Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dimitrovova 799/4, Svitavy
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní ordinace

Jednoduše prostě perfektní,jak profesoalita,pečlivost,ochota,komunikace a jak pan doktor tak sestřička.


Ověřeny pacient

Jsem hrozně ráda, že moje rodina se kdysi k panu doktorovi stihla zaregistrovat. Je super! Máme prostě kvalitní péči! A na sestřičku bych také nerada zapomněla, je vstřícná a příjemná.
E.Hartmanová


Ověřeny pacient

za celou moji rodinu mohu rict , ze je to NEJPECLIVEJSI A NEJSETRNEJSI zubar vzdy odstrani problem vzdy informuje vzdy pomuze za nas ten NEJ


M
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla na pohotovosti a musim uznat, ze je to nejjemnejsi a nejsikovnejsi zubar, kteremu jsem se dostala do ruky. Skoda, ze ma plnou kapacitu...


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi milý, ochotný, pečlivý, vše vysvětlí, zbavil mě strachu ze zubařů a hlavně mi dal dohromady moje zničené zuby od předešlého pana doktora. Obdivuju jeho přístup k dětem, trpělivost... díky němu už naše děti nechodí k zubaři s pláčem. Sestřička je velice příjemná, ochotná, pokud máme nějaký akutní problém, vždy se domluvíme. Určitě doporučuji a děkuji za jejich skvělou péči


L
Ověřeny pacient

Pan doktror je skvělý,milý a ochotný,pečlivý a je to naprostý profesionál,děti díky němu nemají strach ze zubaře a sestřička je úžasná, s tak milou a hodnou sestřičkou jsem se ještě nikdy nesetkala. Moc děkuji za jejich skvělou práci a jsem moc ráda, že je tu máme.


J
Ověřeny pacient

Byla jsem u něho na pohotovosti a s takovou dobrou péčí u "cizí" pacientky jsem se ještě nesetkala. Pan doktor mi moc pomohl a uvažuji, že k němu i s celou rodinou přejdu. Je to výborný mladý stomatolog.


J
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojená s jeho péčí.
Také jsem absolvovala ordinační bělení zubů lampou ZOOM!AP a výsledek byl perfektní. Zuby se mi výrazně vybělily a všichni v okolí si toho hned všimli. Dnes je to už asi půlrok od bělení a zuby jsou stále bílé - doporučuji všem, kdo o tom také uvažují.


K

Je super,co k němu chodím,tak už ze zubaře nemám strach :)


Pan doktor i sestřička jsou velice sympatičtí, mají moc hezké chování k pacientům. Pan doktor vše velice hezky vysvětlí, je pečlivý, jemný, moc hezký přístup má k dětem. Chodíme k němu celá rodina a jsme moc spokojení. Co se mi též líbí - že v čekárně jsme strávili max. 10 minut - a to zcela vyjímečně ( u předchozí paní zubařky byla běžná čekací doba minut a více... )


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti