Gynekologicko porodnická ambulance
Komenského 5/II, Soběslav

K panu doktorovi chodím od svých cca 15 let, co si pamatuji, což je 18 let a mám jen dobré zkušenosti. Bydlím v ČB a pana doktora měnit nechci vůbec! Co se týče sestřičky, je svá, ale to asi jsme každý.

Pan doktor je milý, ochotný a u mě zatím nic nezanedbal, jen tedy předepisuje antikoncepci bez nabídky jiných antikoncepčních metod. Zdravotní sestra je nepříjemná a vyhlášená pomlouváním svých pacientek, takže i o mém intimním problému brzo vědělo celé město, na ni si bohužel stěžuje víc lidí.

K Panu doktorovy jsem chodila delsi dobu byl hodny a vse dobre vysvetly, pomohl my otehotnet, ale setricka je nesimpaticka a neprijemna, pri me poslední návštevě jsem byla velice sklamana mela jsem bolesti v podbrisku a castejsi moceni myslela jsem si ze jsem tehu. Ale naopak tehu jsem nebila a Pan doktor my povidal ze mam vytok, neverte vsemu co vam vsici povi, bylo my to hnedka divne protoze takove priznaky u teto diagnozy nejsou(ja je teda nemam) tak jsem si zajela k Panu doktoru Hoškovy ten me prijal do sve ordinace a pojeho vysetreni my zjistil zanet!!. Diky bohu ze jsem se tenkrat takhle rozhodla kdo vi co by dal nasledovalo. Preji vsem pacientkam jen to dobre.

Chodím k němu ale nejsem spokojena Žiji v praze takze si i tqdy najdu noveho doktora. Je pravda ze nekolikrat mi pan doktor pomohl ale jeho nuceni antikoncepce je fakt hrozne. Proste ji neberu a konec.

Ne, že bych nedoporučovala doktora, ten je milej, ale ta sestra co je u něj..tak ta je značně nesympatická a roznáší věci do kterých jiným nic není..

S panem doktorem mám opravdu samé dobré zkušenosti ! Je velmi ohleduplný a vstřícný, vždy mi vše ochotně vysvětlí. Se setřičkou mám také samé dobré zkušenosti. Chodím sem už 5 let a neměnila bych.

Pan doktor je vždy velmi milý, vše vysvětlí, poradí, nebrání se novým věcem. Sestřička také vždy vstřícná a milá.

U pana doktora jsem byla jen jednou. Bohužel je to známý mé matky, takže moje matka věděla uplně všechno, i když by to mělo být tajemství. Pana doktora prostě nemohu doporučit z jediného důvodu a to je ta zdravotní sestra, co u něj pracuje! Po celém městě vyhlašuje diagnozy žen, co tam chodí... dokonce mojí mamce diagnozu oznámila, když jí potkala ve městě... to snad ani nejde, ne?! co má nějaká sestra říkat diagnozy...

K panu doktorovi chodím řadu let. Jsem velice spokojená a s určitostí musím poznamenat, že bych určitě neměnila.

Pan doktor je velice profesionální, čeká na laboratorní výsledky a léčí cíleně. Nepospíchá a udělá si na pacientku opravdu čas. Vděčím mu za vyléčení několikaletých mykóz, se kterými si lékařka před ním nedokázala poradit. Je vidět, že i sestřička své práci rozumí a že ji oba dělají s láskou a se smyslem pacientkám opravdu pomoci a ne na nich vydělat.