Zubní ordinace
Dimitrovova 799/4, Svitavy

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Pilnost a pečlivost, nejlepší zubař široko daleko.

Umístění: Zubní ordinace

Jednoduše prostě perfektní,jak profesoalita,pečlivost,ochota,komunikace a jak pan doktor tak sestřička.

Jsem hrozně ráda, že moje rodina se kdysi k panu doktorovi stihla zaregistrovat. Je super! Máme prostě kvalitní péči! A na sestřičku bych také nerada zapomněla, je vstřícná a příjemná.
E.Hartmanová

za celou moji rodinu mohu rict , ze je to NEJPECLIVEJSI A NEJSETRNEJSI zubar vzdy odstrani problem vzdy informuje vzdy pomuze za nas ten NEJ

U pana doktora jsem byla na pohotovosti a musim uznat, ze je to nejjemnejsi a nejsikovnejsi zubar, kteremu jsem se dostala do ruky. Skoda, ze ma plnou kapacitu...

Pan doktor je velmi milý, ochotný, pečlivý, vše vysvětlí, zbavil mě strachu ze zubařů a hlavně mi dal dohromady moje zničené zuby od předešlého pana doktora. Obdivuju jeho přístup k dětem, trpělivost... díky němu už naše děti nechodí k zubaři s pláčem. Sestřička je velice příjemná, ochotná, pokud máme nějaký akutní problém, vždy se domluvíme. Určitě doporučuji a děkuji za jejich skvělou péči

Pan doktror je skvělý,milý a ochotný,pečlivý a je to naprostý profesionál,děti díky němu nemají strach ze zubaře a sestřička je úžasná, s tak milou a hodnou sestřičkou jsem se ještě nikdy nesetkala. Moc děkuji za jejich skvělou práci a jsem moc ráda, že je tu máme.

Byla jsem u něho na pohotovosti a s takovou dobrou péčí u "cizí" pacientky jsem se ještě nesetkala. Pan doktor mi moc pomohl a uvažuji, že k němu i s celou rodinou přejdu. Je to výborný mladý stomatolog.

Jsem velice spokojená s jeho péčí.
Také jsem absolvovala ordinační bělení zubů lampou ZOOM!AP a výsledek byl perfektní. Zuby se mi výrazně vybělily a všichni v okolí si toho hned všimli. Dnes je to už asi půlrok od bělení a zuby jsou stále bílé - doporučuji všem, kdo o tom také uvažují.

Je super,co k němu chodím,tak už ze zubaře nemám strach :)