Lubomír Motyčka, ortoped Kutná Hora

MUDr. Lubomír Motyčka

Ortoped Více

Vojtěšská 237, Kutná Hora
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Názory

Pan doktor Motyčka,měla jsem problém s kolenem, potřebovala jsem akutně pomoc , poradit.
Opravdu velice příjemný a rychlý přístup od pana doktora.Jsem zdaleka,ale zachoval se ke mě profesionálně, jeho názor na problém si cením..Doporučuji

Nepříjenmý a neochotný doktor. Přišla jsem k němu s problémem veliké bolesti levé kyčle. Tento doktor mi poprvé řekl že simuluji a vše si vymýšlím. Přesto mi napsal na půl roku necvičit. Po půl roce při pádu z koně jsem za ním přišla s bolestí obou. Teprve až po tomto problému mi udělal rengen, předepsal mi rehabilitace, které mi nepomohli, tak mi udělal rengen znovu a jeho výsledným gestem bylo: "teď přišli s tím že jsou nějaké nárůstky na kosti ale já o tom moc nevím, je možné že je máte, ale s tím vám nepomůžu"..problémy přetrvávají do dnes.

je m líto jak se pan doktor chová středa od 14-15 určeno dětem my tam čekaly od pul 2 radeji driv a na radu nas vzal v14.45 a jeste rekl to jdete na radu brzo .. od tech dvouch si bral pouze sve pacienty bokem :( smutne zrovna dnes tam bylo 6denní mimino v teplu strašné vubec neberou ohledy na maminky s detma :(

F

S panem doktorem jsem velmi spokojená, ošetřuje mě od té doby co je v Kuté Hoře už jsem absolvovala 5 zákroků všechny byly velmi dobře provedené v Havl. Brodské menocnici. Děkuji

Pan doktor je milý a ochotný.

když jsem k němu začínala chodit před 4 lety byl velmi milý, příjemný, pacientovi se věnovat, v ordinaci jsem byla i více než 20 min., vyslechl prohlédl příp. dal obstřik, poslední 2 roky se tak zhoršil, absolutní nezájem o pacienta, myslí si, že si vymýšlí, přitom moji péči zanedbal natolik, měla jsem silné bolesti po úraze v celé ruce, prosila ho o magnetickou rezonanci, slíbil, neudělal, prý není potřeba, poté doporučil vyjmutí hlavičky radia, ruka je v horším stavu než byla, protože se s odstupem času ukázalo poškození ulnárního nervu, částečně ochrnutý palec´, ruptura šlachy dlouhé hlavy bicepsu a to si pan doktor myslel, že si vše vymýšlím, stačilo pořádné vyšetření mohlo se dávno na vše přijít a zvážit zda operace vůbec pomůže, ani mi nedoporučil invalidní důchod, přestože jiní ortopedi, které jsem byla nucena navštívit jej ihned doporučili, prý se jedná o těžké poškození horní končetiny, jsem velmi zklamaná, poslední dobou nemá vůbec zájem, ani se vás nedotkne v ordinaci jsem 5 min. s napsáním zprávy a letím,. navíc na napsání trvalých následků jsem čekala i několik měsíců, poslední výpis trval mnoho týdnů, jednalo se o 4 věty, začal být nervozní, nedal mi ani na úlevu obstřik, začal třískat dveřmi od skřínky, prý na něj vše vychrlím, co mám dělat, když to říkám donekonečna a on vůbec nereaguje, vůbec nedoporučuji, hodně se zkazil, už to není on, každý jen vybírá a honem další pacient, u mne dost pochybil a já na to doplatila, ruka mi plandá jak kus hadru

nezájem o pacienta.

Velice vstřícný, otevřený. Takových kdyby bylo více.

Jen takových víc, sestřička milá ochotná, chápající a pan doktor jak bysmet. Snad jeden z mála doktorů co se mi představili a koukali do očí a ne z okna, když jednají s pacientem.

Moc prijemny pan doktor.