Ortopedická ambulance
Vojtěšská 237, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Každá recenze záleží na momentálním rozpoložení pacienta, recenzi pochopitelně ovlivňuje i rozpoložení lékaře. Hippokratova přísaha je jedna věc, lékaři ale nejsou roboti a také jsou jen lidé, proti tomu pacient řeší svoji aktuální bolest a chce od ní, pochopitelně, co nejrychleji pomoci.
Pan doktor mi vyšel vstříc s termínem konzultace, ordinoval dokonce v době hodně přes 17:00, kdy venku bylo 25 stupňů a mohl být někde úplně jinde, poradil, jaké cviky provádět, příjemný přístup k pacientovi, prostě vše OK.

Arogantní doktor, který nemá zájem o pacienta. To, že opíše zprávu přinesenou od jiného lékaře, je vážně doktorské umění. To by dokázalo i dítě školou povinné. Vůbec člověka neprohlédne. K němu už nikdy více.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Já mám s lékařem MUDr.Lubomírem Motyčkou velmi výborné zkušenosti.Jzedím k němu již přes 20 let/mám problémy s páteří,pohybovým ústrojím/ a opravdu pan lékař Lubomír Motyčka mi vždy dokáže pomoci .Nemohu si jej vynachválit-jak po stránce zdravotní,tak po stránce lidské.Je pro opravdu vynikající ortopéd a proto jej musím ocenit jako "jaho stálá,trvalá pacientka".Pane lékaři moc Vám děkuji za Vaši zdravotní péči.Jana Kučabová,Zruč nad Sázavou,28.březen 2023

Pan doktor Motyčka,měla jsem problém s kolenem, potřebovala jsem akutně pomoc , poradit.
Opravdu velice příjemný a rychlý přístup od pana doktora.Jsem zdaleka,ale zachoval se ke mě profesionálně, jeho názor na problém si cením..Doporučuji

Nepříjenmý a neochotný doktor. Přišla jsem k němu s problémem veliké bolesti levé kyčle. Tento doktor mi poprvé řekl že simuluji a vše si vymýšlím. Přesto mi napsal na půl roku necvičit. Po půl roce při pádu z koně jsem za ním přišla s bolestí obou. Teprve až po tomto problému mi udělal rengen, předepsal mi rehabilitace, které mi nepomohli, tak mi udělal rengen znovu a jeho výsledným gestem bylo: "teď přišli s tím že jsou nějaké nárůstky na kosti ale já o tom moc nevím, je možné že je máte, ale s tím vám nepomůžu"..problémy přetrvávají do dnes.

je m líto jak se pan doktor chová středa od 14-15 určeno dětem my tam čekaly od pul 2 radeji driv a na radu nas vzal v14.45 a jeste rekl to jdete na radu brzo .. od tech dvouch si bral pouze sve pacienty bokem :( smutne zrovna dnes tam bylo 6denní mimino v teplu strašné vubec neberou ohledy na maminky s detma :(

S panem doktorem jsem velmi spokojená, ošetřuje mě od té doby co je v Kuté Hoře už jsem absolvovala 5 zákroků všechny byly velmi dobře provedené v Havl. Brodské menocnici. Děkuji

Pan doktor je milý a ochotný.

když jsem k němu začínala chodit před 4 lety byl velmi milý, příjemný, pacientovi se věnovat, v ordinaci jsem byla i více než 20 min., vyslechl prohlédl příp. dal obstřik, poslední 2 roky se tak zhoršil, absolutní nezájem o pacienta, myslí si, že si vymýšlí, přitom moji péči zanedbal natolik, měla jsem silné bolesti po úraze v celé ruce, prosila ho o magnetickou rezonanci, slíbil, neudělal, prý není potřeba, poté doporučil vyjmutí hlavičky radia, ruka je v horším stavu než byla, protože se s odstupem času ukázalo poškození ulnárního nervu, částečně ochrnutý palec´, ruptura šlachy dlouhé hlavy bicepsu a to si pan doktor myslel, že si vše vymýšlím, stačilo pořádné vyšetření mohlo se dávno na vše přijít a zvážit zda operace vůbec pomůže, ani mi nedoporučil invalidní důchod, přestože jiní ortopedi, které jsem byla nucena navštívit jej ihned doporučili, prý se jedná o těžké poškození horní končetiny, jsem velmi zklamaná, poslední dobou nemá vůbec zájem, ani se vás nedotkne v ordinaci jsem 5 min. s napsáním zprávy a letím,. navíc na napsání trvalých následků jsem čekala i několik měsíců, poslední výpis trval mnoho týdnů, jednalo se o 4 věty, začal být nervozní, nedal mi ani na úlevu obstřik, začal třískat dveřmi od skřínky, prý na něj vše vychrlím, co mám dělat, když to říkám donekonečna a on vůbec nereaguje, vůbec nedoporučuji, hodně se zkazil, už to není on, každý jen vybírá a honem další pacient, u mne dost pochybil a já na to doplatila, ruka mi plandá jak kus hadru

nezájem o pacienta.