Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

V praci jsem si hnula krcni pateri a nemohl jsem se narovnat.bolest byla strasna nemohla jsem sedet lezet nic.sla jsem k p.doktorce jako akutni pripad,sestra mi oznamila ze me vezme za mesic a ze to mam zvladnout s ibalginem.jeste ten den jsem jela do nemocnice na neurologii a doktorka me vzala prednostne,hned jsem sla na obstriky,kapacku rentgeny.diagnoza akutni zakriveni patere a 14 dni limec,kapacky,leky atd.doktorka Veverkova je ostuda lekaru!!!!

Léta jsem k ní chodila mimo jiné pro šílené migrény. Jednou mi dala test zda jde skutečně o migrénu-na otázku zda bych při záchvatu až skočila okna a mé odpovědi že ne - řekla že to není pravá migréna. Jednou jsem jen potřebovala recept bez objednání a sestra mi po 3/4 hod od prvního nahlášení řekla že musejí brát přednostně vlastní pacienty...Tak nevím čí jsem pacient byla. Přešla jsem jinam - bohužel paní dr.získala primariát mimo Přerov a od té doby se to v její bývalé ordinaci střídá.

Proboha, proč Ne-lékař se živí jako odborník, když předešlé názory, jsou oprávněné. Lékařku zajímají především příjmy, nikoliv pacienti. Čekací doba i přes objednání neskutečná, odbornost mizerná. Po měsíčním rádoby léčením, předepsala infuze. Stav se spíše zhoršil.!!! Další vyšetření? nezájem. Konec, odcházím, ale při až 2 neurol. lékařích v Přerově nevím kam.

Doktoruku, pokud je možné nazvat tuto paní doktorkou zajímají oředevším peníze. Měla by podnik, asi by méně škodila pacientuům.

Naprosto souhlasím s předchozími příspěvky. Paní doktorka Veverková léčila mou maminku 4 roky. Přes neustálé stížnosti, že jí mrtví ruce a nemůže v nich nic udržet, ji odbývala tím, že je to revmatického původu a že má cvičit. Nechtěla ji poslat na žádné vyšetření.Když už to bylo opravdu neúnosné, obrátili jsme se na jiného lékaře. Výsledek je takový, že má maminka zdevastovaný krční obratel, musí na výměnu a neboť stav je již tak zanedbaný, nezaručují, že výsledek operace bude stoprocentní. Varuji každého před léčbou paní doktorky.

Paní Doktorka Veverková pouze předepisuje prášky a to je vše. Odlétala jsem na dlouhou služební cestu a potřebovala jsem rychlou pomoc, CT-čko, obstřiky, nic z toho mě neposkytla s tím, že na tom nejsem ještě tak špatně. Předepsala mě prášky po kterých mě bylo velmi špatně. Nikdy více.