Klášterní 117/5, Liberec
Odborný lékař otorinolaryngolog (mapa)

Když pročítám některá negativní hodnocení, začínám pochybovat, že jsem vlez do správných dveří, asi jsem byl u někoho jinýho :-)
… další část textu ( byť slušného) jsem autocenzurou radši smazal, protože by se to dalo nepřímo vykládat tak, že komentuji názory jiných uživatelů…, jak jsem se posléze dočetl v pravidlech :-)
tak alespoň konec:….vážně pochybuji, že se paní doktorka mohla inkriminovaných „ hříchů“ dopustit, podle mě toho není vůbec schopná a pokud tam nějaký náznak byl, tak to asi nebylo bez příčiny na straně pacienta…
Byl jsem u ní 4x a ten milý a trpělivý přístup k člověku nemá obdoby a není třeba se omezovat jenom na zdravotnictví…
Děti volí nejoblíbenějšího učitele ve „Zlatém Ámosovi“, v případě že někdo zavede soutěž o „Zlatého Hippokrata“, já mám o svém hlasu jasno … :-)

Doktorka Stachová je velmi sympatická, vstřícná, empatická. Sám jsem nenáročný uživatel - občasný výplach - ale co jsem odpozoroval jako náhodný divák, má velmi nadstandardní interakci s dětmi. Po zkušenostech s jinými lékaři - a nejen z oboru ORL - působí skutečně jako zjevení.

Paní doktorka není špatná, je to morous. Váš názor jí opravdu nezajímá. CHodím k ní už nějaký pátek a řekla bych, že byla dneska relativně v klidu. Už tam má sympatickou setřičku, tak mě přišla klidnější :)))). Je fakt, že poprvé to byl pro mě šok, to její chování. Už jsem si zvykla :))).

U paní doktorky jsem byl již asi pětkrát, její přístup byl vždy velmi přátelský a vstřícný - včetně sestřičky. Mám již asi deset let naslouchadlo a k jinému lékaři bych nešel.

Paní doktorka má naprosto profesionální a milý přístup, je velmi ochotná i k řešení nenadálých situací, vše vysvětlí, doporučí i další odborníky (logoped, speciální pedagog, raná péče). Chodím k ní se synem (1,5 roku) a jsme nad míru spokojeni.

Byla jsem u ní podruhé a opět nezklamala. Maximálně sympatická a vše mi podrobně vysvětlila! Rozhodně doporučuji!!!

Byla jsem s dcerou (6 let) na foniatrickém vyšetření u paní doktorky. Dcera je velice stydlivá, ale díky profesionálnímu a milému přístupu paní doktorky i sestřičky toto náročné vyšetření proběhlo v pořádku. Z ordinace dcera i já jsme odcházely max. spokojeny. Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI D O P O R U Č U J I!

Paní doktorka Stachová je velice ochotná, vždy mi vše vysvětlila a k synovi, se kterým k ní chodím, je opravdu milá, umí s ním mluvit,i přes velmi nepříjemný zákrok se k ní nebál jít znovu. Oceňuji, že nepředepisuje ihned antibiotika, pokud to není nutné.
Ona i její sestřička jsou opravdu na svém místě a všem bych ji doporučila.

Vůbec nemá lidský přístup a jakmile se vám něco jen trochu nezdá nebo máte s vyšetřením problém, tak vás bez milosti vyrazí... To se mi tedy ještě u žádného jiného doktora nestalo!!! Sice může být odborníkem na vysoké úrovni, ale pokud bude k pacientům přistupovat takto, tak jí veškeré certifikáty, atestace a způsobilosti budou k ničemu...
Její jednání je na nejhorší úrovni.Chování jak k rodiči tak i k dítěti.A mám pocit,že tento přístup a jednání si přivlastnila sestra Lucia Horáková.

Byla jsem zde na audio vyšetření se čtyřletým synem. Toto vyšetření je velmi náročné na udržení maximální pozornosti delší dobu. Přestože se syn zpočátku velice snažil spolupracovat, byl neustále napomínán, že to dělá špatně, takovým způsobem, že po chvíli se jeho počáteční snaha pochopitelně změnila v nesoustředěnost a téměř pláč, že chce domů. Bylo vidět, jak je zmatený a jak se bojí. Vyšetření se pochopitelně nezdařilo. To by samo o sobě nebyla až taková katastrofa. Za katastrofální přístup považuji to, co se dělo dál, dostala jsem přednášku o neschopnosti mého syna a nejvíce mne šokovalo tvrzení, že syn je nevychovaný. Syn se choval vzorně, pouze nezvládl přesně, co se po něm chtělo. Závěr paní doktorky - čtyřletý totální blbeček a nevychovanec! Sem již nikdy více! Vyšetření se později úspěšně povedlo u pana doktora Jana Adama.