Lucie Staňková, psychiatr Ústí nad Labem

MUDr. Lucie Staňková

Psychiatr Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

U této doktorky jsem byla před dvěma lety,věnovala se mi,vždy věděla a měla co říct a to je důležité,byla ochotná,hodná a milá.Doporučuji


poznamka pacienta bohuzel casto pobyvajiciho na odd. psychiatrie v Usti : Vsechna NEGATIVNI hodnoceni jsou od PSYCHOPATU (lekari jim hezky rikaji PORUCHA OSOBNOSTI), je mi jich lito, kez by jim bylo pomoci.


je výborná.


H
Ověřeny pacient

Za sebe rozhodně nedoporučuji. Arogantní, nezkušená a mladá lékařka- bez základní znalosti pacietova stavu, ihned nasadí návykové léky! Nebere vážně subjektivní pocity pacianta, má tendenci vše zlehčovat.Příště více ohleduplnosti a méně vlastního ega..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

PAní doktorka Stáňková je užasná doktorka. Chodila jsmeke 3 psychologům a ani jeden mk nedokázal pomoc také jsme navštívila jednu psychiatričku kterou nebudu jmenovat. Byla jsem na tom, špatně a chtěla sjem spáchat sebevraždu ale přesto mi psychiatrička nedokázala pomoc as řekla že jsem silná osobnost a zvládnu to sama nakonec jsme skončila na antidepresivech u paní doktorky Stáňková netrvalo ani rok a byla sjem zase v pořádku špatné vzpomínky ve mě zůstanou navždya připomyšlení na mé zážitky mi je špatně ale to je už jen zlá vzpomínka která ve mě zůstane navždy


M

Paní doktorka mi velmi pomohla, její vstřícnosti a péče, které mi při hospitalizaci věnovala, si velice cením a vážím. Předchozí psychiatři se mým steskům na stav dušičky buď vůbec nevěnovali nebo jsem byla jen odbyta s tím, že je můj stav vážný a prostě se zhoršil a pro jeho zlepšení mi byly naordinovány koňské dávky Diazepamu, na který jsem si velmi rychle zvykla. Díky paní doktorce, která se mi osobně věnovala a pomohla mi se z hrozného stavu dostat, se cítím dnes podstatně lépe a jsem ráda, že si mě při hospitalizaci vzala do péče právě ona. Takových lékařů, kteří pacienta vyslechnou a zároveň vhodnou medikací pomůžou, je už dnes skutečně jako šafránu. Děkuji z celého srdce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti