Umístění: Ordinace Jiný

Myslím, že pro děti dělá maximum. Má velmi mateřský přístup k dětem a je to odbornice na svém místě.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka Chaloupková je opravdu odbornice na svém místě. Nejenže má rozsáhlé znalosti a schopnosti, ona je navíc ještě velmi empatická a vše krásně vysvětlí. Děkujeme

K paní doktorce jsme přešli po špatných zkušenostech s naší obvodní dětskou lékařkou před 10 lety s prvním dítětem, zůstali jsme již i s druhým. Nemáme jedinou výtku. Příjemná, milá, vždy se nám věnovala, pomohla a poradila.

Paní doktorka Chaloupková mému synovi před 20ti lety zachránila život.Nepodcenila a skvěle vyhodnotila situaci a poslala ho vrtulníkem do nemocnice, kde podstoupil operaci hlavy a díky jí oslavil letos své 20té narozeniny.Petra Kolářová, Týniště n.O.Děkuji

Také jsme k paní doktorce před časem chodili a s názory již napsanými musím jenom souhlasit. Paní doktorka je milá , příjemná nic nepodceňuje. Všem doporučuji , bude o Vás dobře postaráno

Veliká spokojenost,ochota a vstřícnost jí opravdu nechybí,ráda poradí i po telefonu...v březnu se stěhujeme mimo Hradec,ale paní doktoru určitě měnit nebudeme:-))) Moc děkujeme za vše.....

Jsme s paní doktorkou moc spokojeni.

perfektni pani doktorka

Výborná paní doktorka. Strašně milá nejen k dětem, vždy pro ně má nějakou drobnost. K předchozí paní doktorce se moje dcera bála chodit, byly to nervy. Ale k paní Chaloupkové se vždy moc těší. O našeho malého syna také krásně pečuje. Hlavně nestraší, nestresuje, nemračí se. I ordinaci s čekárnou má příjemnou.

Y

Výborné odborné znalosti, flexibilní, velmi ochotná.