Libuše Sobotková, neurolog Sokolov

MUDr. Libuše Sobotková

Neurolog Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

J. K. Tyla 1568, Sokolov
Neurologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ambulance Vyšetření

Paní doktorka je hodná přívětivá pomohla mi nemůžu uvěřit tomu co tu čtuNa paní doktorku si nemohou stěžovat.Je to také jen člověk ne stroj.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ambulance

Velké zklamání, paní doktorka dle mého názoru žije z toho, že je jediná v okolí. Smutné a bolestivé je, že již nechce a nejeví zájem zajímat se o bohužel stále nová onemocnění. Možná by člověk snesl krutou pravdu, že má vyčerpané kredity a proto nemá zájem a nebo kdyby upřímně řekla, nesetkala jsem se s tím, promiňte. To vše by se dalo pochopit. Ale rozhodnout o něčem, protože se mi nechce, tak to je zdrcující.

Vzkaz pro paní doktorku: Naše onemocnění znamená vysokou míru úsilí a koordinace různých zdravotních pracovníků a rodiny.
U tohoto typu onemocnění je stěžejní celková péče o tělo a dále prevence vzniku proleženin a chorobného vychýlení páteře (skoliózy). Je nutné dbát na to, aby se předešlo dýchacím potížím, které se mohou dostavit. Každý pacient je ale jiný, a je proto třeba pracovat i s nejrůznějšími pomůckami na podkládání těla a končetin, kombinovat fyzioterapeutické metody, kondiční cvičení a cviky na neurofyziologickém základu. Toto je citace z prvních stránek na netu, když si zadáte onemocnění SMA a člověk hned má aspoň malou představu. A není třeba hned od stolu říct, to nepotřebujete.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

nebýt paní doktorky a jejímu zodovědnému přístupu k mé nemoci, nikdy bych nešel na operaci hlavy. Doporučila mě ke konzultaci na Neurochirurgii na Homolku přímo k panu primáři. Nyní mám po úspěšné operaci a jsem na dobré cestě k ůplnému uzdravení, a to díky paní doktorce.


J
Ověřeny pacient

Je to jediný neurolog v regionu, u kterého bylo volno, tedy, který přijímal nové pacienty. Působí na mě spíše negativně, její přístup je rezervovaný, nedělá si žádné starosti s tím, aby člověka řádně vyšetřila, no lepší nějaký lékař než žádný lékař...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


3
Ověřeny pacient

Velmi zodpovědná p. doktorka včetně p. dr Sobotky.Co je ale velmi znepokojující je změna zdravotní sestry,což zaznamenali asi všichni pacienti a to k horšímu.Zmińovaná sestra je velmi nepříjemná,arogantní,nezodpovědná,nekomunikativní nehezkého zevření,neupravená a ke starším lidem doslova zlá.Svou práci bere jako za trest a podle toho se taky chová.Škoda,protože tím kazí celkový dojem na oba dr.na neurulogii.Všichni litují toho,že původní letitá milá a přívětivá sestřička tam už není.Stačí být chvíli v čekárně a daven se nese jen samý záporný názor na novou sestru.


F
Ověřeny pacient

Já si nemůžu stěžovat, nikdy nebyla arogantní. Nemůžu uvěřit tomu, co tu čtu! Nevím, možná je to tím že jsem jen "lehčí" případ, ale na její chování si opravdu nemůžu stěžovat.Jaké bylo běhání po chebské?


Paní doktorka Sobotková je velice obětavá. Velice mi pomohla a prostřednictvím tohoto serveru jí ještě jednou děkuji. J. Němec


Ověřeny pacient

Paní doktorka naší rodině velmi pomohla a udělala co bylo v jejích silách. Na rozdíl od jiných si nemyslím že by měla fungovat jako poradna pro ty kdo si chtějí podat žádost o invalidní důchod, a příbalové letáky si má člověk číst sám.


P
Ověřeny pacient

Byl jsem 2x u paní doktorky a něco podobného jsem ještě nezažil. Strohá, neochotná, ani jednou se na mně nepodívala. Pacient potřebuje cítit nějaký kontakt, ale tady to nehrozí. Celou dobu byla otrávená, nejraději bych do ní kopl.
Předvedl se i její manžel. Šel na WC, na chodbě bylo pochopitelně hodně lidí, jak jinak, když je to tam samá ordinace, na několika málo m2. Jedna pacientka mu stála v cestě, tak ji tam seřval, div s ní nepraštil o zeď. Je to zparchantělá dvojka.
Vyhněte se jim obloukem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti