkuji z celého srdce.