Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Americká 29, Františkovy Lázně
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Doporučuji najít si jiného doktora. U paní doktorky jsem byla rok a bohatě mi to stačilo. Při srovnání s další a nynější (změna pouze kvůli jinému bydlišti) mojí paní doktorkou jsou to nebe a dudy. Obě následující doktorky okamžitě při první návštěvě provedly preventivní prohlídku včetně odběru krve a vzorku moči. Pročetly, případně provedly celkovou anamnézu včetně konzultace. Při nemoci provedly řádné vyšetření, včetně výtěrů aj. Paní doktorka Tomčíková na mě za celý rok nešáhla, kdykoliv jsem přišla s nemocí. Žádné vyšetření, pouze se zeptala, jestli máme doma ibalgin. V očkovacím průkaze jsem neměla razítko u poslední dávky (jsou 3) vakcíny proti hepatitidě B, volala jsem paní doktorce s dotazem, jestli teda jsem očkovaná, nebo ne. Byla líná se podívat do karty a oznámila mi, že očkovaná nejsem. A nechala jsem se u paní doktorky naočkovat. Jaké bylo zjištění, když mi nová doktorka oznámila, že jako malá jsem očkovaná byla, že je to v papírech, že akorát zapomněli v mém očkovacím průkazu dát poslední razítko. Paní Tomčíková mě nechala očkovat úplně zbytečně (na přeočkování bych správně měla jít od tohoto roku až za 5 let!), navíc to ani do mé karty nezapsala, že jsem přeočkovaná, podezřelé, že? O tom, co provedla mým rodičům bych se tu mohla rozepsat na 2 dny...
Pokud se i přesto rozhodnete k ní docházet, zjistěte si, jak to má u dobrého praktika chodit a nebojte se ozvat a říct si, zdraví máte jen jedno a je jen Vaše!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřeny pacient

MuDr. Tomčíková by měla vrátit diplom, o její odbornosti mám silné pochybnosti.
Nesvěřila bych jí ani svého psa. Mého manžela při bolesti žaludku ( po jejím předepsání Veralu) poslala nejdříve na kolonoskopii a pak na gastroskopii. Chebští lékaři též nevycházeli z údivu. I laik ví, že by to mělo být obráceně a že gastroskopie je i méně zatěžující vyšetření.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je pečlivá a svědomitá. Chodím k ní už mnoho let a ještě se nestalo, že by mě odbyla nebo něco zanedbala.Své práci rozumí. Ostatním, kteří se mnou nesouhlasí, se divím, že nejdou jinam, ať také poznají jiné lékaře, jiné postupy a přístupy, třeba se časem budou rádi vracet. Paní doktorce děkuji a ostatním ji ráda doporučuji:))

A

Paní doktorka je pečlivá víc,než dost. Pokud jsou tu chytráci,kteří si myslí,že je spící pana,zkuste odstudovat 6 let medicíny,udělat pár atestací a pak si povíme. Pokud je předoperační,prevence či nějaké větší vyšetření,je jasné,že to potrvá půl hodiny. Já jsem spokojená,pracovala jsem ve zdravotnictví,tak vím,jak to chodí. Jen neználek tohle může tvrdit. Každýho názor,že?! Doporučuji vřele paní doktorku!!! A k sestřičce,je občas prudká,ale která není,sestry toho mají taky dost. Sestra musí vypadat upraveně a slušně,takže pokud Vám cokoliv vadí,přeregistrujte se. Každej člověk má své chyby .... Takže nesuďte něco o čem nevíte absolutně NIC! A pokud jste vychytali plnou čekárnu,tak se to občas u lékaře stává - NEČEKANĚ!!!!

S doktorkou mám velmi špatné zkušenosti. Starším ročníkům se věnuje asi jinak, než mladším. Nejsem žádný hypochondr, k doktoru chodím jen když mi je opravdu hodně špatně. Nicméně paní doktorka ze mě vždy hypochondra bezpečně udělá, a tak než-li k ní jít na prohlídku, raději se plácnu přes kapsu a skoupím půl lékárny, do práce jsem chodila i nemocná, protože mi jeden její soud ve chvíli, kdy mi bylo opravdu hodně špatně, stačil. Velmi neprofesionální přístup. Jsem ráda, že jsem změnila lékaře. Ne vždy je to možné přejít k jinému lékaři, když lékaře v místě bydliště máte. Jsem šťastná, že jsem se odstěhovala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Dobrý den,paní doktorku doporučuji Všem,je pečlivá,ochotná,milá,a své práci rozumý,dokáže každého vyslechnout a poradit, i se stáva,že zavolá.. děkuji

B

Jsem spokojená s přístupem ke mě, jako k pacientce. Paní doktorka je příjemná a pečlivá.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti