Adresa

nám. Přerovského povstání 1, Přerov
Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

0.5

Obecné skóre
6 názorů

R
Ověřeny pacient

V praci jsem si hnula krcni pateri a nemohl jsem se narovnat.bolest byla strasna nemohla jsem sedet lezet nic.sla jsem k p.doktorce jako akutni pripad,sestra mi oznamila ze me vezme za mesic a ze to mam zvladnout s ibalginem.jeste ten den jsem jela do nemocnice na neurologii a doktorka me vzala prednostne,hned jsem sla na obstriky,kapacku rentgeny.diagnoza akutni zakriveni patere a 14 dni limec,kapacky,leky atd.doktorka Veverkova je ostuda lekaru!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Léta jsem k ní chodila mimo jiné pro šílené migrény. Jednou mi dala test zda jde skutečně o migrénu-na otázku zda bych při záchvatu až skočila okna a mé odpovědi že ne - řekla že to není pravá migréna. Jednou jsem jen potřebovala recept bez objednání a sestra mi po 3/4 hod od prvního nahlášení řekla že musejí brát přednostně vlastní pacienty...Tak nevím čí jsem pacient byla. Přešla jsem jinam - bohužel paní dr.získala primariát mimo Přerov a od té doby se to v její bývalé ordinaci střídá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Proboha, proč Ne-lékař se živí jako odborník, když předešlé názory, jsou oprávněné. Lékařku zajímají především příjmy, nikoliv pacienti. Čekací doba i přes objednání neskutečná, odbornost mizerná. Po měsíčním rádoby léčením, předepsala infuze. Stav se spíše zhoršil.!!! Další vyšetření? nezájem. Konec, odcházím, ale při až 2 neurol. lékařích v Přerově nevím kam.


Ověřeny pacient

Doktoruku, pokud je možné nazvat tuto paní doktorkou zajímají oředevším peníze. Měla by podnik, asi by méně škodila pacientuům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Naprosto souhlasím s předchozími příspěvky. Paní doktorka Veverková léčila mou maminku 4 roky. Přes neustálé stížnosti, že jí mrtví ruce a nemůže v nich nic udržet, ji odbývala tím, že je to revmatického původu a že má cvičit. Nechtěla ji poslat na žádné vyšetření.Když už to bylo opravdu neúnosné, obrátili jsme se na jiného lékaře. Výsledek je takový, že má maminka zdevastovaný krční obratel, musí na výměnu a neboť stav je již tak zanedbaný, nezaručují, že výsledek operace bude stoprocentní. Varuji každého před léčbou paní doktorky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní Doktorka Veverková pouze předepisuje prášky a to je vše. Odlétala jsem na dlouhou služební cestu a potřebovala jsem rychlou pomoc, CT-čko, obstřiky, nic z toho mě neposkytla s tím, že na tom nejsem ještě tak špatně. Předepsala mě prášky po kterých mě bylo velmi špatně. Nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti