Praktický lékař pro dospělé
Na Zelené 422, Bečov nad Teplou

Ambulance praktického lékaře
Rooseveltova 1299, Nejdek

Ordinační hodiny mu nic neříkají,prohlídky dělá ode dveří.Kdyby neexistoval paralen asi by neměl co dát za léky,vyšetření to je jen pro VIP.Hrozný hrozný hrozný

stejny jako vsichni lekari v nejdku,paralen nebo antobiotika,nic jinyho v nejdku neznaji.neprijde mi vubec super,kdyz jsem astmatik a prijdu k lekari,ktery mi rovnou pise na kasel,aniz by me vubec vysetril,nejakej stetoskop vubec asi nepouziva a navstevni hod?vetsinou tam neni.chapu,ze pracuje pro witte,tak tam honi kazdyho do prace,ale kdyz tam nemakam,tak ho nikdo karat nebude,kdyz me poradne prohlidne,ne?ale v nejdku neni z ceho vybirat,tak si musime vystacit sami,vic mi poradi na nam. v lekarne.

vynikající diagnostik ...doporučuji .. jsem ráda že jej zde v Bečově máme...věřím mu , má zájem o pacienty

Pan doktor žádnej zázrak, když má být v ordinaci v Bečově, tak tam většinou není, vlastní zkušenost.

jedním slovem, je to odborník jakého Bečov ještě neměl

Bohužel se pan doktor velice zhoršil, od doby,kdy do Nejdku přijel. Už nenaslouchá, už honem honem vyhazuje. Mne zachránil asi život, maminku (62let) ale poslal do práce s hnisavou angínou. Přišla na kontrolu 3 dny po nasazení antibiotik, od dveří se jí zeptal,jestli chce do práce a když krčila rameny,ukončil neschopenku. Měsíc na to šla k němu dcera, u které jsem měla podezření na příušnice ( 20 let), ani se na ni nepodíval, napsal antibiotika, řekl jí, ať přijde za týden. Když se tak stalo, ani se k němu nedostala, sestřička jí oznámila,že udělají testy a pan doktor nemá čas. Testy pochopitelně po týdnu antibiotik nic neukázaly. když přijela domů, zvedla jsem telefon a na pna doktora křičela, takže mi do founu řekl, že asi jo, ža to asi tak je...??? Léčila jsem ji sama po "babsku". Tímto u mne pan doktor silně ztratil. Před týdnem k němu maminka šla opět pro léky, v pondělí zjistila, že od středy mají dovolenou, v ponděělí už ale nebyl a v úterý také ne. Tak si maminka řekla, že léky vlastně nepotřebuje. A já si říkám,že my pana doktora taky asi už ne.

K panu doktorovi chodím od té doby, co je v Nejdku. Nemám s ním zádné problémy, vždy mi pomohl. Pokaždé se zajímá o vše kolem mého stavu, nic nezanedbá, raději pošle na vícero vyšetření, aby mu něco neuteklo. Troufám si říct, že mi rychlou reakcí zachránil život.
Možná má trochu neortodoxní způsoby, nicméně je aplikuje až po odsouhlasení pacienta.Pokud si tu někdo stěžuje stylem:"má teta"...je to bezpředmětné. Nezažila jsem, že by tento lékař někoho "vyhazoval" z ordinace. I těm důchodkyním, co se chodí vykecat, naslouchá a snaží se pomoct. Je možné, že pokud někdo přijde na konci ordinační doby, nemá tolik péče. Jestli to nebude tím, že pan doktor má hodinu na přejezd do Bečova, kde ordinuje odpoledne. V tom případě je chyba pacienta, že si podrobnosti nezjistí!
Jak jsem napsala: jsem jeho pacientka už léta a nehodlám na tom nic měnit, protože je malý zázrak, že takový lékař vůbec v takovém zakopaném městě jako Nejdek je. Pokud pacienti s negativními reakcemi vyzkoušeli ostatní lékaře v Nejdku, pak nechápu.

Je to příjemný pan doktor a je vidět že o pacienta se umí postarat

Odborník na svém místě,lidský a obětavý přístup k pacientům

V elmi dobrý, vstřícný a opravdu pomáhá.