Oční ordinace
U nemocnice 294/3064, Teplice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ž

Co se týče samotné paní doktorky, jsem s ní velice spokojená. Ale ta její sestra!!!!! Dnes jsem po několikáté vzbouzela mého syna v 5:30, abychom aspoň přišli na řadu. Do čekárny jsme dorazili v 6:00. Před námi bylo 8 lidí. V 7:00 dorazila sestra, vyndala ty "její" kartičky. Vždycky jsem jenom slyšela o návalu důchodců, ale to co jsem dnes zažila jsem snad v životě neviděla!! A to jsem patřila mezi ty, kteří důchodcům pomáhají, nenechávají je stát v autobuse atd..Po dnešním dni už nikoliv. Nejenom, že do mě a do kluka strkali tak vehementně, že jsme málem spadli, ale ještě tomu vysmívali. A sestra? Její odpověď: "Máte být šikovnější." Dodám, že s arogantním výrazem! Na řadu jsme přišli v 11:45....Takže k této paní doktorce už nikdy více a je to zásluha její asistentky!!! Pokud budete chtít někdo nechat vyšetřit své dítě u této paní doktorky, tak počítejte s tím, že si proněj musíte vzít snídani, svačinu a možná i oběd. A hlavně nějaké "chrániče" pro dítě, protože my odešli s odřenýma kolenama!!!!!

Jsem velmi spokojena.

Nejsem si jistá, zda paní doktorka je odborník na svém místě, chodím k ní ale chvíli, tak nemohu zcela jistě posoudit. Přístup se mi zdál zprvu dost arogantní, například naposledy se mě ptala "A co tady teda vlastně chcete?". Šla jsem na běžnou prohlídku. Po vysvětlení uplně změnila tón hlasu a najednou byla příjemná. Zdá se mi, že nálada je střídavá. Největší slabinou je u paní doktorky čekání v čekárně. Do čekárny jsem přišla před sedmou hodinou ráno a šla jsem na řadu v půl desáté!!!!!!!!!!!!!! Když tam někdo přijde v osm, nebo nedejbože později, na ošetření nemá nárok. Na zdi totiž visí kartičky s čísly a pokud se doberou, pacienty už paní doktorka nepřijímá. Myslím, že čísla byla do 15. Ten systém kartiček, zároveň objednávání čtvrt roku dopředu a chození na prohlídku v sedm hodin, aby člověk přišel na řadu, se mi zdá opravdu dost přitažený za vlasy. Vystřídala jsem už několik různých doktorů, ale tak hrozný systém jsem nezažila. Sestry taky nejsou nějak zvlášť rychlé, třeba jeden pán chtěl jen papír o výsledku vyšetření, který měl mít připravený a předem byl domluven, že si pro něj přijde. Čekal jen na ten papír hodinu a půl a to tam byl s miminkem v kočárku. Co dodat. Paní doktorka by si prostě měla udělat pořádek a zavést nějaký jasný a fungující systém.

K paní dr. Puchmeltrové chodím několik let a jsem s ní velmi spokojená, po nehorázném přístupu jejich kolegyň z patra. Je to odborník a velmi trpělivá, učila mě třičtvrtě hodiny nandávat čočky, i když měla dávno po pracovní době. Její sestřička je velmi milá a hodná. Je tam skvělý přístup k pacientovi. Nevím, co se myslí VIP pacientem, ale na rozdíl od jejich kolegyň z patra, které Vás objednají až za půl roku, i když nevidíte, tak u ní, když si vysedíte dvě hodinky, máte jistotu, že Vás vezme. Zajacová Nikol

je to jedina ocni lekarka ke ktere chodim uz dlouho takze se soucasnymi lekari nemuzu srovnavat ale co znam z minulosti tak musim rict ze je velmi dobra a jsem spokojen

OCHOTNÁ,PŘÍJEMNÁ A TRPĚLIVÁ PANÍ DOKTORKA

Supr doktorka, příjemná klidem, fakt doporučuju

Vždycky příjemná.Je pravda,že v čekárně se většinou čeká déle,ale za výsledek to podle mě stojí.

Jsem VIP, přesto čekam poslušně i 2 hodiny, než na nás dojde řada.Klidná,svědomitá lékařka.

Ani já nejsem VIP, chodím k ní už 6 let a vždy je v pohodě.