U Nemocnice 1161, Ostrov

nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance

V malé čekárně přeplněné lidmi jsem čekala přes tři hodiny. Ačkoli byl pan doktor klidný a svým asertivním způsobem milý, neřekl mi nic o zákroku. Vše mi umrtvil a já nevěděla, co bude následovat. Bohužel jsem měla po jeho vyšetření takové komplikace jako ještě nikdy! Velké bolesti, které trvaly nepřiměřeně dlouho. Po půl roce je to stále velmi zlé. Raději bych byla, kdyby se to nestalo, a v jeho ordinaci bych nikdy neseděla!!!

Přístup doktora je profesionální ale obrňte se trpělivostí,jiné chirurgické oddělení tu není tudíž 3 hodiny v čekárně a víc je běžné...

Lidský,profesionální a svým klidem přidávající dobrý pocit všem pacientům.Čekárnu má vždy plnou, lidé si k němu po otevření ordinace v Ostrově brzy našli cestu.
Rovněž výběr sestřičky byl vynikající.

Perfektni zájem o pacienta. Dá se říct, alespoň v mém případě, že s takovým přístupem a ochotou jsem se ještě nesetkala. Škoda, že není více hvězdiček :-)

Velmi příjemné a zároveň profesionální jednání(precizní ošetření, rady v rekonvalescenci, atd). Sestra Pavla Parimuchová je taktéž velmi ochotná a milá.