Oblastní zdravotnické zařízení Brno, ZZMV
Sadová 33, Blansko

Moc dobrý doktor. Jsem ráda že sem si nechala doporučit pana Koska. Před ním jsem to zkoušela u jiného a byla to katastrofa. Je pravda že má pokaždé plnou čekárnu ale i tak jsem nikdy nečekala moc dlouho. A má moc příjemnou sestřičku :-).Mohu jen a jen doporučit :-) Jana V.

Dobrý jako lékař i jako člověk před kterým se pacient nemusí obávat mluvit o jakýchkoli svých problémech a potížích, ochoten poradit a pomoci ve všech směrech. Zdravotní sestřička je taktéž odborník na svém místě ochotná pacientovi všemožně pomoci.

Jen jestli si pana Lubomíra Koska nepletete s jeho otcem, internistou, který je teď ve starobním důchodu !! Toho bych opravdu ohodnotila jako skvělého lékaře. Zato jeho syn, tenhle Lubomír Kosek, tak dobrý není. Návštěva tohoto lékaře mě vždy stresovala, jen si vzpomínám jak obhlížel kolik je v čekárně lidí, také byl ironický a nikdy se neusmál. Na diagnózu pacienta se ptal sestřičky. Sestřička byla příjemná a ráda si se mnou popovídala. Tím, jak mě tento lékař stresoval se stalo, že mi v mých 19 letech! předepsal léky na tlak, což byl omyl a časem mi to způsobilo potíže. Kdybych tenkrát nepřešla k jinému lékaři, kdoví, jak by to se mnou dopadlo.

Skvělý jako doktor i jako člověk.Vyslechne,poradí,pomůže.Je vtipný a vychází maximálně vstříc.Když ho navštívím,cítím se jako bych se svěřovala člověku,kterého znám dlouho a kterému důvěřuji.Před ním se nebojím nic říct nebo si postěžovat.Neodsuzuje a nepovyšuje se.Je to charismatický sympaťák :-) DOPORUČUJI!

Výborný lékař, má skvělý přístup k pacientům. Celkově velmi příjemný člověk a opravdu pomůže. Při jakémkoliv problému poradí a vyléčí. Mohu jen doporučit.