Adresa

Benešova 141, Trutnov
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
22 názorů

J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím léta a nemohu říci, že by byl špatným doktorem. Vždy pomůže a když si neví rady pošle k odbornému lékaři. Jsem s ním spokojená a nerozlišuji léčebné metody komunistické a nekomunistické. Ony nějaké jsou Doktoři jsou pouze dobří a špatní., ochotní a slušní.


Ověřeny pacient

Když mi bylo 17, měla jsem ještě dětskou lékařku - paní Frýbovou..jenže té se nedá říci lékařka, je to ironická rádoby doktorka, která se vám vysměje, když si postěžujete na cokoli..bolel mě žaludek pouze v noci, budila mě příšerná bolest v hrudníku (jícen)..nešlo spát, kolabovala jsem..ihned jsem šla k této "doktorce", která se mi, jak jsem výše napsala - vysmála a udělala ze mě hypochondra a řekla, že mám držet dietu, že jsem snědla něco, co mi asi nedělalo dobře (i přes to, že jsem to měla už asi 5x)...šla jsem domů, myslela jsem, že piškoty a čaj mi opravdu pomohou..bohužel, nestalo se tak...půl roku jsem trpěla bolestí v noci, protože jsem nevěděla, kam jít, kde mi pomohou...nakonec máma mě poslala k panu doktorovi Tučkovi, který mě ihned poslal na gastroskopii, kde mi diagnostikovali nejhorší stupeň zánětu jícnu...opravdu, nebýt pana doktora, trpím asi dodnes..jsem již téměř zdráva a jsem ráda, když mě pro jistotu pan doktor pošle na různá vyšetření, než když se vám někdo pouze vysměje a pošle vás domů s nepořízenou...


Nejlepší lékař co znám. Vždy dobře poradí, pomůže a hlavně vyléčí. Nic nezanedbá a pokud je třeba nechá vše důkladně vyšetřit. Jen díky jeho včasnému zásahu maminka žije.


Nejlepší lékař co znám. Vždy dobře poradí, pomůže a hlavně vzléčí. Nic nezanedbá a pokud je třeba nechá vše důkladně vyšetřit. Jen díky jeho včasnému zásahu maminka žije.


Ověřeny pacient

Dr. Tučka pamatji, co tady nastoupil. Ano, usíná při vyšetřování, nepamatuje si, co řekl při poslední návštěvě, měl by si to alespoň poznamenat. Nechce nic zanedbat, tak posílá na různá levná vyšetření.
Pokud by si nechával dělat dražší vyšetření, byl by na tom stejně, protože by potom nemusel pacienta vláčet po všech různých "specialistech", kteří toho stejně moc nenajdou. Na CT ho budete hodně dlouho přemlouvat, na MR Vás nepošle, protože je to pro něj ekonomicky nepřínosné, na imunitní testy také neposílá. Je to přeci drahé. V tom případě ať nic nedělá a vyjde to nastejno. Nové nemoce zná, ale jen povrchově a snaží se pacientovi vnutit svůj názor. Pacientův názor ho nezajímá-on je přece doktor! Nedoporučuji, čekám na jiného PL, který by zde nastoupil. Má to být jeho syn či dcera, ale nejspíš budou ovlivňováni jeho metodami, takže tam už nikdy nevstoupím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Spolehlivý, vstřícný, s širokou praxí a zkušenostmi.


Vždy ochotně poradí, je-li to nutné je možné dohodnout i telefonickou konzultaci.
Je to velice zkušený praktický lékař s dobrým přístupem k pacientům.


S
Ověřeny pacient

Pro mne je pan doktor jeden z nejlepších.
Velmi lidský přístup, ochotný a svědomitý.
Nikdy nemachruje a vždy když vidí problém, ve kterém si není jistý,
napíše doporučení k odborníkovi. Ale v každém případě se snaží pomoci jak to jde.
Je pravda, že simulanti a ti kdo ho chtějí tzv. přečůrat, nemají šanci a
je s nimi jednáno jak si zaslouží.
Mám to štěstí, že mne osud dostal do jeho kartotéky.
Mohu jenom doporučit, mám s ním ty nejlepší zkušenosti.


M

Velice dobrý lékař.Když jsem před devíti lety onemocněl, tak tento lékař mě velice pomohl. Chodím k němu do dnes a neměnil bych.Jen tak dál pane doktore.


P

Pan doktor člověka prohlédne, běžné onemocnění léčí dobře. Pokud se mu něco nezdá, neexperimentuje a pošle pacienta ke specialistovi. Toto se mi jeví jako správný postup praktického lékaře. Je příjemný a jedná velmi slušně. Navíc v čekárně nestrávíte 1/2 dne.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti