Náměstí Svobody 2824/1, Šumperk
AV Dent CZ s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oceňuji odborný a lidský přístup. Sice se bojím stále, ale vždy to zvládneme. Je super! Zuzka děkuji

Odborník na pravém místě. Pan doktor dokáže veliké věci. Vše vysvětlí a přistupuje kladně a odborný nadhledem. Velmi milá je i paní sestřička.

C

Pro mě nejlepší zubař na světě. Vždycky sem se bála jít k zubaři, ale když jsem začala chodit k panu Vikovi, tak se k němu vždycky těším.
Před ním jsem měla tři zubařky, všechny můj chrup zanedbaly, což jsem se dozvěděla až u pana Vika. Hned co mě přijal, tak mě poslal prolítat rentgeny a všechno možné, poradil mi úplně změnit ortodontistku, a nakonec se z toho vyklubala operace. Předešlé zubařky ani ortodontistka si toho ani nevšimly, pan zubař hned.
Je milý a mladý. Nikdy bych nevěřila, že někdo tak mladý může tak perfektně provádět praxi. Vždy poradí, pomůže, komunikuje s pacienty a má hodnou sestřičku. Snaží se najít nejlepší řešení jak pro chrup, tak pro potřeby pacienta. Ke všemu si své pacienty pamatuje.
Rozhodně nejlepší šumperský zubař, doporučuji!

SUPER

Pan doktor super, skvělý, velice ochotný, vše vysvětlí a ukáže, jen doporučuji.

Pan doktor, ač mlád, je velmi pečlivý, šikovný a ohleduplný. Okamžitě si získal moji plnou důvěru. Vřele doporučuji!Kučerová

Moji dceru predskolniho veku hezky osetril - vyvrtal bolavej zoubek. Dekuji, pane doktore!