Nemocnie Jihlava
Vrchlického 59, Jihlava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Nemocnie Jihlava Jiný

Měl jsem ucpané ucho ušním mazem. Paní doktorka se sestřičkou zkušeně problém vyřešily. Poradila jak tomu předejít. Obě vstřícné a hodné. Můžu doporučit

Umístění: Nemocnie Jihlava Jiný

Doporučuji, velice ochotná a příjemná paní doktorka. Vždy pomůže a poradí. Příjemné prostředí čekárny i ordinace.

Umístění: Nemocnie Jihlava Jiný

Báječná paní doktorka i sestřička, milé chování, podrobné vysvětlení a velice lidský a milý přístup.

Paní doktorku Tůmovou jsem navštívila se synem (1,5 r.) v rámci pohotovostní služby jihlavské nemocnice. Z důvodu oboustranného zánětu středního ucha provedla paracentézu. Zákrok proběhl v pořádku, hojení bez následných komplikací. Na základě této krátké návštěvy se mi jeví paní doktorka jako kompetentní, avšak chyběl mi lidský a vstřícný přístup. Syn u vyšetření naříkal a vzpouzel se, na což paní doktorka a sestřička reagovaly hystericky a křičely povely "musíte ho udržet", "takhle ne, bokem" apod. Jako rodič bych uvítala, kdyby mě instruovaly předem, jak potřebují pacienta fixovat a důkladněji poučily o průběhu vyšetření, zvlášť když jsem říkala, že zánět středního ucha syn ještě neměl. Každopádně děkuji za ošetření v akutním stavu, po němž se synovi ulevilo.

Pani doktorka nepoznala zánět zvukovodu a radila mé dceři,ať si na bolest v uchu vezme žvýkačku.Nikdy víc bych nenechala nikoho z mé rodiny vyšetřit u této lékařky. Naštěstí v Havlíčkově Brodě dcerce pomohl Pan doktor,protože byl pečlivý a zánět poznal hned.

Z obavy na ušním jsem z ordinace vyšla s úsměvem na tváří. Moc paní MUDr. Tůmové děkuji, byla velmi šetrná, vše mi vysvětlila, vyšetřila mě a pomohla mi a hlavně mě zbavila strachu jít na ušní. Děkuji