Lucia Šoltysová Stachová, otorinolaryngolog Liberec

MUDr. Lucia Šoltysová Stachová

Otorinolaryngolog Více

Klášterní 117/5, Liberec
Odborný lékař otorinolaryngolog

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog Jiný

Výborná paní doktorka, moc si vážím toho, že v této době mě v klidu vyslechne porozumí mým problémům a řeší vše ochotně a mile. Za mě super, super. Ano je velmi milá.

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog Jiný

Paní doktorku mohu vřele doporučit. Velmi hezký přístup jak k ceři, tak ke mně. Vše srozumitelně vysvětlila, navrhla možnosti léčby. Celkový dojem z paní doktorky byl opravdu velmi přijemný. Dlouho se mi nestalo, že by lékař na mě působil tak klidným a vyrovnaným dojmem. V této šìlené covid době byla návštěva této paní doktorky pohlazením po duši.

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog

Byla jsem u paní doktorky se synem (8 týdnů) na nástřih podjazykové uzdičky. Paní doktorka i sestřička byly velice příjemné. Paní doktorka vše podrobně vysvětlila. Na vše bez problémů odpověděla. Pomohla s manipulací - miminko, kočár. Trpělivá a milá byla i na ostatní pacienty, se kterými jsme se v ordinaci střídali. Jen jsou se sestřičkou obě v jednom kole, takže déle trvá, než se člověk dovolá. Ale je možnost kontaktovat ordinaci emailem.

Když pročítám některá negativní hodnocení, začínám pochybovat, že jsem vlez do správných dveří, asi jsem byl u někoho jinýho :-)
… další část textu ( byť slušného) jsem autocenzurou radši smazal, protože by se to dalo nepřímo vykládat tak, že komentuji názory jiných uživatelů…, jak jsem se posléze dočetl v pravidlech :-)
tak alespoň konec:….vážně pochybuji, že se paní doktorka mohla inkriminovaných „ hříchů“ dopustit, podle mě toho není vůbec schopná a pokud tam nějaký náznak byl, tak to asi nebylo bez příčiny na straně pacienta…
Byl jsem u ní 4x a ten milý a trpělivý přístup k člověku nemá obdoby a není třeba se omezovat jenom na zdravotnictví…
Děti volí nejoblíbenějšího učitele ve „Zlatém Ámosovi“, v případě že někdo zavede soutěž o „Zlatého Hippokrata“, já mám o svém hlasu jasno … :-)

Doktorka Stachová je velmi sympatická, vstřícná, empatická. Sám jsem nenáročný uživatel - občasný výplach - ale co jsem odpozoroval jako náhodný divák, má velmi nadstandardní interakci s dětmi. Po zkušenostech s jinými lékaři - a nejen z oboru ORL - působí skutečně jako zjevení.

Paní doktorka není špatná, je to morous. Váš názor jí opravdu nezajímá. CHodím k ní už nějaký pátek a řekla bych, že byla dneska relativně v klidu. Už tam má sympatickou setřičku, tak mě přišla klidnější :)))). Je fakt, že poprvé to byl pro mě šok, to její chování. Už jsem si zvykla :))).

U paní doktorky jsem byl již asi pětkrát, její přístup byl vždy velmi přátelský a vstřícný - včetně sestřičky. Mám již asi deset let naslouchadlo a k jinému lékaři bych nešel.

Paní doktorka má naprosto profesionální a milý přístup, je velmi ochotná i k řešení nenadálých situací, vše vysvětlí, doporučí i další odborníky (logoped, speciální pedagog, raná péče). Chodím k ní se synem (1,5 roku) a jsme nad míru spokojeni.

Byla jsem u ní podruhé a opět nezklamala. Maximálně sympatická a vše mi podrobně vysvětlila! Rozhodně doporučuji!!!

Byla jsem s dcerou (6 let) na foniatrickém vyšetření u paní doktorky. Dcera je velice stydlivá, ale díky profesionálnímu a milému přístupu paní doktorky i sestřičky toto náročné vyšetření proběhlo v pořádku. Z ordinace dcera i já jsme odcházely max. spokojeny. Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI D O P O R U Č U J I!