Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorku jsem vyhledala na doporučení, nemůžu napsat žádnou kritiku fakt mi pomohla. Léčila jsem se u ní 2 roky pak mi postupně snižila dávky léků, už nepotřebuji její pomoc, ale přece kdybych se opět dostala do depresí, tak ji znovu navštívím.

Pokud budu mít další problémy, rozhodně zamířím k paní doktorce. S její péčí a léčbou jsem byl velice spokojený a nemám výhrady.

Tak to jsem zase já, ať už to psal to poslední kdokoliv, měl pravdu. Doktorka je skvělá. Těch průserů, co vyžehlila, milá, povídavá, ptá se na školu, co doma, na všechno (málokterý psychiatr vás bude mít v ordinaci víc než půl hodiny - většina jen napíše léky a alou).
Ale jaksi jsem si otevřela s prominutím hubu a už mě vyrazila...Po šesti letech. Tak něco na tom bude. Je skvělá, to jo, ale pozor na ni. Ale já taky nejsem svatá.

Chci reagovat na anonyma, který dal nejhorší. To je kec. Já užívám léky, které si musí paní doktorka obhajovat před pojišťovnou, že je můžu mít, protože nejsou na moji diagnózu, ale jako jediné mi pomáhají.
Paní doktorka měla kdysi málo času a nepovídala si s pacienty (chodím k ní už přes šest let každý měsíc), ale myslím, že na sobě hodně pracuje a i přes to, že se do zdravotnictví pořád tlačí, aby lékaři ošetřili co nejvíce pacientů, ona si najde čas na každého pacienta a najde si ho tolik, kolik ho potřebuje. Zeptá se mě na důležité věci, na školu, na práci, přátele, rodinu... Je fakt, že to má nevýhodu dlouhého čekání v čekárně, ale je fakt, že nejmenovaný lékař vedle má mnohem méně pacientů a to čekání je tam podobné.
Nedala bych ji ani za nic, v současné době za ní dojíždím přes celou Moravu. Ale vím, že když se něco bude dít, že se můžu kdykoliv ozvat a vím, že to bude řešit a nepošle mě domů s Neurolem.
Janča

Velice kvalitní lékařka neměnil bych!!!!

Paní doktorka Hlochová bohužel od té doby, co jí navštívil pán od farmaceutické firmy se dosti soustředí na vydělávání a předepisování farmak. Je schopná předepsat, či upravit lék podle toho.

Paní doktorka je odbornice a profesionálka s velice lidským a přívětivým přístupem k pacientům. Je to paní doktorka na svém místě,které jí právem náleží.Neměnila bych ji ani za nic.

Chápavá paní doktorka, která své práci rozumí. Bohužel se mi zdá, že je poslední dobou pod nějakým tlakem, který jí brání prožívat s pacientem jeho problémy, jak to uměla dřív. Léčení se tedy směruje hlavně do oblasti psychofarmak, v nichž se ovšem paní doktorka velice dobře vyzná.

C

Uklidňující a milá paní doktorka která umí naslouchat,ví kdy se ptát a kdy mlčet.

Paní doktorka Hlochová je neskutečně trpělivá a milá lékařka, která už mi nejednou zachránila život. I když já jsem udělala spoustu hloupostí, tak ona to vše ustála.