Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Sokolov

Vrátila jsem se k panu doktorovi i když jsem se přestěhovala do jiného města a konečně péče o nemocného taková, jak má být.Velmi lidský a profesionální přístup, vše vysvětleno, podrobné vyšetření a velmi příjemné jednání.Po mudr.Kaplanovi z karlovarské polikliniky je to balzám pro duši i tělo.

Jsem velmi spokojená.Dvakrát jsem byla na operaci s kolenem a vše je v pořádku. Když něčemu nerozumím nebo prostě nevím tak mi to vysvětlí tak abych to pochopila.Doporučuji všem.

Jako ortopeda pana doktora nemůžu hodnotit, protože skoro půl roku po operaci haluxu, ke které mi rovnou udělal i plastiku nehtového lůžka jsem se ještě nedostala do jiných bot, než do pantoflí, takže nevím, jestli můžu běhat, plavat( po stržení nehtu musím čekat, než se rána zahojí)...do cyklobot se sice dostanu, ale při sebemenším zapocení se nehet po plastice zhorší ještě víc. To, co on považuje za zhojenou ránu je pro jiného doktota, kam jsem musela po jeho kontrole zajít, protože mi z obou jizev tekl hnis, zánět až pod koleno. Nehet mi nakonec museli strhnout, což taky nebylo nic příjemného, ale snad už budu mít klid. Vím, že mi chtěl pan doktor plastikou pomoct, ale prostě se mu nepovedla a už bych k němu nikdy nešla. Na poslední kontrolu jsem se objednala jinam. Dostala jsem rehabilitace, laser na tu nepovedenou plastiku a doporučení na chirurgii, kde mi řekli, že se nemůžu divit, že mi nehet i 4 měsíce po opreaci hnisá, protože mi ho pan doktor prošil a dírami se tam dostává nečistota. Šla jsem pro jistotu i k jinému chirurgovi a tem mi řekl, že strhnutí se nevyhnu a že takhle zpackanou plasiku lůžka ještě neviděl. Pan doktor Galek je sympaťák, v tom s předchozími hodnocejícími souhlasím, ale je mi to "prd" platné, když jsem dopadla tak, jak jsem dopadla.

Přjemné jednání pana doktora,vše důkladně vysvětlil.neměl jsem pocit,že jsem jen nějaký "kus"bohužel a za to on nemůže čekací doba 1 rok.Snad to bude dřív.

Vždy když jsem se v bolestech dostal do ordinace,pokaždé mi byla poskytnuta prvotřídní léčba,která pomohla.Profesionální přístup,ochotné jednání,prostě tak by to mělo vypadat všude.Výborný lékař,a šikovná sestřička.Burda Martin

Bohužel, ač jsem pana doktora dřív chválila, tak teď naopak, trvá to už delší dobu, ale teď jsem k němu přišla s tím, že mě přes měsíc bolí po pádu koleno, které mi operoval a jediné, co mi řekl, bylo, že mám přijít znovu, když to bolet nepřestane, jsem z toho poněkud smutná a nevím, co si mám myslet, jak dlouho to ještě musí bolet, aby se to začalo řešit???

mám výhřez plotýnky,lékař,který měl službu v Kraslicích mi sdělil,po té co jsem se k němu doplazila,že mám namožená záda. Paní Sobotková mě pro jistotu vůbec nevzala a chtěla mě objednat. úplná katastrofa. a pan Galek mě okamžitě vzal,udělali mi rentgen,vše mi polopaticky vysětlil a udělal mi opich páteře. je to odborník ve svém oboru. vždy mi pomůže a má lidský přístup k pacientům. nepošle mě hned na operaci a snaží se pomoci. taky mám trochu kil navíc a vím,že to má vliv,ale nesvádím to na doktory. pište si co chcete,ale já jsem s ním maximálně spokojená. je to člověk a zázraky neumí i když u mě jo.

Pro mě to je pan doktor pohoda a klid dekuji.Rrudolf Martínek

Pana doktora můžu jedině doporučit. Chodím k němu s problémy s kyčlemi už skoro 8 let a i když pro mě zatím není vhodná léčba, pan doktor se o mě skvěle stará a čekání mezi vyšetřeními se mi snaží co nejvíce zkrátit. Je velice ochotný i v případě doporučení k jiným specialistům a já jsem s ním naprosto spokojena. Až na ty jeho koňské injekce. Ty moc ráda nemám :D

Pan doktor je milý a jeho lidský přístup při léčbě mi velice pomohl. Všechna má zranění vyléčil, že jich nebylo málo. Pro mě je nejlepším orotpedem, se kterým jsem se zatím setkala a mohu jej Všem vřele doporučit.