MUDr. Lucie Otáhalová

Pediatr Více

Kostelec nad Černými Lesy 1 adresa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Pražská 110, Kostelec nad Černými Lesy

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka je velmi ochotná jakkoliv poradit i v případě že má po ordinačních hodinách nikdy nás nenechala ve štychu,co se týče chování je malinko ostřejší ale o to více člověk je pak v obraze.vždycky nám dobře poradila,nikdy se k malý nechovala špatně,a sestřička totéž.Je ochotná,milá,fajn.Ordinace i čekárna jsou čisté,v čekárně vždy uklizeno,čisto a je tam možnost krásně zabavit prcka při čekání než přijde řada.wc je k dispozici taky takže pro nás velký plus ve všem hlavně je blízko a neváhá přijet i domů.já jsem spokojená,jen to nejlepší pro malou a pokud budu mít druhýho prcka tak jedině k nim:)

My jsme k paní doktorce chodili s první dítětem, dcerou a byla jsem velice spokojená. S druhým - synem, jsem už bohužel z důvodu jiného bydliště začala chodit jinam a po čase nespokojenosti jsem se ráda vrátila i za cenu dojíždění. Nyní ráda využívám odborných rad i s třetím dítětem, protože dětičky jsou opravdu každé tak individuální, že je stále něco, s čím je třeba se poradit atd. Na paní doktorce se mi líbil a stále líbí její profesionální přistup k malým pacientům, velký přehled, její snahu o nejlepší informaci pro rodiče a zodpovědnost. A že se nemůže ani ona ani sestra stále jen usmívat .... jsme všichni přeci jen lidi se svými starostmi, které jsem však nikdy nepocítila na způsobu vyšetření. Podle mého názoru je paní doktorka možná přísná a méně milá, zjistí-li ze strany rodičů nějaké zanedbání nebo problém .... každý na toto může reagovat po svém. Je-li to z neznalosti, přece se rádi poučíme a vše se dá .... jestliže rodiče autoritativní chování paní doktorky zaskočí, nebo jim dokonce není milé, jejich problém .... jde přece o děti a právě v té chvíli nejen nám, rodičům, ale právě tak paní doktorce a sestřičce. Buďme rádi, že takovou ordinaci máme :-)

Paní doktorka Otáhalová je výborný pediatr. Konzultuje a neváhá jet k dítěti ve svém volném čase mimo ordinační hodiny. V naléhavých případech i o víkendu. S rodiči jedná narovinu, příjemně, vše dopodrobna vysvětluje a má přehled o novinkách v oboru a uplatňuje je i v praxi. Nešetří na vyšetřeních a je velice pečlivá. Ordinace působí dobře a je moderně zařízená. Sestřička je také velice hodná a snaží se aby se rodičům i dětem v ordinaci líbilo. Paní doktorku doporučuji, po zkušenostech s jinými doktory musím říct, že svou práci dělá pořádně a velmi dobře.

Paní doktorka je velmi nepříjemná, arogantní, sestra to samé. A to jak na rodiče, tak i na děti, stačila mi jedna návštěva a byla jsem v šoku! A co slýchám od ostatních matek, nestačím se divit. Jsem velmi ráda, že dnes si člověk může lékaře zvolit, sem bych nechodila ani za nic!

Paní doktorka je velice nepříjemná, na děti příliš "ostrá". Diagnosticky nejspíš nechybuje, ale co se týká komunikace jak s rodiči tak s dětmi, je povýšená a někdy i ironická. Dokáže z vás udělat totálně neschopného rodiče. Na děti nemluví vlídně, bála bych se jí i jako dospělá. A o sestře ani nemluvě. Nepříjemná až běda. Od této lékařky jsme odešli a vůbec toho nelituji.

Podle me zkusenosti perfektni po vsech strankach. Opravdu jsem moc spokojena, pristehovali jsme se s malou z Prahy a to byste neverili, co se muze dit jinde. Libi se mi vybaveni ordinace a cekarny, kde se detem libi. Nechapu negativni nazory na sestricku, k detem se chova hezky a hlavne profesionalne plni svoji praci. Ze pani doktorka napoprve nepoznala nejaky zapal plic - muze se to holt nekdy stat, ale porad lepsi, nez kdyby preventivne NA VSECHNO davala antibiotika. Tohodle si vazim.
Hezky novy rok,

Připojuji se k těm, kteří jsou nespokojení se sestrou dr. Otáhalové. Je velmi nepříjemná, povýšená, arogantní, neochotná k dialogu. Přichází do styku s malými dětmi, které se obvykle obávají nejrůznějších vyšetření, a proto by právě ona měla být k dětem velmi milá, vstřícná, prostě hodná. To se, bohužel, u této sestry nedá vypozorovat. Nikdo nejde k doktorovi s radostí, ale protože musí, a pokud mu sestra již ve dveřích dává najevo, že v podstatě obtěžuje, není to příjemný začátek.
Zažila jsem předchozí sestřičku Jitku Hlaváčovou, milou, usměvavou, velmi profesionální, na které bylo zřejmé, že ji její práce velmi baví a naplňuje.
Mé hodnocení patří sestře.

Paní doktorka nerozeznala zápal plic....možné to je, ale stávat by se to nemělo...nenapsala veškerá vyšetření, nenabídla léčbu tak, aby vyčerpala všechny možnosti. Udivuje mě to. Jsou to přece děti a potřebují péči maximální!!!!

MUDr.Otáhalová je perfektní doktorka má zkušenosti,přehled o novinkách v medikaci i diagnostice včetně homeopatik.Mohu se na ni obrátit i mimo ordinační hodiny.
Nejvíce si považuji jejího přístupu ,pokud se jí něco nezdá ,neváhá s laboratorním či jiným vyšetřením...což v mém případě znamenalo včasnou diagnostiku Diabetu I.stupně mého syna.DĚKUJI paní MUDr.Otáhalová i za prvotní vysvětnení této nemoci.
Paní doktorka je moderní a ví,že důležité je i prostředí ve kterém ordinuje ,proto je její ordinace i čekárna pro malé i větší pacienty útulná a příjemná.

Mohu paní doktorku jen vřele Doporučit !!!!

Rádi si najedeme nějaký ten kilometr navíc,protože chci pro své děti jen to Nejlepší.:-)))

Wahyu Kateřina

Je mi 18 let a děsí mě že budu muset změnit lékaře s p. doktorkou jsem moc spokojená jen nová sestřička mě děsí a nerada tam chodím s nějakými potížemi jen kuli ní je hrubá, nesympatiská neochotná!!! Nejlepší zdravotní sestřička byla p. Hlaváčová... Byla milá, ochotná a jemná např. při odběrech!