Praktický lékař gynekolog
28. října 3004, Česká Lípa

Naštěstí žádné zásadní problémy nemám, pokud bych ale potřebovala zvýšenou péči kvůli nemoci nebo těhotenství, asi bych se poohlédla jinam. Přijde mi absurdní, když mi lékař a sestra řeknou, abych si zavolala ve středu po jedné, že ani po dvaceti (!!!!!) voláních nikoho hovor nezvedá, ač se ozývá i obsazovací tón, tedy tam u to telefonu evidentně někdo sedí a používá jej. Tohle mi přijde jako hodně nenormální chování a neúcta k pacientům a jejich času. Ano, já vím, že sestra pracuje, ale já také pracuji. A tohle si v práci v žádném případě dovolit nemohu!

naprostá spokojenost,nikdy žádný problém,komunikace velmi dobrá a citlivý přístup k pacientkám,neměnila bych.

k p.doktorovi jsem chodila 10let vsude jsem ho jen chvalila ale az do te doby nez byl problem :-( neumel mi to ani poradne vysvetlit co semnou je a nakonec mi rek at si o tom prectu na internetu :-( vubec se semnou nechtel o tom bavit .. od te doby me tam nikdo uz neuvidi

Až doteď jsem si myslela, že na pana doktora nebudu nikdy psát žádnou kritiku a nechtělo se mi věřit všem těm negativním zprávám o něm zde. Začalo to loni v březnu, kdy jsme se s manželem nějakou dobu neúspěšně snažili o miminko. Poslal nás na spermiogram. Výsledek přišel jemu i sexuologovi. Když jsme si s manželem volali o výsledek k Minaříkovi řekl nám, že je manžel na 80 procent neplodný. Šli jsme tedy za sexuologem a ten tvrdil, že je na 80 procent plodný. Už to nás trochu zarazilo. Nicméně v červnu se mi podařilo otěhotnět, vyšel mi pozitivní test, narostla mi prsa a bylo mi zle. Cítila jsem i zvláštní tlak v břiše, jakoby se tam něco roztahovalo. Pan doktor tam ale nic neviděl. Nic tam bohužel neviděl ani za měsíc a mě bylo čím dál víc zle a začla jsem bohužel krvácet. Tak mi po měsíci od první návštěvy vzal krev, za tři dny znovu a z výsledků mi zdělil, že v děloze přecijen něco bylo a už to tam není, to se stává. Během týdne se prý vyčistim. Já se čistila ale ještě dalších 6 týdnů. Bylo mi zle při představě, že jsem takhle přišla o miminko a doktor nic neudělal, dál mě posílal na noční do práce, nedal mi nic na podporu těhotenství, či mě neposlal na vyšetření do nemocnice, aby se na mě radši mrkli i tam. Po půl roce jsem prodělala mimoděložní těhotenství, o kterém jsem ale nevěděla, jelikož mi testy vyšly negativně. Po operaci prasklého vajíčka ve vejcovodu mi lékaři v nemocnici doporučili počkat s otěhotněním 4 - 6 měsíců. Doktor Minařík mi ale řekl, že se snažit můžem hned po menstruaci. Na můj dotaz, zda-li není lepší počkat odvětil, že je, jelikož řáděj chřipky a to pro těhotné není dobrý.

Mě pan doktor rodil,vše probíhalo v pohodě co se týče hekárny,pak se šlo na "kozu",na které jsem byla mimochodem skoro 2 hodiny, málem jsme kvuli němu přišli o miminko,byl hodně přidušenej,jeho score bylo 2-4-3 ,pak nám hned po porodu přestal opět dýchat a to jen proto,že pan doktor byl nejspíš líný udělat cisařský řez...ještě teď na něj mám neskutečný vztek!!!!!

k panu doktorovi chodi uz 5let a jsem s nim velmi spokojena drive jsem chodila k jedne pani doktorce a ta byla neprijemna a oskliva.Pan doktor je velmi mily a vzdy kdyz s necim potrebuji poradit nebo vysvetlit vzdy vi co mi ma rict.Take jsem drive chodila na gyndu se strachem ale od te doby co chodim k tomu doktorovi se uz niceho nebojim. Ja pana doktora doporucuji:-)

Od pana doktora jsem před lety odešla, na napsani antikoncepce je dobrý, je-li žena bez problémů.Přijde-li žena s problémem, neřeší příčinu (ač už je to moje chyba či nikoli), dle jeho výsledků je vše v pořádku a nic víc. Jiná doktorka mi problém vyřešila.
Myslím, že netrpí-li žena problémy, chodí-li si pro napsaní antikoncepce či jen na preventivní prohlídky, nemá s lékařem problém. Avšak správný doktor se pozná při řešení problémů...
Rozhodně nedoporučuji.

Dámy nezlobte se na mě, ale pokud píšete jak je p. Minařík nemožnej a nepozornej lékař, jak je možné, že jste u něj vydržely podle Vašich informací 4 a více let?Jste si jisté,že jste nic nezanedbaly Vy?Připouštím,že pan doktor mohl udělat chybu, jsme jen lidi a nejsme neomylní.Já osobně k němu chodím sedm let a nikdy jsem s ním ani se sestrou problémy neměla.A to nejsem ukázkově zdravá pacientka, i já pár problémů měla......Já jsem s ním spokojená a neměnila bych.Např. antikoncepci mi nasadil v 15letech a od té doby beru tu samou bez jakýchkoli problémů.Myslete než začnete házet špínu.....

chodím k p. doktorovi přes 20 let, ted již 6 let moje dcera a jsme s ním obě velmi spokojeni, vždy je ochotný, vstřícný, vždy poradí a vysvětlí co potřebuji, přestěhovaly jsme se a dojíždíme 50 km za p. doktorem, protože nechci zkoušet někoho jiného a jsme s ním spokojeni, - hezký den Jana

Spokojenost